logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Carat: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 224
75 lat Empiku – kampania urodzinowa marki

Od jednej księgarni i czytelni w Warszawie do 350 nowoczesnych salonów i dynamicznie rosnącej platformy marketplace z 12 mln ofert w ponad 20 kategoriach. Od książek, płyt i prasy do zabawek, elektroniki, AGD, wystroju wnętrz, kosmetyków, akcesoriów sportowych, delikatesów i wielu innych. Empik świętuje właśnie 75. urodziny i w spocie wideo mocno podkreśla rozwój swojej oferty. Kampania reklamowa potrwa do 7 listopada i obejmuje m.in. telewizję, radio oraz digital.

30.10.2023 | przeczytano: 440 razy
Mbank: technologia do usług – nowe pozycjonowanie marki

Właśnie wystartowała kampania wizerunkowa mBanku pod hasłem „mBank. Technologia do usług”, w której bank wprowadza nowe pozycjonowanie marki. W spotach podkreśla, że w dobie wyścigu technologicznego swoje produkty i usługi tworzy tak, by były intuicyjne i proste w obsłudze.

25.09.2023 | przeczytano: 920 razy
Z Empikiem powrót do szkoły „Taniej niż myślisz”

„Taniej niż myślisz” – to hasło tegorocznej kampanii reklamowej realizowanej przez Empik w ramach sezonu back to school. Działania komunikacyjne kierowane do rodziców, jak i samych uczniów, obejmują telewizję, radio, digital i media społecznościowe oraz kanały własne Empiku.  Za koncept i realizację odpowiada agencja Dziadek do orzechów.v

30.08.2023 | przeczytano: 386 razy
Mccann Poland z nową kampanią dla Mastercard Music z duetem Bedeos 2115 & Dawid Kwiatkowski

McCANN Poland zrealizował dla marki Mastercard kolejną kampanię marketingową platformy Mastercard Music. W ramach trzeciej już odsłony projektu powstał niesztampowy duet dwóch czołowych artystów polskiej sceny muzycznej - Bedoes 2115 i Dawida Kwiatkowskiego. Utwór „Lustro” można usłyszeć na antenach największych stacji radiowych w kraju oraz platformach streamingowych. W ramach kampanii, oprócz premiery singla i teledysku, odbędzie się wspólny koncert artystów oraz wyjątkowa wystawa immersyjna. McCANN Poland odpowiada za strategię komunikacji, koncepcję kreatywną we wszystkich mediach oraz za całościową realizację kampanii.

21.08.2023 | przeczytano: 484 razy
Innowacyjne historie klientów w kampanii Microsoft

Ponad 3-miesięczna kampania poświęcona jest otwarciu przez firmę pierwszego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej regionu przetwarzania danych, co oznacza podłączenie Polski do największej zaufanej globalnej infrastruktury chmurowej. To istotne wsparcie dla odporności kraju, społeczeństwa i organizacji oraz rozwoju polskiej Doliny Cyfrowej, a także odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysokowydajną moc obliczeniową oraz szybki i niezawodny dostęp do usług chmurowych Microsoft. Ulokowanie regionu chmurowego w Polsce pozwala także na otwarcie się na chmurę sektorów regulowanych, dotychczas wyłączonych, takich jak bankowość, energetyka czy administracja. Chmura stanowi istotny wkład w przyspieszenie cyfryzacji i wzrost konkurencyjności. Towarzysząca temu kampania to najważniejsze w 30-letniej historii działanie komunikacyjne marki w obszarze B2B na lokalnym rynku.   

04.07.2023 | przeczytano: 704 razy
Gdziezamieszkać.com od Mastercard zdobywa Tytanowego Lwa na festiwalu Cannes Lions

Dwa Złote, dwa Srebrne, trzy Brązowe, Grand Prix oraz ten najważniejszy, Tytanowy Lew, dla kampanii GdzieZamieszkac.com (Where to Settle) od Mastercard - to końcowy bilans Międzynarodowego Konkursu Kreatywności Cannes Lions 2023 dla kampanii stworzonej i zrealizowanej w Polsce przez Mastercard. Projekt został wyróżniony nagrodami łącznie w 6 kategoriach, zdobywając w sumie 9 Lwów.

26.06.2023 | przeczytano: 657 razy
6 Lwów dla Gdziezamieszkac.com od Mastercard na festiwalu Cannes Lions

Projekt GdzieZamieszkac.com (WhereToSettle) otrzymał dwa Złote, jednego Srebrnego i trzy Brązowe Lwy na Międzynarodowym Konkursie Kreatywności Cannes Lions. Platforma, która wspiera osoby uchodźcze w osiągnięciu stabilizacji życiowej oraz integracji społecznej i ekonomicznej w Polsce, powstała w odpowiedzi na kryzys humanitarny wywołany agresją Rosji na Ukrainę w lutym 2022 roku. Międzynarodowe grono jury w Cannes doceniło projekt w sześciu subkategoriach, spośród ośmiu, w których został nominowany. 13 nominacji i pierwsze sześć statuetek dla Mastercard to jeden z największych sukcesów polskiej branży marketingowej w tym prestiżowym konkursie. Wyniki pozostałych pięciu kategorii poznamy niebawem.

22.06.2023 | przeczytano: 508 razy
Mbank zachęca do zadbania o przyszłość

Aż 52 proc. Polaków przyznaje, że o zabezpieczeniu pieniędzy na przyszłość myśli rzadko albo wcale. Przyszłość to dla nas najbliższych 5 lat, bo nad tym, co za 10 lat i więcej zastanawia się już tylko 19 proc. z nas. mBank chce to zmienić. Dlatego w kampanii „Szczęśliwi z wiekiem” pokazuje, że warto zadbać o emeryturę.

05.06.2023 | przeczytano: 538 razy
Agencje Dentsu Polska na podium

Agencje kreatywne oraz media & performance dentsu Polska kolejny rok z rzędu stanęły na podium podczas uroczystej gali i ogłoszenia wyników raportu - Agencje Reklamowe i Domy Mediowe. Dentsu Creative nagrodzone zostało tytułem - KREATYWNOŚĆ NAPĘDZANA TECHNOLOGIĄ, dentsu Media & Performance tytułem – KONSEKWENTNA STRATEGIA.

05.06.2023 | przeczytano: 743 razy
Mbank rusza z kursem samoobrony w sieci

Plaga oszustw popełnianych w internecie rośnie z roku na rok. Metody, które stosują przestępcy, są różnorodne i coraz bardziej zuchwałe. Dlatego mBank, pionier w dziedzinie edukacji klientów w temacie bezpieczeństwa, startuje z ósmą edycją kampanii edukacyjnej na ten temat. Tym razem zaprasza na kurs samoobrony w sieci.

07.04.2023 | przeczytano: 877 razy
1 2 3
Strona 1/23 (artykułów: 224)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764