logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Arena: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 240
Arena Media z kampanią radiową dla Xella

W ramach wygranego przetargu agencja Arena Media odpowiada za przeprowadzenie kampanii reklamowej dla marki Ytong, której właścicielem jest firma Xella . Nawiązana współpraca obejmuje działania mediowe w ogólnopolskich stacjach radiowych.

10.04.2024 | przeczytano: 286 razy
Fielmann otwiera salon z kampanią od Chapter1 i Zenith Media

Fielmann posiadający łącznie ponad 1000 salonów w Europie i w USA, otwiera salon w galerii Cuprum Arena w Lubinie. Otwarciu towarzyszy lokalna kampania reklamowa, przygotowana przez agencję Chapter1, za jej mediaplan odpowiada Zenith Media. Obejmie ona kanały takie jak: radio, BTL/POS, digital. Fielmann przygotował też z tej okazji szereg promocji dostępnych w nowym salonie.

07.03.2024 | przeczytano: 465 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Uniqua, Sulej i Zbrojewicz promują ubezpieczenia komunikacyjne

Wystartowała najnowsza kampania reklamowa marki UNIQA Polska, w której ubezpieczyciel promuje produkty z obszaru ubezpieczeń komunikacyjnych. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media (Havas Media Network).

05.03.2024 | przeczytano: 443 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Boiron z kampaniami Camilia, Oscillococcinum i Stodal

Z początkiem stycznia Boiron, francuski producent i dystrybutor homeopatycznych produktów leczniczych, rozpoczął kampanie promujące trzy ze swoich najbardziej znanych produktów – Camilia, Oscillococcinum i Stodal. Media w kampaniach zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Arena Media (Havas Media Network).

24.01.2024 | przeczytano: 372 razy
Uniqa z kampanią „Szkoda życia na hejt”

UNIQA Polska kontynuuje w nowym roku kampanię, której celem jest walka z hejtem. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media (Havas Media Network).

18.01.2024 | przeczytano: 640 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Endorfina Events podsumowuje rok 2023

Agencja oszacowała przychody na poziomie 50 mln PLN realizując łącznie 237 projektów. Dołączyła do 27names – największej sieci niezależnych agencji eventowych w Europie, rozbudowała stałą strukturę do 34 osób rozwijając nowe kompetencje, zrealizowała szereg wydarzeń korporacyjnych, które miały miejsce w Polsce i regionie, wystartowała Beksiński.Live – swój pierwszy autorski cykl wydarzeń biletowanych oraz została uznana Agencją Eventową Roku. 2024 będzie zaś rokiem jubileuszowym, w którym agencja świętować będzie 15-lecie istnienia na rynku.

11.01.2024 | przeczytano: 646 razy
W ferie RMF Maxx wyrusza w trasę po stokach narciarskich

W tym roku w ferie RMF MAXX odwiedzi w ramach specjalnej trasy najpopularniejsze polskie stoki narciarskie, skąd będzie nadawać program na żywo.

03.01.2024 | przeczytano: 678 razy
Gaming z nietrafionym marketingiem

Jedynie 16 proc. polskich fanów gamingu i esportu jest zdania, że marki rozumieją ich potrzeby i potrafią się dobrze reklamować – wynika z najnowszego badania FRENZY zrealizowanego przy współpracy z Kantar Polska. Co trzecia osoba kupiła produkt lub usługę promowaną w trakcie wydarzenia gamingowego transmitowanego online, jednak 1 na 4 badanych czuje się przez marki niezrozumiane i nastawia się do nich negatywnie. Jakie działania skłaniają graczy do wejścia w interakcję z marką i co firmy robią na tym polu nie tak?

13.12.2023 | przeczytano: 606 razy
Prezenty zostają z nami na zawsze - świąteczna kampania Carrefour

Wystartowała najnowsza kampania Carrefour Polska przygotowana z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotach, które towarzyszyć będą klientom do 26 grudnia, sieć podkreśla jak ważna jest bliskość i radość z chwil spędzanych w gronie najbliższych, w tym także towarzystwo czworonożnych przyjaciół, którzy są równie ważni jak członkowie naszych rodzin. Kampania przygotowana przez agencję Saatchi & Saatchi ma zachęcić klientów do dzielenia się prezentami, które przywołują pozytywne wspomnienia.

06.12.2023 | przeczytano: 627 razy
3 000 przedsiębiorców w 11. edycji Akademii e-marketingu

Przez cały 2023 rok, w największych miastach w Polsce odbywały się darmowe szkolenia dla przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wydarzenia zorganizowano w ramach 11. edycji Akademii e-marketingu, która jest cyklem spotkań edukacyjnych poświęconych budowaniu strategii promocji firmy w Internecie. Właściciele małych i średnich biznesów zdobyli cenną wiedzę z zakresu marketingu online. Eksperci podzielili się praktycznymi wskazówkami i zaprezentowali sprawdzone narzędzia. Wiosenno-jesienne szkolenia odbyły się w Katowicach, Gdańsku, Warszawie oraz w Białymstoku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu i Wrocławiu. Spotkania były również szansą na zdobycie nowych kontaktów biznesowych, które są ważne, szczególnie na lokalnym rynku. Gościem specjalnym spotkań na Śląsku, Pomorzu i Mazowszu był mistrz olimpijski - Robert Korzeniowski.

05.12.2023 | przeczytano: 559 razy
1 2 3
Strona 1/24 (artykułów: 240)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764