logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anna Starmach: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 9
TVN Style ma już 18 lat

Jedna z najchętniej oglądanych stacji lifestylowych w Polsce obchodzi osiemnaste urodziny! Jak to wszystko się zaczęło? Który z programów oglądał się najlepiej w historii kanału? To “Pani Gadżet” czy “Miasto kobiet” jest rekordzistą jeżeli chodzi o liczbę wyprodukowanych odcinków?

05.08.2022 | przeczytano: 282 razy
Mediaplus realizuje kampanię marki Kenwood

Producent robotów kuchennych Kenwood prowadzi kampanię ambasadorską z udziałem Anny Starmach. Za jej realizację oraz planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Mediaplus (Group One), działający we współpracy z agencją MarTech & e-commerce SalesTube oraz agencją kreatywną GONG.

18.05.2022 | przeczytano: 284 razy
Anna Starmach nową ambasadorką marki Kenwood

Profesjonalizm, pozytywna energia i autentyczność – te słowa najlepiej opisują nową ambasadorkę Kenwood w Polsce, Annę Starmach. Dzięki długoterminowej współpracy z autorką popularnych książek kucharskich oraz jurorką polskiego Masterchefa i  Masterchefa Junior, pod hasłem „Gotowanie nigdy nie było prostsze!”, marka promować będzie wszystkie modele wielofunkcyjnych robotów planetarnych.

14.03.2022 | przeczytano: 584 razy
Agencja Brand New Heaven z kampanią „Teraz pstrąg”

Pyszny, zdrowy, łatwo dostępny i… akwakulturalny – taki właśnie jest pstrąg. Do jedzenia tej właśnie ryby zachęca kampania „Teraz pstrąg” – wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Producentów Ryb Łososiowatych oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, za której realizację odpowiada agencja Brand New Heaven. Ambasadorem akcji jest Pascal Brodnicki.

20.10.2021 | przeczytano: 560 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Rusza „Różowy październik” - kampania świadomościowa o raku piersi

Fundacja OnkoCafe - Razem Lepiej i PURELLA SUPERFOODS rozpoczynają kampanię świadomościową pt. „Różowy październik”. O profilaktyce, diagnostyce i terapii raka piersi - także w postaci zaawansowanej - organizatorzy będą rozmawiać z ekspertami i znanymi ambasadorkami: Ewą Chodakowską i Anną Starmach. W ramach kampanii powstała limitowana seria zdrowych przekąsek BeRAW #THINKPINK, z których sprzedaży Purella przekaże 5 procent środków na działania na rzecz kobiet zmagających się z zaawansowanym rakiem piersi.

28.09.2020 | przeczytano: 508 razy

Sieć hurtowni MAKRO Polska po raz siódmy jest głównym sponsorem polskiej edycji „MasterChefa”, jednego z najbardziej rozpoznawalnych programów kulinarnych na świecie. Zmagania kucharzy-amatorów można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:00 na antenie TVN. Ponadto z produktów MAKRO korzystają uczestnicy „10 zadań specjalnych Michela Morana”, dostępnego na kanale TTV.

13.09.2018 | przeczytano: 425 razy
Ania Starmach w kampanii Cukru Królewskiego „Słodsze niż słowa”

Anna Starmach, popularna jurorka kulinarna, wzięła udział w akcji promocyjnej marki Cukier Królewski. W ramach współpracy powstał cykl filmów, w których Anna uczy, jak przygotować desery na wyjątkowe okazje i poprzez nie okazywać uczucia najbliższym.

26.05.2017 | przeczytano: 1177 razy
Isobar i Carat z aplikacją HBB TV dla marki Jacobs

Mondelez International rusza z działaniami promującymi markę Jacobs w HBB TV. Za realizację akcji odpowiadają, należące do grupy Dentsu Aegis Network Polska, agencja Isobar i dom mediowy Carat.

26.05.2015 | przeczytano: 744 razy

Agencja Ciszewski MSL rozpoczęła współpracę z liderem rynku deserów i impulsowych przekąsek lodowych, marką Algida należącą do grupy Unilever. Agencja odpowiada za stworzenie strategii komunikacyjnej, której realizacja przypada na lato 2012.

11.05.2012 | przeczytano: 1037 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 9)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764