logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 927
Wykorzystaj szerokie możliwości i zastosowania nowoczesnej technologii Canon UVgel

Technologia UVgel łączy wszystkie zalety tradycyjnych technologii, które oparte są na atramencie, eliminując jednocześnie wiele związanych z nimi ograniczeń. Dzięki temu dostawcy usług mogą realizować najbardziej wymagające zlecenia, budując wśród swoich klientów opinię innowacyjnego przedsiębiorcy, który myśli o przyszłości i prowadzi swój biznes zgodnie z najnowszymi trendami.

22.09.2021 | przeczytano: 231 razy
Canon: plotery Colorado 1630 i Arizona 135 GT na targach FESPA 2021

Podczas międzynarodowych targów druku FESPA Global Print Expo 2021, które odbędą się w dniach od 12 do 15 października w Amsterdamie, Canon po raz pierwszy zaprezentuje plotery Colorado 1630 i Arizona 135 GT oraz kompletny zestaw do produkcji tapet w technologii UVgel Wallpaper Factory. To kolejne modele ze znanych serii drukarek wielkoformatowych, wzbogacone o nowe funkcjonalności. Goście targów będą mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem zastosowań nowych maszyn podczas prezentacji pod hasłem „A Taste of Colour”.

21.09.2021 | przeczytano: 183 razy
Cimpress inwestuje w technologię Canon

Firma Canon podpisała porozumienie w zakresie dostarczania rozwiązań produkcyjnych dla Cimpress. Jest to odzwierciedlenie decyzji Cimpress dotyczącej dalszych inwestycji w technologię, w tym w druk atramentowy.

16.09.2021 | przeczytano: 297 razy

Po sukcesie oprogramowania do druku produkcyjnego linii PRISMA, Canon prezentuje PRISMAprepare Go – bezpieczne narzędzie służące do zlecania zadań i przygotowywania plików. Dzięki jego wykorzystaniu użytkownicy mogą kontrolować cały proces druku z dowolnego miejsca. Nowa aplikacja oferowana jest w formule software-as-a-service (SaaS) – miesięcznej opłaty za użytkowanie.

14.09.2021 | przeczytano: 152 razy
Dwa nowe modele z serii Imagerunner od Canon

Canon zaprezentował dwa nowe modele z uznanej serii urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER.  To imageRUNNER C3226i oraz imageRUNNER ADVANCE DX C3800, które zaprojektowano tak, aby zapewniały wydajną i bezpieczną pracę w środowisku hybrydowym. Nowości te poszerzają i dopełniają portfolio producenta w obszarze kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych obsługujących format A3. Canon oferuje w ten sposób rozwiązania dostosowane do budżetu każdego przedsiębiorstwa, jego rozmiaru i modelu, w jakim ono pracuje.

07.09.2021 | przeczytano: 173 razy
DK-Projekt i kompleksowa obsługa firmy Amagraf

DK-Projekt to stosunkowo młoda, ale prężnie rozwijająca się firma, której specjalnością jest produkcja dodatków do oznaczania produktów tekstylnych i brandingu firm. Jej właściciel – Dawid Kurowski, od lat związany z rynkiem poligraficznym i tekstylnym - jakiś czas temu zdecydował się na wymianę sprzętu na nowszy, bardziej wydajny i proekologiczny. Potrzebował przy tej okazji dobrego partnera, który nie tylko doradzi mu w zakresie sprzętu jaki warto byłoby zgromadzić w tym odnowionym parku maszynowym, ale kompleksowo zajmie się ofertą i elastycznie podejdzie do jego oczekiwań. Taką firmą okazał się Amagraf, od wielu lat dostarczający maszyny i materiały do przedsiębiorstw z branży poligraficznej.

06.09.2021 | przeczytano: 409 razy
PRO-KOMP - technologia Canon UVgel w sercu „zagłębia firm reklamowych”

Podwarszawskie Piaseczno określane jest regionalnym zagłębiem firm reklamowych. To tutaj działają podmioty produkcyjne z branży, świadczące usługi dla największych klientów z Polski i zagranicy. W otoczeniu stale rosnącej konkurencji z powodzeniem działa tu firma PRO-KOMP, zajmująca się produkcją szeroko pojętych materiałów promocyjno-reklamowych – od ulotek i materiałów POS po materiały brandingowe do sklepów i niestandardowe wydruki ekspozycyjne. Wśród klientów firmy znaleźć można największe brandy z branży odzieżowej, producentów obuwia sportowego czy FMCG. PROKOMP stawia bowiem na wysoką jakość produkcji i szybkość realizacji złożonych zleceń – dlatego korzysta z rozwiązań cyfrowego druku Canon.

19.08.2021 | przeczytano: 1437 razy
Canon i Smart LFP w wyjątkowy sposób przedstawiają nowy ploter

Pokazy lotnicze połączone z prezentacją najnowszych osiągnięć druku w technologii UVgel – to niezwykły plan Canon Polska oraz Smart LFP. Specjalny samolot wystartuje 19 sierpnia i odwiedzi dziesięć miast w całej Polsce. Na jego pokładzie znajdzie się Canon Colorado 1630 – najnowszy ploter z renomowanej serii.

18.08.2021 | przeczytano: 411 razy
Znamy Jury konkursu Złote Spinacze 2021

Przewodniczącym Jury XIX edycji Złotych Spinaczy został Marcin Sienkowski, Head of Marketing w OLX. Przewodniczącymi poszczególnych grup jurorskich są: Monika Kaczmarek-Śliwińska (Uniwersytet Warszawski), Agnieszka Kępińska-Sadowska (Mondelez International), Małgorzata Mejer (Procter & Gamble), Marta Pokutycka-Mądrala (Nationale-Nederlanden), Łukasz Malczewski (d*fusion communication) oraz Mariusz Wawer (3M).

18.08.2021 | przeczytano: 527 razy
Firmy inwestują w ochronę bezpieczeństwa druku

Liczba cyberataków na świecie stale rośnie, dlatego wydatki na cyberbezpieczeństwo są dziś dla wielu firm absolutnym priorytetem – wynika z raportu opublikowanego przez międzynarodową agencję badawczą Quocirca. W znacznej liczbie przedsiębiorstw jedną z kluczowych ról w działalności odgrywa druk, co oznacza, że bezpieczeństwo tego procesu w obecnej sytuacji nabiera dla nich istotnego znaczenia. – Coraz więcej organizacji ma świadomość tego, że myśląc o swojej cyfrowej ochronie, nie może zapominać o wrażliwych elementach firmowej sieci takich, jak drukarki – zauważa ekspert Canon Polska.

13.08.2021 | przeczytano: 377 razy
1 2 3
Strona 1/93 (artykułów: 927)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764