logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dan Cake: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 26
Dan Cake daje czas na spokojne przygotowanie się do Świąt

Trwa świąteczna kampania Dan Cake, w ramach której marka zachęca do tego, by nie poddawać się stresującej, świątecznej gonitwie i zamiast tego spędzać czas tak, jak się lubi.

07.12.2022 | przeczytano: 332 razy
Dan Cake daje czas na „Schlebianie na śniadanie”

Marka Dan Cake startuje z kolejną aktywacją konsumencką. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody, należy zakupić promocyjne opakowanie Chleba Tostowego pszennego, pełnoziarnistego lub maślanego i stworzyć tekst pochlebstwa, którym można uraczyć bliską osobę. Dan Cake nagrodzi najbardziej kreatywne komplementy atrakcyjnymi sprzętami kuchennymi i voucherami prezentowymi, dając czas na coś przyjemnego z samego rana.

06.10.2022 | przeczytano: 274 razy
Dan Cake daje wolne od obowiązków

Marka Dan Cake wystartowała z jesienną aktywacją konsumencką. Pod hasłem „Wolne od obowiązków” zachęca uczestników do tworzenia zabawnych usprawiedliwień i zyskiwania tym samym dodatkowego czasu na ulubione zajęcia. Akcja ma na celu budowanie świadomości wokół sztandarowych produktów śniadaniowych marki, jakimi są bułeczki mleczne w różnych wariantach smakowych.

30.08.2022 | przeczytano: 414 razy

Na produktach marki Dan Cake już niebawem pojawią się specjalne oznaczenia, które ułatwią konsumentom poprawne rozumienie dat ważności i tym samym pozwolą ograniczyć marnowanie żywności. Działanie jest elementem współpracy z Too Good Too Go i ogólnopolskiej kampanii „Często Dobre Dłużej”.

30.09.2021 | przeczytano: 317 razy
Dan Cake wdrożył innowacyjne narzędzie do komunikacji B2B

Firma Dan Cake Polonia uruchomiła nowoczesne rozwiązanie technologiczne, służące do kompleksowej wymiany informacji handlowych - Progresywną Aplikację Webową.  

30.08.2021 | przeczytano: 753 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Dan Cake stworzył mural oczyszczający powietrze

Ma moc 170 drzew i można na nim odszukać charakterystyczne dla regionu miejsca oraz detale związane ze sportowymi i proekologicznymi aktywnościami.  Mowa o muralu, który z końcem lipca powstał w Chrzanowie w wyniku współpracy firmy Dan Cake Polonia z Miastem Chrzanów oraz Towarzystwem Budownictwa Społecznego w Chrzanowie.

29.07.2021 | przeczytano: 643 razy
Dan Cake wystartował z nową akcją konsumencką

„Sezon otwarty na dobre” – pod takim hasłem marka Dan Cake zaprasza konsumentów do celebrowania trwającego sezonu grillowego.

19.07.2021 | przeczytano: 523 razy
Dan Cake stworzy w Chrzanowie antysmogowy mural

Inicjatywa zostanie zrealizowana w ramach współpracy podjętej przez markę z Miastem Chrzanów oraz Towarzystwem Budownictwa Społecznego w Chrzanowie. Ma ona na celu nie tylko uwypuklenie walorów przyrodniczych i turystycznych regionu, ale także w ciekawy, artystyczny sposób zwrócić uwagę opinii publicznej na problem zanieczyszczenia powietrza.

05.07.2021 | przeczytano: 445 razy
Dan Cake startuje z kampanią telewizyjną Bułeczek Mlecznych

„Kawał Pysznego Śniadania” – pod takim hasłem marka Dan Cake rusza z pierwszą kampanią telewizyjną w Polsce. Akcji towarzyszą działania digital i konkursowa aktywacja konsumencka. Za kampanię odpowiada 19 Południk, Value Media i SalesTube.

17.05.2021 | przeczytano: 442 razy
Trwa kampania Spodów Tortowych od Dan Cake

Główny motyw przekazu komunikacyjnego opiera się na tym, że Spody Tortowe to podstawa do świętowania urodzin, imienin, rocznicy, osiemnastki, chrztu, komunii, a nawet zwykłej domówki i każdej innej okazji. Aby wyeksponować różnorodność możliwości w tym zakresie, została zorganizowana sesja zdjęciowa dla 10 autorskich przepisów Gabrieli Sowy - stylistki specjalizującej się w fotografii kulinarnej. Do każdej receptury wykorzystane zostały produkty Dan Cake, ale w różnej stylistyce i z innymi dodatkami. Zdjęcia ukazują torty i ciasta, które można przyrządzić dzięki dostępnym na rynku wariantom Spodów Tortowych.

14.04.2021 | przeczytano: 657 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 26)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764