logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

DKS: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 61
Drukowanie i uszlachetnianie: DKS na Remadays Warsaw 2024

Firma DKS – multibrandowy dostawca maszyn i urządzeń, partner m.in. firm Canon, Fujifilm i Konica Minolta – podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw zaprezentuje na swoim stoisku (numer F2.44) rozwiązania do drukowania i uszlachetniania.

10.01.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 932 razy
Nowa kampania Fundacji DKMS „W tobie nadzieja na dopasowanie”

Spot nowej kampanii społecznej Fundacji DKMS „W Tobie nadzieja na dopasowanie” od dzisiaj emitowany jest w kanałach telewizyjnych. Kampania obejmuje także komunikację w digitalu, outdoorze oraz w social media. Za przygotowanie koncepcji kreatywnej i realizację odpowiada agencja Walk Creative.

11.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 611 razy
Konferencja i warsztaty firm DKS i Akonda wraz z partnerami

W dnia 21-22 czerwca br. firma DKS „zmieniła” swoją siedzibę w Kowalach pod Gdańskiem w nowoczesną, innowacyjną technologicznie drukarnię. Podczas konferencji i warsztatów „Cyfrowa rewolucja – odkryj nowe horyzonty w świecie opakowań”, jakie zorganizował ten multibrandowy dostawca, który od 30 lat zajmuje się wdrożeniami kompleksowych rozwiązań dla druku, prezentowane tu były dwie pełne linie do produkcji opakowań z maszynami różnych producentów, jakie w swojej ofercie ma DKS. Jak zapewniają organizatorzy – DKS i Akonda wraz z partnerami – a także niemal setka gości, jacy zarejestrowali się na wydarzenie - „odkryć” było bardzo wiele. Uczestnicy podkreślali bowiem niezwykle ciekawy charakter imprezy, nastawionej na praktyczny aspekt poznania możliwości, jakie oferują poszczególne prezentowane maszyny. Goście mogli więc zapoznać się z linią produkcyjną, dedykowaną opakowaniom z uszlachetnieniami, pozwalającymi wyróżnić produkty na rynku. Druga z prezentowanych linii koncentrowała się natomiast na rozwiązaniach proekologicznych, znajdujących zastosowanie w produkcji opakowań.

26.06.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 754 razy
„Cyfrowa rewolucja – odkryj nowe horyzonty w świecie opakowań”

Firma DKS - multibrandowy dostawca, który od 30 lat zajmuje się wdrożeniami kompleksowych rozwiązań dla druku – już niebawem na dwa dni „zamieni się” w drukarnię, oferującą dwie innowacyjne, pełnie linie do produkcji opakowań. W dniach 21-22 czerwca, w godzinach 9.00- 16.30, wraz z firmą Akonda i partnerami zaprasza na konferencję oraz warsztaty do swojej siedziby w Kowalach (pod Gdańskiem) przy ulicy Energetycznej 15. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych produkcją opakowań, a także innowacyjnymi rozwiązaniami w poligrafii. Goście będą mogli być tu świadkami odbywającej się „na żywo” produkcji z uszlachetnieniami, które pozwalają wyróżnić się produktom na rynku, a także proekologicznych rozwiązań, które stają się coraz bardziej poszukiwane przez właścicieli marek. Wszystko to odbędzie się przy użyciu szerokiego spektrum rozwiązań do produkcji cyfrowej, jakie znajdują się w ofercie firmy DKS. Ilość miejsc jest ograniczona, organizatorzy zapraszają do rejestracji na stronach: https://dks.pl/wydarzenia/cyfrowa-rewolucja

30.05.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 904 razy
Fujifilm Revoria Press PC1120 w drukarni Gomeo z Krakowa

Firma DKS, od lat dostarczająca najnowsze rozwiązania technologiczne dla branż poligraficznej, reklamowej, CAD&GIS oraz biurowej, będąca dystrybutorem urządzeń m.in. Fujifilm dostarczyła pierwszą ze swojej oferty cyfrową maszynę przemysłową tego producenta - Revoria Press PC1120 - do drukarni Gomeo z Krakowa. Tym samym, ta licząca sobie ponad 12 lat działalności drukarnia, mająca na swoim koncie tysiące zrealizowanych zleceń i setki obsługiwanych klientów, może obecnie zaproponować im wydruki z najnowszego urządzenia Fujifilm, wyposażonego w sześć zespołów drukujących i umożliwiającego realizację - jak podkreśla jej kierownictwo – unikatowych produktów w wysokiej jakości.

