logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dynamo: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 56
Żyj długo i szczęśliwie - kampania PZU

Największy polski ubezpieczyciel startuje z ogólnopolską kampanią, która ma uświadamiać jak wielki wpływ możemy mieć na długość i jakość swojego życia. Do współpracy PZU zaprosił ekspertów - lekarzy, fizjoterapeutów, dietetyków oraz liderów opinii promujących zdrowy styl życia. W ręce internautów trafi także e-book „Zaopiekuj się swoim życiem”, który zawiera praktyczne wskazówki dotyczące profilaktyki zdrowotnej oraz finansowej.

12.11.2021 | przeczytano: 407 razy
W te święta Carrefour zapowiada prezenty dla każdego

Wystartowała nowa kampania gwiazdkowej oferty Carrefoura – „Dla każdego coś wymarzonego”. To kolejna odsłona działań sieci, w której poza promocją szerokiej oferty zabawek i upominków Carrefour celebruje i wspiera różnorodność oraz wolność wyboru.

02.11.2021 | przeczytano: 205 razy
Startuje nowa kampania wizerunkowa marki Wawel

„Szlachetny smak czekolady, na który warto czekać” - pod takim hasłem ruszyła nowa, zupełnie inna niż dotychczas, kampania reklamowa marki Wawel.

20.10.2021 | przeczytano: 172 razy
Automarket zachęca do kupna auta w kampanii „Bez niepotrzeb”

Pod hasłem “Bez niepotrzeb” wystartowała kampania promująca Automarket.pl, platformę do sprzedaży online samochodów nowych i używanych, gwarantującą wygodny, bezpieczny i zrozumiały proces zakupu oraz użytkowania samochodu dla klientów indywidualnych i firmowych.

30.09.2021 | przeczytano: 287 razy
Otodom z nową kampanią wizerunkową i identyfikacją wizualną

Od dziś w ramach nowej kampanii marki Otodom w telewizji będą emitowane trzy spoty. W każdym z nich to dom staje się narratorem i opowiada historię pierwszego „spotkania” z właścicielem. Ich idealne dopasowanie gwarantuje długotrwały i szczęśliwy związek – jak w życiu. Start kampanii zbiega się z rebrandingiem marki, która zyskała nowe logo i kompleksową identyfikację wizualną.

06.09.2021 | przeczytano: 244 razy
Nowa kampania wizerunkowa Auchan

Pod hasłem Przepisy Auchan rusza nowa kampania wizerunkowa Auchan Retail Polska, w której produkty marki własnej PEWNI DOBREGO towarzyszą bohaterom kampanii w  szczególnych chwilach codziennego życia. Narracja kampanii nawiązuje do konwencji przepisów kulinarnych. Każda opowiedziana historia pokazuje w emocjonalny sposób przepis na udane chwile w życiu oraz to, jak produkty Auchan mogą współtworzyć wyjątkowe relacje między ludźmi. Prezentowane opowieści w pozytywny sposób łączą unikalną ofertę sieci z codziennymi przyjemnościami życia jej klientów. Pierwszy z serii spotów przygotowanych w ramach kampanii emitowany będzie w telewizji począwszy od 23 sierpnia br.

02.09.2021 | przeczytano: 384 razy
Wystartowała kampania telewizyjna marki Olfen Max

To już kolejna realizacja Opus B dla TEVA.

16.07.2021 | przeczytano: 358 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Szlachetny smak piwa w nowej reklamie marki Kasztelan

W swoim najnowszym spocie marka Kasztelan w jeszcze bardziej metaforycznej formie i nowoczesnych ujęciach uruchamia wyobraźnię widzów, pokazując bogactwo i pełnię smaku piwa Kasztelan Jasne Pełne.

11.06.2021 | przeczytano: 783 razy
Wystartowała nowa kampania Betclic

W czwartek 13 maja ruszyła nowa kampania wizerunkowa bukmachera Betclic. Koncepcja spotu, z udziałem raperów – Filipka i Kubańczyka, nawiązuje do bitwy freestylowej. Za koncepcję kreatywną odpowiada agencja Havas Engage. Kampania obejmuje spoty w telewizji, a także działania OOH, reklamy w komunikacji miejskiej, digital i social media.

14.05.2021 | przeczytano: 459 razy
Kasztelan znów się dzieli – nowym spotem i loterią podkapslową

Majówka i start sezonu grillowego coraz bliżej! Ruszyła właśnie ogólnopolska loteria marki Kasztelan. Loterię wspierać będzie kolejna odsłona pełnej humoru reklamy telewizyjnej, w której Kasztelan przeniesie widzów na jedyną w swoim rodzaju grillową biesiadę.

21.04.2021 | przeczytano: 802 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 56)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764