logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duplo: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 331
Sztanca B2, system iSaddle Senshi - Duplo na targach drupa 2024

Firma Duplo, podczas zbliżających się targów drupa w Düsseldorfie, zaprezentuje nowe rozwiązania w swojej ofercie. Znajdą się wśród nich innowacyjna sztanca w formacie B2+ i rewolucyjny – jak zapewnia producent - system broszurujący iSaddle Senshi. Te i wiele innych urządzeń do wykańczania można będzie zobaczyć na stoisku A31 w hali nr 6.

21.05.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 238 razy
Duplo prezentuje system broszurujący Isaddle Senshi

Frma Duplo zaprezentowała niedawno, po raz pierwszy, swój nowy system broszurujący iSaddle Senshi (gdzie Senshi po japońsku oznacza wojownika). To rewolucyjny – jak podaje producent - s ystem broszurujący, który nie tylko przyspiesza produkcję, ale także ustanawia nowy standard jakości w procesie oprawy zeszytowej.

08.04.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 875 razy
Remadays 2024: automatyzacja w roli głównej na stoisku Duplo

Automatyzacja stała się motywem przewodnim prezentacji Duplo podczas targów RemaDays Warsaw 2024. Okazało się bowiem, że klienci poszukują obecnie tego typu rozwiązań. Z kolei firma Duplo ma w tej kwestii bardzo wiele do zaoferowania. Od lat dostarcza bowiem maszyny automatyzujące działy introligatorskie drukarń. Jej sprzęt wspiera również produkcję w firmach reklamowych, a także z innych branż, które wytwarzają wydruki na swoje potrzeby. Wszystko to zadecydowało o dużym sukcesie firmy podczas wspomnianego wydarzenia.

19.02.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 579 razy
Duplo na targach Remadays  Warsaw 2024

Duplo przygotowuje ciekawą prezentację na swoim stoisku podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach od 30 stycznia do 2 lutego br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Firma zaprezentuje tam m.in. po raz pierwszy na rynku polskim dwie nowe maszyny w swojej ofercie - falcerkę online do urządzenia Docucutter DC-618 oraz system broszurujący 700.

08.01.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 1079 razy
Amagraf: ploter stołowy Summa F1612 w Powielarni Madas

Po raz kolejny Powielarnia Madas – mająca swoje lokalizacje w Żyrardowie i Milanówku – zaufała firmie Amagraf. Tym razem zdecydowała się na zakup plotera stołowego Summa F1612 z oferty tego dostawcy. Mimo iż konkurencja, jak podkreśla Piotr Alwingier - jeden ze współwłaścicieli Amagrafu, oferowała niższą cenę urządzenia, to jednak wzajemne zaufanie i wieloletnia współpraca obu firm zadecydowały o takim a nie innym wyborze.

06.01.2024 | Z rynku | przeczytano: 528 razy
Westfield Arkadia promuje Pana Kleksa

Już od 4 grudnia, klienci Westfield Arkadia będą mieli niepowtarzalną okazję przeżyć wyjątkowe emocje w trakcie jedynego w Warszawie wydarzenia promującego nową wersję filmu „Akademia Pana Kleksa” w reżyserii Macieja Kawulskiego. Film wraca na ekrany kin po 40 latach, a współpraca przy okazji jego promocji potwierdza pozycję Westfield Arkadia nie tylko jako miejsca, w którym na klientów czekają flagowe sklepy polskich i światowych marek, ale także wyjątkowe wydarzenia.

30.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 1107 razy
Duplo: technologia oprawy PUR w drukarni JKB Print

Rozwój i dbałość o najwyższą jakość produktów i usług to kluczowe wartości drukarni JKB Print. Dlatego też przy wyborze dostawcy urządzeń, firma JKB Print kieruje się przede wszystkim konkretnymi korzyściami, jakie może ono przynieść dla jej klientów. „Decyzja o inwestycji w kolejne rozwiązanie z oferty Duplo Polska, w oklejarkę PUR - model PFi 6100 Duo - to nie tylko wzmocnienie naszej pozycji na rynku, ale przede wszystkim doskonała odpowiedź na rosnące potrzeby naszych klientów” – mówi Krystian Barciński, właściciel JKB Print.

22.11.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 491 razy
Automatyzacja produkcji z Duplo

Automatyzacja produkcji to słowa odmieniane dziś niemal w każdym przypadku i używane w wielu kontekstach. To jeden z najważniejszych obecnie elementów rozwoju każdego przedsiębiorstwa, który zapewnić mu może większą wydajność, umożliwić szybszy rozwój oraz zagwarantować większy poziom bezpieczeństwa. Urządzenia z oferty Duplo to przykłady – jedne z najczytelniejszych w branży – jak automatyzacja procesów może pozytywnie wpłynąć na przedsiębiorstwo i jego pracowników.

07.10.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 578 razy
DC-618 kolejnym systemem Duplo w Drukexpress.pl

Drukexpress.pl to wrocławska drukarnia cyfrowa, obsługująca klientów nie tylko z Polski, ale też z wielu krajów Europy. Aby sprostać codziennym wyzwaniom, zakład nieustannie się rozwija i inwestuje. W ostatnim czasie zakupy realizowane przez Drukexpress.pl miały dla firmy – jak podkreśla jej kierownictwo – ogromne znaczenie. W odpowiedzi na oczekiwania rynku postanowiła ona położyć jeszcze większy nacisk na wdrożenie nowych usług. Do realizacji całego projektu niezbędna była maszyna do cięcia. Zdaniem właściciela firmy, najlepszym rozwiązaniem w tym zakresie okazała się maszyna Duplo DC – 618, która oprócz cięcia, biguje i perforuje w jednym przebiegu. Było to tym samym kolejne urządzenie z oferty tego producenta, które pracuje obecnie w Drukexpress.pl.

26.06.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 970 razy
Wydruk po raz kolejny z Duplo

Drukarnia Wydruk z Katowic po raz kolejny zdecydowała się na zakup urządzenia z oferty Duplo. Tym razem wybrała system zbierająco-broszurujący Duplo 600i. Od jakiegoś czasu w firmie pracuje również bigówko-falcerka Multigraf Touchline CF-375 oraz automatyczna linia do oprawy zeszytowej iSaddle – oba urządzenia z oferty Duplo Polska. Dostawcą wszystkich tych maszyn była tu firma Tadan - jej lokalny dealer.

31.05.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 759 razy
1 2 3
Strona 1/34 (artykułów: 331)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764