logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Chespa: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 11
Janmar Centrum zdobywcą złota w konkursie EFIA Print Awards 2019

Janmar Centrum z Trzcinicy – przedsiębiorstwo będące producentem funkcjonalnych i innowacyjnych opakowań z tektury falistej, zdobył złoto (Gold Award) w kategorii „Corrugated International” w międzynarodowym konkursie EFIA Print Awards 2019, zorganizowanym w Anglii.

22.07.2019 | przeczytano: 390 razy
5. edycja konkursu Chespa Packaging Design: Słoik miodu lub butelka wina

Trwa nabór prac do piątej edycji konkursu Chespa Packaging Design. W tym roku zadania projektowe przygotowane zostały przez partnera konkursu, firmę: Piwnice Półtorak Wine & Spirits oraz przez organizatora konkursu – firmę Chespa. Termin nadsyłania projektów upływa 20.04.2019 r.

20.03.2019 | przeczytano: 611 razy
Mark Andy na jesiennych wydarzeniach branżowych z branży opakowań i etykiet

Firma Mark Andy Poland wzięła udział w dwóch jesiennych wydarzeniach branżowych, skierowanych do drukarń specjalizujących się w produkcji opakowań i etykiet. Podczas konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, odbywającej się w październiku w Mrągowie i zorganizowanej przez wydawnictwo Polski Drukarz z myślą o przedstawicielach branży wąskowstęgowej, zaprezentowała swoją najnowszą maszynę hybrydową – Digital Series HD. Z kolei 21. Sympozjum Poligraficzne firmy Chespa stało się okazją do przedstawienia firmy Mark Andy i jej portfolio osobom reprezentującym branżę druku szerokowstęgowego.

04.12.2018 | przeczytano: 514 razy
Teckwin: Druk na tekturze falistej- dni otwarte

Mamy zaszczyt serdecznie Państwa zaprosić na dni otwarte organizowane w firmie Chespa Farby Graficzne w terminie 11-12.6.2018. Tematem głównym będzie pokaz druku farbami NanoJet na wielkoformatowej maszynie cyfrowej Teckwin JetBox 2530 do druku na tekturze falistej i innych podłożach sztywnych.

31.05.2018 | przeczytano: 819 razy
Spotkanie prasowe KBA CEE: Podsumowania i plany

5 lutego br. w warszawskim Hotelu Bellotto odbyło się doroczne spotkanie kierownictwa firmy KBA CEE z przedstawicielami polskich mediów branżowych. Stało się ono okazją do podsumowania działalności firmy Koenig & Bauer w ważnym dla niej roku 2017 (obchodziła w nim 200-lecie istnienia) i przedstawienia strategicznych planów na rok 2018, głównie w kontekście regionu Polski, Czech i Słowacji, obsługiwanego przez KBA CEE. Zaprezentowano podczas niego również wyniki  sprzedaży, omówiono pozycję rynkową i stale rozbudowywane portfolio firmy.

13.02.2018 | przeczytano: 732 razy
KBA CEE i jej partnerzy na konferencjach branżowych dedykowanych fleksografii

W ostatnim czasie KBA CEE – w związku z systematyczną rozbudową portfolio o rozwiązania dla drukarń fleksograficznych – wzięła udział w dwóch zorganizowanych w naszym kraju wydarzeniach branżowych, dedykowanych temu segmentowi rynkowemu. 23 listopada, podczas jubileuszowego 20. Sympozjum Poligraficznego firmy Chespa, zaprezentowane zostały oferowane przez nią rozwiązania KBA-Flexotecnica – spółki (podobnie jak KBA CEE) wchodzącej w skład koncernu Koenig & Bauer. Nieco wcześniej – 20 października – przedstawiciele firm KBA CEE i Nilpeter (której pierwsza jest wyłącznym polskim dystrybutorem od września br.) wspólnie wystąpili z prezentacją poświęconą maszynom tego duńskiego producenta podczas 12. konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”.

04.12.2017 | przeczytano: 585 razy
Chespa Packaging Design: Do zgarnięcia 40 tys. zł

Firma Chespa zaprasza do udziału w 4 edycji Konkursu Chespa Packaging Design.  W tym roku oprócz organizatora, zadania projektowe przygotowali także partnerzy konkursu, firmy: Zott (Cremore), McBride (Yplon) i Cedo (Paclan) fundujący dodatkowe nagrody.

08.06.2017 | przeczytano: 840 razy (komentarzy: 13)
10. jubileuszowa edycja Meet Kodak Polska 2016

Bogata tematyka spotkania, wysoka frekwencja, duże zainteresowanie uczestników i ciekawe dyskusje to tylko niektóre aspekty tegorocznej edycji Meet Kodak Polska.

05.10.2016 | przeczytano: 758 razy
XXXVII Poligraficzne Konfrontacje: Fleksografia - wady i błędy w druku

W ostatnich latach fleksografia w znaczący sposób wzmacnia swoją pozycję wśród technik drukarskich, a jej wszechstronność decyduje o wzroście popularności tej techniki. Głównym powodem jest jej zaleta, praktycznie nieograniczony zakres zadruku wszelkich możliwych podłoży drukowych m.in. takich jak papier, tektura falista, tworzywa sztuczne, folie i opakowaniowe materiały z tworzyw syntetycznych. Istotnym czynnikiem zwiększającym potencjał produkcyjny fleksografii jest możliwość zadrukowania materiałów o nierównej powierzchni.

17.09.2016 | przeczytano: 1591 razy
Flexcel NX System’16 i Ultra NX: Kodak na Drupie dla fleksografii

Sporą część stoiska firmy Kodak na tegorocznych targach drupa zajęły rozwiązania, dedykowane na rynek fleksograficzny. Wśród nich szczególną uwagę zwiedzających zwracał nowy system produkcji form drukowych Kodak Flexcel NX System’16, bazujący na wielokrotnie nagradzanej, zaawansowanej platformie NX Advantage. Kodak zapowiedział również nowej generacji technologię flekso, którą prezentował w ramach tzw. „pokoju doświadczalnego Ultra NX”. Podczas targów oficjalnie podpisany został również kontrakt na dostawę 500. systemu Flexcel NX. Jego nabywcą została firma Mutidruk z Płocka, dla której jest to już drugie rozwiązanie z serii Flexcel. Innym polskim akcentem było uroczyste wręczenie certyfikatu „Certified Kodak Partner” firmie Chespa.

04.07.2016 | przeczytano: 1245 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 11)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764