logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Antalis: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 160
Od renowacji stolika po aranżację całego biura – Antalis Interior Design Award

Wraz z końcem stycznia upłynął termin zgłaszania projektów do międzynarodowego konkursu Antalis Interior Design Award, skierowanego do projektantów, architektów, drukarzy, aplikatorów i studentów. Wciąż można jednak głosować na prace walczące o Nagrodę Publiczności! O idei stojącej za plebiscytem, jego organizacji i współpracy z designerami rozmawiamy z Arkadiuszem Chłopikiem, dyrektorem marketingu Antalis Polska.

22.02.2023 | przeczytano: 400 razy

Konica Minolta wraz z uczniami szkół specjalnych stworzyła kalendarz przypominający o ważnych dniach związanych z ekologią i ochroną środowiska. Każdy miesiąc kalendarza ilustrują prace konkursowe, stworzone w ramach konkursu “Jestem EKO”, w którym brały udział dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami. Partnerem konkursu i kalendarza jest firma Antalis Poland Sp. z o.o.

17.02.2023 | przeczytano: 211 razy
Ostatnie dni zgłoszeń do 3. edycji konkursu Antalis Interior Design Award

Remonty i przebudowy stanowią wyzwanie nie tylko dla osób na co dzień niezwiązanych z branżą wykończeniową, ale również dla profesjonalnych architektów. Każda inwestycja niesie za sobą  wyzwania finansowe, klimatyczne i technologiczne, a każdy inwestor oczekuje indywidualnego podejścia do jego potrzeb i oczekiwań. Stale poszukujemy więc innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą nam na osiągnięcie zamierzonych efektów. Część z nich odnajdziemy w projektach nadsyłanych na kończący się właśnie konkurs Antalis Interior Design Award. Warto się pospieszyć, bo termin zgłoszeń upływa pod koniec stycznia!

23.01.2023 | przeczytano: 419 razy
Zmiany w asortymencie papierów ozdobnych i papierów premium

W związku z rozwojem portfolio produktów należących do Antalis z przyjemnością informujemy o wznowieniu produkcji kluczowych marek, które zostały pozyskane od światowej sławy producenta Arjowiggins Scotland Limited.

16.12.2022 | przeczytano: 281 razy
Rozwój portfolio papierów ozdobnych Antalis

Firma Antalis z przyjemnością ogłasza, że nabyła portfolio legendarnych marek takich jak Conqueror, Curious Collection, Keaykolour, Pop’Set i Rives od swojego historycznego dostawcy Arjowiggins Scotland Limited, który przeszedł w proces likwidacji we wrześniu tego roku.

10.11.2022 | przeczytano: 261 razy
Antalis Creative Power Awards 2022: Znamy zwycięzców!Zobacz fotorelację

Po trzech miesiącach rywalizacji ogłoszono zwycięzców Antalis Creative Power Awards (ACPA). Przeprowadzony po raz pierwszy w tym roku konkurs był organizowany przez Antalis, wiodącego europejskiego dystrybutora papieru, we współpracy z The Brand Identity – prestiżową platformą związaną z projektowaniem graficznym.

29.10.2022 | przeczytano: 566 razy
Startuje kolejna edycja Antalis Interior Design Awards

Startuje kolejna edycja ANTALIS INTERIOR DESIGN AWARD, międzynarodowego konkursu poświęconego aranżacji wnętrz. Nowa odsłona konkursu, którego celem jest docenienie najbardziej kreatywnych i innowacyjnych projektów aranżacji wnętrz, rozpoczyna się 1 października.

10.10.2022 | przeczytano: 425 razy
Katalog produktów dla e-commerce 2022

Z przyjemnością prezentujemy nowy katalog produktów packagingowych dostępnych w sklepie internetowym Antalis. Znajdziesz w nim wiele przydatnych informacji, a dzięki zdjęciom zawsze będziesz mógł wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać twoja paczka, gdy trafi do domów czy biur twoich klientów. Pobierz nasz katalog i ciesz się pakietem korzyści – zawsze pod ręką... i od ręki.

24.06.2022 | przeczytano: 376 razy

W naszym trzecim webinarium Positive Luxury, lider rynku w zakresie wspierania marek w kwestiach społecznych, związanych z ochroną środowiska i dotyczących ładu korporacyjnego (ESG), poprowadzi Państwa przez wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem marek i zaprezentuje najnowsze ekologiczne trendy w świecie opakowań.

03.06.2022 | przeczytano: 349 razy
Katz Display Board - podłoża do druku cyfrowego w ofercie Antalis

PŁYTA KATZ DISPLAY BOARD to zaawansowana technicznie płyta z masy drzewnej, która jest przyjazną dla środowiska alternatywą dla tworzyw sztucznych. Podobnie jak one, może być stosowana we wnętrzach i na zewnątrz, gdzie materiał można eksponować kilka tygodni w zmiennych warunkach atmosferycznych, a po zakończeniu użytkowania możesz go utylizować jak papier.

20.05.2022 | przeczytano: 687 razy
1 2 3
Strona 1/16 (artykułów: 160)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764