28.03.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 1489 razy
DKS świętuje 30 lat działalności i podsumowuje targi Remadays Warsaw

Dziesiątki tysięcy klientów; kilkanaście oddziałów i licząca sobie 5000 m2 siedziba główna w Kowalach pod Gdańskiem, gdzie prezentowane są innowacyjne rozwiązania różnych producentów, w tym najnowsze i najbardziej innowacyjne partnerów firmy, których z roku na rok przybywa; około 200 zatrudnionych osób – to tylko niektóre z sukcesów firmy DKS, która obchodzi w tym roku 30-lecie działalności. Świętowanie rozpoczęła podczas tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw, gdzie na stoiskach swoich partnerów (m.in. firm Fujifilm i Canon) jej przedstawiciele odbyli dziesiątki inspirujących spotkań i prezentacji maszyn. Wiele z nich zakończyło się sprzedażą - jak w przypadku przemysłowej maszyny cyfrowej Fujifilm Revoria Press PC1120. Wyposażony w sześć stacji drukujących i umożliwiający drukowanie dziewięcioma kolorami jej egzemplarz prezentowany na targach pojechał prosto z tej imprezy do drukarni Gomeo z Krakowa. Inne zakończą się – jak zapowiada firma – już wkrótce umowami na dostawę rozwiązań z oferty tego multibrandowego dostawcy.

17.02.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 1262 razy
Fujifilm podsumowuje targi Remadays Warsaw 2023

Tegoroczne targi RemaDays Warsaw zakończyły się dla firmy Fujifilm i jej partnerów handlowych dużym sukcesem. Goście zwiedzający wystawę mogli obejrzeć podczas pokazów „na żywo” kilka zaawansowanych rozwiązań przemysłowych z jej oferty, bazujących na technologii druku cyfrowego. Na stoisku Fujifilm duże zainteresowanie wzbudzała cyfrowa maszyna Revoria Press PC1120 – egzemplarz targowy prosto ze stoiska trafi do drukarni Gomeo z Krakowa (umowę sfinalizowała firma DKS – autoryzowany dystrybutor maszyn Fujifilm). Podczas RemaDays Warsaw podpisany został przez Fujifilm kontrakt na dostawę kolejnej takiej maszyny do drukarni cyfrowej QPrint. Firma rozpoczęła też – jak podaje Agnieszka Głowacka, Business Development Manager POD w Fujifilm Poland – kilkadziesiąt kolejnych rozmów handlowych dotyczących tego innowacyjnego rozwiązania. Na stoisku prezentowana była też, po raz pierwszy w Polsce, maszyna typu flatbed – Acuity Prime 30 LED. Jeszcze przed targami oficjalnie została zaanonsowana współpraca Fujifim w obszarze rozwiązań produkcyjnych z jej nowym, autoryzowanym dystrybutorem – firmą Digipress. Pierwsza maszyna – ApeosPro C810, zaprezentowana na stoisku drugiej z wymienionych, została sprzedana przez nią do drukarni Rafael z Krakowa. Co więcej, był to pierwszy kontrakt na wdrożenie tego urządzenia nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.

13.02.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 1512 razy
Fujifilm Revoria Press PC1120 w centrum pokazowym firmy DKS w Gdańsku

Firma DKS przygotowała specjalny „prezent” dla klientów, instalując w swoim showroomie w Gdańsku najnowszą przemysłową maszynę cyfrową Fujifilm Revoria Press PC1120, wyposażoną w sześć stacji drukujących i umożliwiającą drukowanie dziewięcioma kolorami. Tym samym dołączyła ona do wielu znajdujących się w tym – jak podaje firma – największym centrum pokazowym rozwiązań cyfrowych w Polsce północnej, wzbudzając niemal od razu zainteresowanie klientów nie tylko z tego regionu, ale z całej Polski. Jak podkreśla dostawca, pierwsze prezentacje i testy Revoria Press PC1120 przeprowadzone dla klientów m.in. z Gdańska, Krakowa i Wrocławia – potwierdzają, że maszyna staje się „gwiazdą” wśród prezentowanych tu rozwiązań. Jest też największym - w historii centrum pokazowego DKS - z zainstalowanych tu urządzeń. Szerszej publiczności zostanie ono zaprezentowane podczas targów RemaDays Warsaw 2023 (na stoisku Fujifilm – nr F3.47 w hali F), gdzie firma DKS również będzie obecna), odbywających się w dniach od 1 do 3 lutego, a także podczas Dni Otwartych, jakie zostaną zorganizowane w centrali DKS w Gdańsku w pierwszej połowie marca.   

02.01.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 1345 razy
Konica Minolta na targach Remadays Warsaw 2020

„Print Evolution Journey” – pod takim hasłem Konica Minolta prezentowała swoje rozwiązania podczas targów RemaDays Warsaw 2020. Znalazły się wśród nich: nowy w ofercie firmy ploter wielkoformatowy AccurioWide 200, znana już z rynku maszyna do uszlachetniania – MGI Jetvarnish 3DS oraz rozwiązania z obszaru rzeczywistości rozszerzonej – Augmented RealityAR wraz z dedykowaną aplikacją genARate.

20.02.2020 | Świat poligrafii | przeczytano: 1880 razy
Premierowy w Polsce pokaz nowego rozwiązania Konica Minolta Accuriowide 200

Po raz pierwszy w Polsce - podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw - Konica Minolta zaprezentuje swój nowy innowacyjny system do druku przemysłowego – AccurioWide 200.

10.02.2020 | Świat poligrafii | przeczytano: 984 razy
1 2 3
Strona 1/7 (artykułów: 61)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764