logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Creative Brand Stories: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 5
Bossa Nova Events organizuje konferencję firmy Schülke

W dniach 11-12 stycznia 2024 roku firma Schülke, lider w dziedzinie produktów higienicznych i rozwiązań zapobiegania zakażeniom, zorganizowała dwudniowy event, który był nie tylko ukoronowaniem 135-lecia istnienia firmy, ale także inspiracją dla pracowników do rozwoju i osiągania nowych celów. Za organizację tego wyjątkowego wydarzenia odpowiadała agencja Bossa Nova Events, należąca do grupy Creative Brand Stories.

07.02.2024 | przeczytano: 312 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Creative Brand Stories i Świąteczne Miasteczko Homla

W Krakowie odbył się świąteczny event dla marki wyposażenia wnętrz Homla. Wydarzenie miało miejsce przy Pałacu Potockich na Rynku Głównym. Agencja Bossa Nova Events, będąca częścią Creative Brand Stories, odpowiadała za koncepcję, produkcję i realizację części wydarzenia dla influencerek. Z kolei firma Box of Stories, także należąca do Creative Brand Stories, zrealizowała zaproszenia i upominki dla influencerek.

15.12.2023 | przeczytano: 604 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Creative Brand Stories rozpoczyna współpracę z Kappahl

Agencje należącą do grupy Creative Brand Stories rozpoczęły współpracę ze skandynawską siecią modową Kappahl. Bossa Nova Events odpowiada za kreację i realizację eventów promujących najnowsze kolekcje marek należących do jednej z czołowych sieci odzieżowych w Europie Północnej. Z kolei Box of Stories przygotowuje wysyłki kreatywne do twórców współpracujących z marką Kappahl.

29.11.2023 | przeczytano: 355 razy
Bossa Nova Events i magiczny ogród na 20-lecie hotelu Marriott

12 października 2023 roku hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport w niezwykły sposób uczcił 20-lecie swojego istnienia. Motywem przewodnim jubileuszowego eventu był „Courtyard Garden”. Ten magiczny ogród doświadczeń został stworzony przez Bossa Nova Events, agencję należącą do grupy Creative Brand Stories. Koncepcja podkreślała dwie dekady nieustającego rozwoju obiektu, który z roku na rok zakwita coraz mocniej wraz z doświadczeniami swoich gości.

23.10.2023 | przeczytano: 644 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Nowa grupa komunikacji marketingowej – Creative Brand Stories – skupia trzy agencje o specjalizacjach obejmujących komplementarne obszary komunikacji marketingowej. Jej celem jest dostarczanie marketerom kompleksowych rozwiązań w ramach experiential marketingu. Creative Brand Stories integruje w sobie kompetencje firm: Bossa Nova Events – od ponad 16 lat działającej w obszarze event marketingu, Box of Stories – branded gifts agency oferującej kreatywne wysyłki, powstałej w okresie pandemii, oraz Eco Stories – specjalizującej się w kreowaniu ekologicznych wydarzeń i inicjatyw.

22.09.2023 | przeczytano: 379 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 5)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764