logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Domodi: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 34
Magdalena Fedyna w dziale obsługi klienta 19 Południka

Do zespołu agencji dołączyła Magdalena Fedyna, która wzmocniła dział client service obejmując stanowisko senior account managerki.

03.04.2023 | przeczytano: 488 razy
Zespół Intelligence Division SalesTube rozbudowuje kompetencje

Do agencji MarTech & e-commerce SalesTube (Group One) dołączają cztery nowe osoby - Jakub Szczygieł jako Marketing Automation Manager, Filip Kaźmierczak w roli Data Integration Lead, Barbara Żuchniewicz na stanowisku Senior Web Analyst oraz Piotr Grzegorzewski jako Data Engineer. Cała czwórka wzmacnia strukturę zespołu Intelligence Division zarządzanego przez Magdalenę Niewiadomską.

03.01.2023 | przeczytano: 970 razy
Nowa funkcja Sentione pomoże zapanować nad kryzysem wizerunkowym

Polski SentiOne jako pierwszy w branży monitoringu Internetu uruchomił nową funkcję - SentiOne Insights. Pozwala ona błyskawicznie wygenerować szybkie podsumowanie kluczowych informacji na temat wskazanej marki za dany okres, co przyspieszy pracę marketerów i ułatwi zapanowanie np. nad kryzysem wizerunkowym. W ramach testowania nowej funkcji SentiOne sprawdził, które marki z branży modowej cieszyły się najwyższym Brand Health Index w ostatnim miesiącu.

17.10.2022 | przeczytano: 558 razy
Rafał Warecki i Michał Chabas dołączają do grupy Iberion i obejmą nowo powstałe funkcje w zarządzie spółki

1. października 2022 roku do zarządu grupy Iberion, wydawcy m.in. takich serwisów internetowych jak goniec.pl, swiatgwiazd.pl, smakosze.pl czy biznesinfo.pl, dołączają dwaj nowi członkowie: Rafał Warecki i Michał Chabas.

27.09.2022 | przeczytano: 503 razy
Platforma Domodi świętuje 10. urodziny

Konkursy, ekskluzywne wywiady, eventy, podsumowanie ostatniej dekady mody, pierwszy online’owy fashion show oraz lookbook marki. Tak swoje 10. urodziny będzie w tym roku świętować platforma modowa Domodi.pl. Serwis działa od 2011 roku i przez ostatnie 10 lat zgodnie ze swoją misją „inspiruje i pomaga w modowych wyborach jak nikt inny”, zyskując miano największego serwisu e-commerce fashion w Polsce. Dziś Domodi inauguruje swój jubileusz, który zamierza hucznie celebrować wraz z użytkownikami, partnerami i polskim środowiskiem modowym.

02.08.2021 | przeczytano: 540 razy
Mechanizmy zakupowe bliskie konsumentom

Wybuch pandemii przeniósł zakupy modowe do świata online. Zmuszeni do odnalezienia się w nowej sytuacji byli nie tylko konsumenci, ale i sklepy internetowe. Czy udźwignęli tę zmianę? Jak najbardziej! Niejako pandemii zawdzięczamy skok technologiczny jaki zafundowały nam sklepy internetowe z branży fashion.

02.06.2021 | przeczytano: 960 razy
Mateusz Nowak i Aleksandra Stelmach-Rowińska w zespole strategii subskrypcyjnej Wyborcza.pl

W maju 2021 r. do działu strategii subskrypcyjnej Wyborcza.pl dołączyły dwie nowe osoby, które będą odpowiadać za marketing subskrypcji oraz komunikację z prenumeratorami. Mateusz Nowak objął stanowisko Digital Engagement Lead, a w jego zespole zaczęła pracę Aleksandra Stelmach-Rowińska jako Digital Engagement Specialist.

27.05.2021 | przeczytano: 601 razy
Wiosenne nawyki zakupowe Polaków

Kiedy przychodzi wiosna, a wraz z nią coraz to cieplejsze dni, Polacy zaczynają myśleć o odświeżeniu swojej garderoby. Dla zdecydowanej większości zeszłoroczna moda nie wystarcza i z niecierpliwością wypatrują nowych kolekcji. W oparciu o badania ankietowe przeprowadzone wśród użytkowników serwisu Domodi i Allani, a także analizę zachowań userów na stronie, sprawdziliśmy ich wiosenne nawyki zakupowe.

02.04.2021 | przeczytano: 1011 razy
Piotr Mikulski dołączył do On Board Think Kong

Do zespołu agencji On Board Think Kong dołączył Piotr Mikulski, który pokieruje zespołem Content Marketing.

19.01.2021 | przeczytano: 719 razy
Jak użytkownicy platform e-commerce kupują prezenty świąteczne?

Bożonarodzeniowa gorączka zakupowa na dobre wpisała się w kalendarz polskich konsumentów – aż 92% użytkowników planuje zakup prezentów świątecznych dla swoich bliskich. Jakie czynniki wpływają na te decyzje wśród użytkowników platform Grupy Domodi?

07.12.2020 | przeczytano: 1797 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 34)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764