logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dentsu: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 517
Golden Drum 2023: więcej zgłoszeń do konkursu

Festiwal Golden Drum odnotowuje wzrost liczby zgłoszeń, przy czym największą liczbę prac zgłosiła Ukraina, a następnie Rumunia, Polska, Słowacja, Węgry i Bułgaria. Ponad połowa kreatywnych rozwiązań pochodziła od niezależnych agencji. Liczba zgłoszeń w sekcji Creative Media Excellence przekroczyła oczekiwania kapituły konkursu. Zwycięzcy Golden Drum zostaną ogłoszeni podczas Awards Show Powered by Mastercard 10 października w Portorož w Słowenii. Motto Golden Drum to silna konkurencja, dobra szkoła, ogromne wyzwanie i szalona impreza.

25.09.2023 | przeczytano: 298 razy
Ruszyła kampania kredytu gotówkowego Velobanku

Kiedy zaskakują cię nieprzewidziane wydatki, albo po prostu nadarza się okazja, z której musisz skorzystać, przydaje się wygodne źródło gotówki dostępnej na wyciągnięcie ręki. VeloBank ma na to sposób w postaci kredytu gotówkowego do 200 tys. zł, który dostępny jest w całkowicie online. Jemu poświęcona jest nowa kampania, która zagościła na ekranach telewizorów i w internecie. Proste aplikowanie bez wychodzenia z domu, RRSO 13,2 proc. oraz brak prowizji to tylko kilka atutów produktu promowanego w najnowszym spocie.

19.09.2023 | przeczytano: 255 razy
Festiwal Golden Drum ogłasza pierwszych prelegentów

Festiwal Golden Drum powraca do korzeni, czyli do pięknego miasta Portorož w Słowenii, gdzie prawie trzy dekady temu odbyła się jego pierwsza edycja. Tegoroczne wydarzenie oferuje niezwykle bogaty program, w którym znają się zarówno angażujące i prowokujące rozmowy, jak i gala rozdania nagród, podczas której docenione zostaną najważniejsze branżowe osiągnięcia. Między 9 a 10 października 2023 r. każdy znajdzie na festiwalu wiele okazji do przyswojenia nowej wiedzy, nawiązania cennych kontaktów i dobrej zabawy.

25.08.2023 | przeczytano: 345 razy

Biuro podróży Exim S.A. rozstrzygnęło przetarg, w wyniku którego wybrało do współpracy agencję dentsu X. Agencja zajmie się planowaniem i zakupem mediów. Umowa obowiązuje od sierpnia br.

14.08.2023 | przeczytano: 230 razy
Wakacje i oszczędzanie w dwóch kampaniach Velobanku

VeloBank wystartował z nową kampanią marketingową dla Elastycznego Konta Oszczędnościowego. W swoich spotach zachęca do zmiany tradycyjnych form odkładania pieniędzy, które według GfK wciąż wybiera co piąty Polak, na oszczędzanie z bankiem. Pokazuje, że jest to zarówno wygodna i bezpieczna alternatywa, jak i sposób na pomnażanie swoich środków dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu. Równolegle uruchomiona została także kampania radiowa, w której VeloBank poleca się na wakacje.

11.08.2023 | przeczytano: 419 razy
Branża reklamowa – mniej zleceń od klientów, więcej długów

Branża reklamowa rośnie, ale tylko pozornie. Wydatki marek na promocję zwiększą się w tym roku jedynie o 1,7 proc. Klienci tną budżety na promocję, a agencje próbują utrzymać płynność finansową. Według danych Krajowego Rejestru Długów firmy z branży kreatywnej mają ponad 118,6 mln zł długów, ale kontrahenci są im winni jeszcze więcej, bo niemal 126 mln zł.

07.08.2023 | przeczytano: 380 razy (komentarzy: 4)
Škoda: Trwa kampania „Kasiu Niewiadoma! Jedź po swoje!”

Dla marki Škoda ważne jest aktywne wspieranie odważnych i ambitnych kobiet, które mogą być dla wszystkich przykładem i inspiracją w dążeniu do wyznaczonych celów. W związku z tym, producent samochodów ponownie został oficjalnym partnerem prestiżowej edycji wyścigu kolarskiego Tour de France Femmes. W tym roku, aby jeszcze silniej dopingować swoją lokalną ambasadorkę, polski zespół marki Škoda przygotował kampanię: „Kasiu Niewiadoma! Jedź po swoje!”, która potrwa do 31 lipca 2023r.

21.07.2023 | przeczytano: 379 razy
Tesia Szabłowska dołącza do Dentsu Creative, Mateusz Strześniewski awansuje

Z początkiem czerwca Tesia Szabłowska powróciła po 9 latach do agencji dentsu Creative, w której objęła stanowisko Client Partnera. W zespole Sylwii Tygielskiej, Client Portfolio Officer, gdzie jest odpowiedzialna za portfolio globalnych oraz lokalnych klientów. Szabłowska zastąpiła na tym stanowisku Mateusza Strześniewskiego, który awansował na International Growth Directora w dentsu Creative.

21.06.2023 | przeczytano: 517 razy

Agencja dentsu X (dentsu Polska) wygrała przetarg na obsługę mediową leku Aspargin, z portfolio firmy farmaceutycznej Filofarm. Decyzja została podjęta po szczegółowej analizie ofert złożonych przez różne agencje. Ostatecznie, ofertę dentsu X wyróżniła kompleksowość, dopasowanie strategii do potrzeb klienta, innowacyjność i konkurencyjna cena.

14.06.2023 | przeczytano: 172 razy

Dentsu Creative obroniło budżet na obsługę marki Audi. Kontrakt podpisano na okres 3 lat z możliwością przedłużenia o kolejne dwa. W ramach obsługi agencja odpowiada za aspekty technologiczne oraz contentowe stron www Audi oraz salonów dealerskich, kreatywne przygotowanie materiałów ATL, BTL, komunikację kampanii sprzedażowych i after sales, a także obsługę profili marki w social mediach.

06.06.2023 | przeczytano: 244 razy
1 2 3
Strona 1/52 (artykułów: 517)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764