logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

BrandTime: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 7
Brandtime wspólnie z marką Dr.Oetker zdradzają „Patent na święta”

Dom Kreatywnego Contentu BrandTime wraz ze swoim nowym klientem – marką Dr.Oetker, podpowiada jak perfekcyjnie przygotować się do świąt. Wszystko za sprawą specjalnego odcinka „Patent na święta”, emitowanego na antenie TVN, TVN Style, a także TLC i Food Network.

20.12.2021 | przeczytano: 288 razy
Nowa kampania Carrefour realizowana przez Brandtime

Dom Kreatywnego Contentu BrandTime realizuje kolejne działania na rzecz sieci marketów Carrefour. Efektem jest nowa kampania świąteczna „Dla każdego coś wymarzonego”. W ramach działań na antenie popularnej stacji RMF FM pojawił się serial radiowy. To tylko jedno z licznych działań w ramach prowadzonego projektu.

16.11.2021 | przeczytano: 273 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Create! by Obi – nowa submarka od Obi z pomysłami na wnętrza i meble

CREATE! by OBI – to nowa submarka wprowadzana przez sieć sklepów remontowo-budowalnych OBI, a w niej pomysły i projekty wnętrz, meble i zestawy do samodzielnego zrobienia. Markę promuje nowa platforma kreatywna „1000 pomysłów na dom”. Kampania wystartowała 29 września. Realizują ją wspólnie agencje Publicis Groupe oraz agencja ABC4Brands.

30.09.2021 | przeczytano: 776 razy

Dom Kreatywnego Contentu BrandTime rozszerzył portfolio swoich realizacji telewizyjnych o nowy sezon programu Wymarzone Ogrody. Jest on efektem współpracy agencji z jej partnerami, markami OBI, Substral i Fiskars, które zostały współtwórcami programu, a ich produkty będą lokowane w odcinkach. Pierwszy miał premierę na antenie HGTV i platformie Player.pl 11 kwietnia, a od maja rozpocznie się ich emisja na kanale TVN. BrandTime odpowiadało za negocjacje, sprzedaż oraz działania strategiczne i contentowe związane z programem.

12.04.2021 | przeczytano: 451 razy
Jarosław Czujak dyrektorem zarządzającym Brandtime

Z początkiem kwietnia Jarosław Czujak obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego Domu Kreatywnego Contentu BrandTime, wchodzącego w skład 38Group. Doświadczenie zdobywane podczas wieloletniej pracy z największymi graczami rynku mediowego w Polsce przekuje w zarządzanie firmą, która w ostatnich miesiącach pod jego okiem przeszła restrukturyzację, rebranding i pozyskała nowych klientów takich jak Carrefour, OBI, Tikkurila czy Bank BNP Paribas.

31.03.2021 | przeczytano: 438 razy
Program „Mądrzejemy z Katarzyną Bosacką” z koncepcją i strategią od Brandtime

Pierwszy odcinek nowego programu pt. „MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką”, którego autorem koncepcji jest Dom Kreatywnego Contentu BrandTime, trafi pod koniec października na antenę TVN, TTV oraz do serwisu Player.pl. Podobnie, jak przy innych projektach, także i w tym BrandTime opiekuje się nim w sposób kompleksowy – począwszy od zaplanowania strategii i kreacji, przez zakup mediów, na kontroli bieżących działań i ich ewaluacji kończąc. Wszystko dzięki unikalnemu know-how oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu.

14.10.2020 | przeczytano: 1050 razy (komentarzy: 6)
Artykuły z cyklu Portfolio
Magna Talenta – nowa agencja i szersze kompetencje w 38 Group

Magna Talenta to efekt fuzji kompetencji dwóch firm: 38 Content Communication oraz Top Personal Branding – kierowanej przez Piotra Grządziel, czołowego polskiego eksperta w zakresie budowania i rozwijania marek osobistych liderów. Nowa agencja wchodzi w skład 38 Group, która tym samym wzmacnia kompetencje w obszarach: personal branding, social selling oraz employee advocacy i CSR.

23.09.2019 | przeczytano: 1366 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 7)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764