logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

C: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 52199
Heytex Ecotex Frontlit w ofercie Antalis

Baner, który nie zawiera PVC? Materiał, który jest ultralekki, ale superwytrzymały? Wakacje już się zaczęły, ale nasi Zieloni Bohaterowie nie zwalniają tempa. Powitajcie jedną z naszych nowości – Heytex Ecotex Frontlit.

14.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 51 razy
Pils odświeża identyfikację i komunikację

„Nasz PrzePils na piwo” to hasło kampanii reklamowej Lecha Pils promującej nowe opakowania piwa, prosto z Wielkopolski. Marka wprowadza na rynek butelki i puszki w nowej szacie graficznej, podkreślając lokalność Pilsa.

14.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 50 razy
Sony ZV-E10 II i obiektyw E PZ 16–50 mm F3.5–5.6 OSS II

Sony wprowadza na rynek aparat ZV-E10 II, będący drugą generacją bestsellerowego modelu ZV-E10i. Korpus ZV-E10 jest obecnie podstawowym aparatem w przeznaczonej dla twórców treści serii Sony ZV. Stanowi wszechstronne, nieduże i łatwe w użyciu narzędzie dla początkujących i zaawansowanych twórców. Nowy ZV-E10 II będzie miał wszystkie funkcje, za które ceniono jego poprzednika, w tym style twórcze, tryb prezentacji produktu, funkcję rozmywania tła i regulowany w wielu płaszczyznach wyświetlacz. Oprócz tego projektanci w jeszcze większym stopniu postawili na poziom zaawansowania, łatwość obsługi i wyrafinowanie.

14.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 50 razy
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie

W najbliższy poniedziałek 15 lipca o godzinie 20:00 na stronie głównej Onetu, w Onet Audio, na kanale YouTube „WojewódzkiKędzierski” oraz na popularnych platformach podcastowych ruszy specjalne wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski”. Prowadzący Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski przenieśli swoje studio podcastowe do Trójmiasta i rozmawiali z artystami muzycznymi podczas festiwalu Open’er.

13.07.2024 | Świat mediów | przeczytano: 84 razy
Wakacyjny program „Onet Wakacje”

Od lipca br. na stronie głównej Onetu można oglądać nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.

13.07.2024 | Świat mediów | przeczytano: 74 razy
Kurator Marta Czyż o sukcesie Polskiego Pawilonu na Biennale w Wenecji

Podczas tegorocznej edycji La Biennale di Venezia, najważniejszej imprezy artystycznej na świecie, Polski Pawilon wzbudza ogromne zainteresowanie. Marta Czyż, kuratorka wystawy "Repeat after me II" opowiedziała nam o swoich inspiracjach, wyzwaniach oraz sukcesie współpracy z ukraińskim kolektywem Open Group. Partnerem projektu została Ceramika Paradyż, firma aktywnie wspierająca sztukę, poprzez zaangażowanie w liczne projekty artystyczne i współpracę z twórcami oraz instytucjami kultury.

13.07.2024 | Wywiady i opinie | przeczytano: 175 razy

W siedzibie Polskiej Agencji Prasowej - po raz pierwszy w Polsce - zorganizowano 9 lipca 2024 roku warsztaty prezentujące certyfikat Journalism Trust Initiative (JTI). Dzięki programowi JTI media z Polski i z całego świata będą mogły skuteczniej chronić swoje treści przed ich usuwaniem, a nawet przed obniżonym pozycjonowaniem przez big techy.

13.07.2024 | Świat mediów | przeczytano: 91 razy
Kampania „Europejskie pieczarki, ukryty skarb”

Zaplanowana w 2023 roku na trzy lata, dofinansowana przez Unię Europejską, kampania promująca spożycie grzybów w 9 europejskich krajach przynosi spektakularne efekty. Liczne krajowe inicjatywy, media lokalne i społecznościowe z Belgii, Francji, Niemczech, Węgier, Irlandii, Włoch, Holandii, Hiszpanii i Polski kierują uwagę konsumentów na niezaprzeczalne wartości, jakie przynosi spożycie i produkcja pieczarek. Kampania reklamowa europejskich pieczarek dotarła aż do 54 mln użytkowników mediów społecznościowych.

13.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 127 razy
Polscy kadrowicze na Euro 2024 w mediach. Lewandowski na czele

W czerwcu 2024 roku nazwisko kapitana reprezentacji Polski było odmieniane w mediach przez wszystkie przypadki i to wiele razy. Czy Lewandowski zagra na Euro? Co stało się Lewandowskiemu? Czy bez Lewandowskiego nie mamy po co jechać na turniej? Na mistrzostwa ostatecznie pojechaliśmy z Lewandowskim, choć nie wystąpił on w pierwszym meczu z Holandią. Również o pozostałych kadrowiczach pisało się w czerwcu w polskich mediach o wiele więcej niż we wcześniejszych miesiącach. Największy wzrost publikacji odnotował natomiast Kacper Urbański – wynika z analizy Instytutu Monitorowania Mediów.

13.07.2024 | Świat mediów | przeczytano: 109 razy
5. edycja E-commerce Trends Summit 2024

Generuj rekordowe zyski i podbijaj nowe rynki – zachęca najnowsza edycja konferencji E-commerce Trends Summit, skierowanej do osób związanych ze sprzedażą online. Wydarzenie odbędzie się 19 września w formule hybrydowej w Centralnym Domu Technologii w Warszawie. Na scenie wystąpią zagraniczni i polscy eksperci (nazwiska już wkrótce!). Organizatorem jest ICAN Institute, lider branży executive education, a IAB Polska objął patronat nad tym wydarzeniem.

13.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 189 razy
1 2 3
Strona 1/5220 (artykułów: 52199)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764