logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Domoteka: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 12
Po co architektom social media? Domopasje z WZ Studio w Domotece

Czy i jak media społecznościowe mogą pomóc architektom oraz pracowniom architektonicznym? I czy architekt faktycznie powinien tańczyć na TikToku, by przyciągnąć zainteresowanie klientów i wypromować swoje projekty? Na pytanie o to, jak specjaliści z branży architektonicznej, wnętrzarskiej i projektowej mogą budować swój profesjonalny wizerunek dzięki mediom społecznościowym odpowiedziały architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart z pracowni WZ Studio. Spotkanie i warsztat odbyły się w ramach drugiej odsłony serii Domopasje, autorskiego cyklu wydarzeń Centrum Designu Domoteka.

03.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 351 razy
archiDESK w Domotece. Kolejna edycja Spotkania na śniadanie

Spotkanie na śniadanie na archiDESK.pl to format łączący światy online i offline kierowany do architektów oraz architektów i projektantów wnętrz i krajobrazu, który od wielu lat cieszy się uznaniem w branży. Ostatnia edycja, zorganizowana w ramach Spotkania na śniadanie, odbyła się we wtorek 28 maja w warszawskiej Domotece. Partnerem głównym wydarzenia było Końskie Group.

09.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 223 razy
Domodesign w Domotece – 2 dni wykładów, warsztatów i konsultacji

Trzecia odsłona Domodesign, która odbyła się 10-11 maja na terenie warszawskiej Domoteki, zakończyła się sukcesem, czego najlepszym dowodem były zapełnione do ostatniego miejsca widownie wykładów, kompletne listy uczestników warsztatów i długie kolejki oczekujących na bezpłatne konsultacje z architektami. Po raz kolejny okazało się, że chcemy mieszkać modnie i funkcjonalnie, interesujemy się aktualnymi trendami i... potrzebujemy profesjonalnych porad. Bazując na tegorocznych doświadczeniach, organizatorzy Domodesign już teraz zapowiadają, że program kolejnej imprezy będzie jeszcze bogatszy i bardziej zróżnicowany.

17.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 390 razy
Foto i Natura. Druk DeePrint w Centrum Designu Domoteka

Dzień Ziemi, to coroczne wydarzenie obchodzone w celu promowania ochrony środowiska, poszerzania świadomości ekologicznej i inspirowania do życia w zgodzie z naturą. Z tej okazji marka LEO, tworząca przestrzenne obrazy z fotografii, zorganizowała spotkanie stanowiące platformę do refleksji nad współczesnymi zagadnieniami związanymi z ekologią. Wydarzenie "Foto i Natura z Leo x Domoteka” było nie tylko pretekstem do podziwiania sztuki fotografii oraz piękna natury, ale przede wszystkim zwróceniem uwagi na pilną potrzebę ochrony środowiska. Poprzez prezentacje gości specjalnych oraz interaktywne dyskusje, uczestnicy mieli okazję zagłębić się w tematy ekologii oraz znaleźć inspirację do podejmowania działań na rzecz naszej planety.

17.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 368 razy
Centrum Designu Domoteka: plany na 2024 r.

27 lutego w Centrum Designu Domoteka w Warszawie miało miejsce spotkanie prasowe, podczas którego reprezentanci Domoteki zaprezentowali ambitne plany na 2024 rok. „Chcemy, by Domoteka jeszcze mocniej podkreśliła swoją pozycję zarówno jako miejsce z kolekcjami najwyższej jakości marek wnętrzarskich, jak i przestrzeń dedykowana projektantom, architektom, stylistom, wszystkim pasjonatom designu. Przestrzeń, która po prostu tętni życiem” – powiedziała podczas wydarzenia Agata Brzezińska, Head of CEE z firmy Pradera, właściciela Domoteki.

10.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 519 razy
Wpływ pandemii COVID-19 na projektowanie wnętrz

Efektem tej pracy jest złożony, ekspercki raport, poruszający zagadnienia wpływu pandemii COVID-19 na projektowanie wnętrz, zmiany podejścia do targów i promocji marek wnętrzarskich w obliczu pandemii oraz komunikację marek wnętrzarskich i perspektywy na przyszłość.

15.02.2022 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 1124 razy
Nowe osoby w Client Service Leo Burnett Warszawa

Dzięki nowym projektom oraz wygranym przetargom, między innymi na stworzenie platformy kreatywnej Otodom, obsługę kreatywną dywizji Digital Appliances Samsung Electronics Polska, czy poszerzeniu współpracy z PZU o wygrany w tym roku obszar BTL, agencja Leo Burnett powiększyła zespół Client Service o nowe osoby.

08.12.2021 | Z rynku | przeczytano: 1065 razy
Święta w Dobrym Stylu w Domotece

W pierwszą sobotę grudnia Domoteka organizuje otwarte, całodniowe wydarzenie - Święta w Dobrym Stylu, którego celem jest prezentacja oryginalnych, niekoniecznie tradycyjnych aranżacji świątecznych. Do współpracy zaproszeni zostali: reżyserka i choreografka pokazów mody Kasia Sokołowska, wokalistka Daria Zawiałow, oraz Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Gwiazdy zaprezentują własne pomysły dekoracji świątecznych stołów.

26.11.2018 | Z rynku | przeczytano: 426 razy

W związku z dynamicznym rozwojem spowodowanym pozyskaniem w ciągu ostatnich miesięcy nowych klientów oraz rozszerzeniem kompetencji na nowe technologie (takie jak Kinect, Arduino, NFC, Live Streaming etc.) i aplikacje mobilne, postanowiliśmy wzmocnić dział produkcji i client service o nowe osoby.

11.01.2013 | Z rynku | przeczytano: 1077 razy

Wielkim wygranym tegorocznego konkursu Szpalty Roku została agencja Direct Publishing Group, która odebrała łącznie 10 nagród i wyróżnień. Znakiem czasu był debiut w konkursie wydawnictw dotychczas zajmująych się wyłącznie tradycyjną prasą, a mianowicie Edipresse i Valkea Media.

28.05.2010 | Z rynku | przeczytano: 1500 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 12)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764