logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 975

Ploter dla architekta powinien być przede wszystkim... No właśnie – jak wybrać maszynę, która stanowi podstawowe wyposażenie każdego biura architektonicznego? Jak sprawnie tworzyć wizualizacje i drukować dokumentację projektową? Na te pytania w obchodzony 1 lipca Światowy Dzień Architektury odpowiada ekspert Canon Polska.

01.07.2022 | przeczytano: 85 razy
Inkjet w poligrafii - bardziej przyjazny dla środowiska?

W dziedzinie druku produkcyjnego coraz częściej mówi się o technologiach inkjetowych, czyli o nowoczesnym produkcyjnym druku atramentowym. Najczęściej podkreśla się jego doskonałe możliwości techniczne, z jakością i oszczędnością na czele. Warto jednak przyjrzeć się także innej stronie inkjetu – okazuje się, że technologie tego typu są także bardzo przyjazne dla środowiska.

28.06.2022 | przeczytano: 210 razy
Canon Europe: dwa transfery do zespołu kierowniczego druku produkcyjnego

Canon Europe poinformował o dwóch ważnych transferach do europejskiego działu sprzedaży i marketingu w obszarze druku produkcyjnego. Alicia Cifré Trassierra objęła stanowisko Vice President, Production Print Direct Sales, a Jennifer Kolloczek – European Planning, Marketing & Innovation Senior Director. Obie ekspertki rozpoczęły pracę w nowych rolach od 1 czerwca.

27.06.2022 | przeczytano: 228 razy
Madas i Amagraf – współpraca od wielu lat oparta na zaufaniu

Powielarnia Madas – mająca swoje lokalizacje w Żyrardowie i Milanówku – to kolejny przykład przedsiębiorstwa, które od lat współpracuje z firmą Amagraf. Dostawca ten posiada w swojej ofercie maszyny wielu marek, dlatego – jak podkreśla Piotr Alwingier, jeden ze współwłaścicieli tej firmy – może obsługiwać swoich klientów w sposób holistyczny: zarówno w zakresie sprzętu do drukowania, powielania, a także wykańczania oraz materiałów do produkcji. Madas od lat korzysta z tej oferty, a także doradztwa Amagrafu i bardzo chwali sobie taki rodzaj współpracy. W ostatnim czasie zrealizował w tej firmie kolejny duży kontrakt – zakupił cztery nowe maszyny z oferty tego dostawcy. Był to – jak twierdzą właściciele firmy Madas – znaczący krok na drodze rozwoju tej działającej od dziesięcioleci firmy poligraficznej. W Madasie rozpoczęły prace:  ploter UV firmy Mutoh – XpertJet 661 UF, ploter Mutoh – XpertJet 1641, ploter tnący Summa D120 serii S-One Summa oraz dostarczona jako ostatnia – produkcyjna maszyna drukująca Canon ImagePress C710.  

22.06.2022 | przeczytano: 292 razy
Kolory, które wyróżnią każdy projekt - możliwości ploterów Canon

Okres letni sprzyja wykorzystywaniu żywych, przyjemnych dla oka barw. Tym większe znaczenie mają zaprezentowane przez Canon nowe plotery z uznanej serii imagePROGRAF. Modele GP-2000 oraz GP-4000 to pierwsze na rynku urządzenia skalibrowane do wykorzystania neonowych i pastelowych kolorów z gamy PANTONE.

22.06.2022 | przeczytano: 237 razy
Warto postawić na regenerację urządzeń – przekonuje Canon w Światowy Dzień Środowiska

5 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Środowiska. Każdy z nas, poprzez swoje codzienne wybory, może przyczynić się do pozytywnych zmian na Ziemi. Jednak wielka zmiana nie będzie możliwa, jeśli w działania o charakterze zrównoważonego rozwoju nie włączą się duże firmy. Dlatego, jak przekonuje Canon, jednym z istotnych elementów w łańcuchu produkcji powinna być regeneracja urządzeń. Czym różni się ona od recyklingu?

06.06.2022 | przeczytano: 151 razy
Canon na Dzień Drukarza: mamy dobre wieści dla poligrafii

4 czerwca obchodzony jest Dzień Drukarza. Tegoroczne święto poligrafii upływa pod znakiem pytań o przyszłość druku i technologii drukarskich. Tymczasem, jak przewiduje ekspert Canon Polska, nie tylko papier nie zniknie z użycia, ale praca drukarzy będzie coraz łatwiejsza i ciekawsza.

03.06.2022 | przeczytano: 225 razy
Canon na FESPA 2022: trzy nowe premiery rozwiązań do druku wielkoformatowego

Podczas trwających w Berlinie targów druku FESPA 2022 Canon zaprezentował:

  • unikatową technologię FLXfinish+, która przy wykorzystaniu jednego zestawu atramentów UVgel umożliwia tworzenie grafik z matowym, błyszczącym lub mieszanym wykończeniem,
  • najszybsze urządzenia w rodzinie ploterów płaskich Arizona – dwa modele Arizona 6100 Mark II,
  • oprogramowanie PRISMA XL Suite, stworzone dla twórców grafik oraz dostawców usług druku wielkoformatowego, aby pomóc im tworzyć bezkonkurencyjne, inspirujące projekty w dużym formacie.

31.05.2022 | przeczytano: 248 razy
Miej odwagę i aspiracje – zachęca Canon na targach FESPA 2022

Podczas tegorocznych targów druku FESPA, które odbędą się w Berlinie od 31 maja do 3 czerwca Canon, pod hasłem „Make It BIG”, będzie inspirował dostawców usług druku do realizacji odważnych projektów, wywierających wrażenie na konsumentach. Im wyraźniejsza reakcja odbiorców, tym większa jest rola druku jako nośnika – przekonuje producent. Aby pomóc profesjonalistom z branży poligraficznej osiągnąć jeszcze lepsze wyniki sprzedaży i maksymalnie wykorzystać potencjał drzemiący w druku, Canon podczas wydarzenia zaprezentuje trzy nowe rozwiązania z dziedziny cyfrowego druku wielkoformatowego.

27.05.2022 | przeczytano: 224 razy
19 Południk powiększa zespół

Nowe osoby dołączyły do działów obsługi klienta oraz design & motion. Powiększenie zespołu wynika z realizacji zleceń dla pozyskanych w ostatnim czasie klientów.

17.05.2022 | przeczytano: 291 razy
1 2 3
Strona 1/98 (artykułów: 975)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764