logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

DMH: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 10
Proekologiczna szkoła ze Stora Enso: zastosowanie rozwiązań CLT w Austrii

Przemysł budowlany, według założeń przyjętych przez kierownictwo Stora Enso, to jeden ze strategicznych obszarów wzrostu dla nordyckiego koncernu. Firma jest jednym z globalnych liderów w zakresie proekologicznych, bazujących na drewnie elementów konstrukcyjnych, m.in. typu CLT (cross laminated timber). Znajdują one coraz częściej zastosowanie w różnego rodzaju budynkach m.in. biurowcach czy szkołach. Jak podaje Stora Enso, w austriackim kraju związkowym Salzburg około 80% nowo wybudowanych szkół i przedszkoli jest budowanych z drewna. Przykładem proekologicznego podejścia przy projektowaniu i konstruowaniu tego typu ośrodków edukacyjnych, także w kontekście zdrowia i bezpieczeństwa uczęszczających do nich dzieci, jest szkoła podstawowa Hallwang w Salzburgu.

23.12.2022 | przeczytano: 760 razy
Czwarta edycja Digital Marketing Heroes zakończona

Już czwarta edycja Digital Marketing Heroes dobiegła końca. Konferencja poświęcona najświeższym trendom w marketingu cyfrowym i reklamie programmatic odbyła się w tym roku 31 maja w warszawskim klubie Patio. Na scenie wydarzenia organizowanego przez Sociomantic Labs pojawili się specjaliści ze środowisk naukowych m. in Massachusetts Institute of Technology oraz czołowi eksperci branżowi z UberEATS, Google, Media Impact Polska, OpenX, Neuroidea czy Komputronik.

02.06.2017 | przeczytano: 757 razy
Marketingowi superbohaterowie wracają do Warszawy

Już 31 maja odbędzie się czwarta edycja Digital Marketing Heroes, konferencji poświęconej najświeższym trendom w marketingu cyfrowym i reklamie programmatic. Na scenie wydarzenia pojawią się  reprezentanci środowisk naukowych m. in z Akademii Leona Koźmińskiego oraz czołowi eksperci branżowi z UberEATS, Tesco, Google, Media Impact Polska, OpenX, Neuroidea czy Komputronik.

22.05.2017 | przeczytano: 1031 razy
Przyszłość e-reklamy: programmatic, aplikacje mobilne i lojalny klient

Rewolucja w kupowaniu powierzchni reklamowych, zmiana podejścia do programmatic, zwrot w stronę aplikacji mobilnych, a do tego walka o lojalność klienta – oto kluczowe trendy w e- reklamie. Co jeszcze nas czeka w ciągu najbliższych miesięcy?

13.10.2016 | przeczytano: 644 razy
Digital Marketing Heroes 2016

Allegro, Samsung Electronics Polska, NC+, PAYBACK, Uber, OpenX, Microsoft czy Runmageddon to tylko kilka przykładów marek, których czołowi eksperci, już 22 września pojawią się na scenie trzeciej edycji konferencji poświęconej marketingowi cyfrowemu w Europie Środkowo-Wschodniej – Digital Marketing Heroes 2016.

13.09.2016 | przeczytano: 750 razy

Jedna z najciekawszych e-marketingowych konferencji, Digital Marketing Heroes, organizowana już cyklicznie przez firmę Sociomantic Labs, w tym roku będzie mieć wyjątkową oprawę. Wspaniałe miejsce, niezwykłe osobowości świata reklamy i najciekawsze tematy. To wszystko już 24 września w Warszawie.

22.09.2015 | przeczytano: 1667 razy
Digital Marketing Heroes przybywają do Warszawy

Google, LiveRail (Facebook), Wirtualna Polska, Brand24, Cloud Technologies czy Allegro to tylko kilka przykładów marek, których czołowi eksperci, już 24. września przybędą na największą konferencję poświęconą marketingowi cyfrowemu w Europie Środkowo-Wschodniej – Digital Marketing Heroes 2015. W jej trakcie superbohaterowie podzielą się unikalną wiedzą i praktycznym doświadczeniem z obszaru innowacyjnego marketingu i reklamy internetowej.

08.09.2015 | przeczytano: 720 razy
Digital Marketing Heroes: Reklama osobista w biznesie

Pierwsza konferencja z cyklu „Digital Marketing Heroes” za nami. W warszawskim klubie Pin-Up Studio spotkali się marketerzy z czołowych firm wykorzystujących na co dzień i planujących wykorzystywać reklamę osobistą (ang. programmatic). Wśród prelegentów byli przedstawiciele takich marek, jak Onet, Coca-Cola, Play, NC+ czy Sociomantic Labs. Podczas spotkania dyskutowali m.in. na temat tego, co czeka branżę reklamy internetowej w 2015 roku.

18.11.2014 | przeczytano: 2470 razy

Warszawska agencja marketingu interaktywnego Pro-Creation zakończyła akcję samplingową pasty do zębów Colgate MaxWhite. Celem akcji było przeprowadzenie wiarygodnego testu konsumenckiego w grupach docelowych.

14.04.2009 | przeczytano: 1110 razy

W lutym ruszyła internetowa kampania reklamowa nowej szczoteczki do zębów Colgate 360 stopni. Reklamy w formie top layer oraz billboard pojawiać się będą w najatrakcyjniejszych serwisach internetowych przez kolejne 4 tygodnie. Serwisy wybrane do realizacji kampanii internetowej to m.in.: onet.pl, wp.pl, gazeta.pl. wprost.pl, pani.pl, bizz.pl oraz menshealth.pl.

16.02.2005 | przeczytano: 889 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 10)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764