logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dentsu Creative: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 27
Marcin Sosiński dołącza do Dentsu Creative

Z początkiem kwietnia do Dentsu Creative dołączył Marcin Sosiński i objął stanowisko Chief Creative Officera w Polsce i regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Ma zagwarantować najwyższy standard kreatywny na 7 rynkach .

02.04.2024 | przeczytano: 343 razy
Bestsellery Empiku 2023: Dentsu producentem wykonawczym gali

Gala Bestsellerów Empiku zbliża się wielkimi krokami – już tylko jeden dzień pozostał do ogłoszenia laureatów 25. edycji największego plebiscytu kulturalnego w Polsce. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie TVN oraz na YouTube i Facebooku Empiku wraz z relacją zza kulis. Producentem wykonawczym gali po raz drugi jest Agencja Marketingowa Dentsu Polska. 

14.02.2024 | przeczytano: 415 razy
Ewelina Binzer dołącza do Dentsu Creative

Ewelina Binzer dołącza do Dentsu Creative jako Program Director i będzie odpowiadać za zarządzanie strukturą portfolio, która sprawuje nadzór nad wszystkimi projektami toczącymi się w agencji. Przed dołączeniem do dentsu związana była z Clear Channel Poland oraz Wirtualną Polską, w której spędziła 16 lat. W Dentsu Creative będzie raportować bezpośrednio do Marcina Dobrzynieckiego, Operations & Delivery Officera.

05.02.2024 | przeczytano: 347 razy
Rusza Hydrostacja.fm

Dentsu Polska i Zarząd Zieleni m.st Warszawy uruchomiły pierwszą hydrostacją w Polsce - radio, w którym rośliny mają głos. Hydrostacja.fm to rozgłośnia radiowa napędzana wodą. To medium i przestrzeń do dialogu pomiędzy ekspertami i roślinami. To również platforma edukacyjna, gdzie wypowiadają się naukowcy i ekolodzy, a rośliny nie tylko tworzą muzykę na żywo i piszą hAIku, ale także przeprowadzają eksperymentalne wywiady.

21.11.2023 | przeczytano: 426 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Anna Nowak awansuje w Dentsu Creative

Anna Nowak od października awansowała na stanowisko Creative Technology Director w dentsu Creative (dentsu Polska). W nowej roli będzie odpowiedzialna nie tylko za wspieranie kampanii kreatywnych odpowiednimi rozwiązaniami technologicznymi, ale również za budowanie międzynarodowej sieci współpracy w ramach projektów kreatywno-technologicznych w regionach CEE, EMEA oraz globalnie.

16.10.2023 | przeczytano: 595 razy (komentarzy: 1)
Golden Drum 2023: więcej zgłoszeń do konkursu

Festiwal Golden Drum odnotowuje wzrost liczby zgłoszeń, przy czym największą liczbę prac zgłosiła Ukraina, a następnie Rumunia, Polska, Słowacja, Węgry i Bułgaria. Ponad połowa kreatywnych rozwiązań pochodziła od niezależnych agencji. Liczba zgłoszeń w sekcji Creative Media Excellence przekroczyła oczekiwania kapituły konkursu. Zwycięzcy Golden Drum zostaną ogłoszeni podczas Awards Show Powered by Mastercard 10 października w Portorož w Słowenii. Motto Golden Drum to silna konkurencja, dobra szkoła, ogromne wyzwanie i szalona impreza.

25.09.2023 | przeczytano: 1063 razy
Festiwal Golden Drum ogłasza pierwszych prelegentów

Festiwal Golden Drum powraca do korzeni, czyli do pięknego miasta Portorož w Słowenii, gdzie prawie trzy dekady temu odbyła się jego pierwsza edycja. Tegoroczne wydarzenie oferuje niezwykle bogaty program, w którym znają się zarówno angażujące i prowokujące rozmowy, jak i gala rozdania nagród, podczas której docenione zostaną najważniejsze branżowe osiągnięcia. Między 9 a 10 października 2023 r. każdy znajdzie na festiwalu wiele okazji do przyswojenia nowej wiedzy, nawiązania cennych kontaktów i dobrej zabawy.

25.08.2023 | przeczytano: 802 razy
Škoda: Trwa kampania „Kasiu Niewiadoma! Jedź po swoje!”

Dla marki Škoda ważne jest aktywne wspieranie odważnych i ambitnych kobiet, które mogą być dla wszystkich przykładem i inspiracją w dążeniu do wyznaczonych celów. W związku z tym, producent samochodów ponownie został oficjalnym partnerem prestiżowej edycji wyścigu kolarskiego Tour de France Femmes. W tym roku, aby jeszcze silniej dopingować swoją lokalną ambasadorkę, polski zespół marki Škoda przygotował kampanię: „Kasiu Niewiadoma! Jedź po swoje!”, która potrwa do 31 lipca 2023r.

21.07.2023 | przeczytano: 687 razy
Tesia Szabłowska dołącza do Dentsu Creative, Mateusz Strześniewski awansuje

Z początkiem czerwca Tesia Szabłowska powróciła po 9 latach do agencji dentsu Creative, w której objęła stanowisko Client Partnera. W zespole Sylwii Tygielskiej, Client Portfolio Officer, gdzie jest odpowiedzialna za portfolio globalnych oraz lokalnych klientów. Szabłowska zastąpiła na tym stanowisku Mateusza Strześniewskiego, który awansował na International Growth Directora w dentsu Creative.

21.06.2023 | przeczytano: 1121 razy

Dentsu Creative obroniło budżet na obsługę marki Audi. Kontrakt podpisano na okres 3 lat z możliwością przedłużenia o kolejne dwa. W ramach obsługi agencja odpowiada za aspekty technologiczne oraz contentowe stron www Audi oraz salonów dealerskich, kreatywne przygotowanie materiałów ATL, BTL, komunikację kampanii sprzedażowych i after sales, a także obsługę profili marki w social mediach.

06.06.2023 | przeczytano: 336 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 27)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764