logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

EFI: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 219
Canon Imagepress V1000: urządzenie do druku na papier cięty

Canon wyznacza nowe standardy w druku produkcyjnym wprowadzając na rynek imagePRESS V1000, nowe kolorowe urządzenie do druku cyfrowego na papier cięty. Wychodząc naprzeciw codziennym wyzwaniom dostawców usług druku, maszyna łączy w sobie technologiczne innowacje z rozwiązaniami doskonale znanymi z poprzednich generacji urządzeń imagePRESS. Model V1000 zapewnia najlepszą jakość druku oraz maksymalną wydajność: wszystko po to, aby zwiększać możliwości produkcji na różnorodnych podłożach.

27.04.2022 | przeczytano: 226 razy
Duplo podsumowuje targi Remadays Warsaw 2022 – „najlepsze od lat”

Kilkanaście sprzedanych maszyn, efektywne spotkania z klientami i liczne aplikacje realizowane na stoisku, które wzbudzały duże zainteresowanie zwiedzających – to tylko niektóre aspekty zakończonego sukcesem udziału firmy Duplo w niedawnych Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2022. Wszystko to sprawia, że firma uznała je za jedną z najlepszych edycji w ostatnich latach.

04.04.2022 | przeczytano: 390 razy
Najnowszy powielacz cyfrowy w ofercie Duplo DP-X850 – prezentacja podczas targów Remadays Warsaw 2022

Najszybszy powielacz cyfrowy na rynku – jak podaje firma Duplo - drukujący z prędkością 200 stron na minutę i umożliwiający ekonomiczne drukowanie różnego rodzaju dokumentów zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw na stoisku firmy Duplo (numer M21 w pawilonie F). Odbywać się one będą w dniach 23-25 marca br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

14.03.2022 | przeczytano: 494 razy

Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw firma Duplo zaprezentuje maszyny, które – jak zapewnia – mogą nadać niepowtarzalny charakter różnym produktom - od opakowań, poprzez etykiety, karty, okładki książek na znaczkach czy wizytówkach skończywszy. Na jej stoisku (numer M21 w pawilonie F) pracować będą urządzenia do wykańczania, dedykowane rynkom poligraficznemu i reklamowemu. Firma przygotowuje także niespodzianki z myślą o osobach odwiedzających jej stoisko. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 23-25 marca br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

01.03.2022 | przeczytano: 346 razy

Aranżacja wnętrz przy pomocy druku będzie głównym motywem Strefy Canon na targach RemaDays 2022. Zainteresowani będą mogli poznać jej tajemnice od strony technicznej i biznesowej, a także zainspirować się najciekawszymi realizacjami oraz porozmawiać z ekspertami. Ale to nie wszystko: Canon zaprezentuje także flagowy model urządzenia do druku produkcyjnego oraz udoskonalone serie cenionych ploterów inżynieryjnych.

24.01.2022 | przeczytano: 255 razy
Onedaymore wprowadza ekologiczne opakowania uzupełniające typu Refill

Znana konsumentom tuba, w której sprzedawane są owsianki, granole i musli OneDayMore od teraz może być używana wielokrotnie! Do sprzedaży internetowej trafiły właśnie opakowania zastępcze – torebki typu refill, które umożliwią ponowne napełnianie pustej tuby mieszankami śniadaniowymi. Celem jest minimalizowanie ilości odpadów wprowadzanych do środowiska.

14.01.2022 | przeczytano: 570 razy
DK-Projekt i kompleksowa obsługa firmy Amagraf

DK-Projekt to stosunkowo młoda, ale prężnie rozwijająca się firma, której specjalnością jest produkcja dodatków do oznaczania produktów tekstylnych i brandingu firm. Jej właściciel – Dawid Kurowski, od lat związany z rynkiem poligraficznym i tekstylnym - jakiś czas temu zdecydował się na wymianę sprzętu na nowszy, bardziej wydajny i proekologiczny. Potrzebował przy tej okazji dobrego partnera, który nie tylko doradzi mu w zakresie sprzętu jaki warto byłoby zgromadzić w tym odnowionym parku maszynowym, ale kompleksowo zajmie się ofertą i elastycznie podejdzie do jego oczekiwań. Taką firmą okazał się Amagraf, od wielu lat dostarczający maszyny i materiały do przedsiębiorstw z branży poligraficznej.

06.09.2021 | przeczytano: 658 razy
Fundacja Świętego Mikołaja startuje z kampanią Stypendium zmienia życie

Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego Fundacja Świętego Mikołaja rozpoczyna ogólnopolską kampanię społeczną pod hasłem Stypendium zmienia życie, poprzez którą chce zwrócić uwagę na sytuację zdolnych dzieci z niezamożnych rodzin. Tym samym realizuje ideę, aby w Polsce nie było ani jednego dziecka, które z powodu trudnej sytuacji finansowej nie może rozwijać swoich talentów i zainteresowań.

31.08.2021 | przeczytano: 466 razy
Drukarka hybrydowa Efi Pro 16h ze złotem na targach Drema

DREMA, coroczne wydarzenie w Poznaniu, to międzynarodowe targi z maszynami oraz z narzędziami do drewna i branży meblowej. To najgłośniejsze wydarzenie tego typu w Europie Środkowej i Wschodniej, i uczestniczą w nim wiodący producenci, dostawców i dystrybutorów.

14.01.2021 | przeczytano: 450 razy
  Ostatnie wolne miejsca na Dzień Otwarty Atrium

Firma Atrium Centrum Ploterowe zaprasza na Dzień Otwarty. Wydarzenie daje możliwość przetestowania profesjonalnych narzędzi roboczych. Nie zabraknie premierowych maszyn do druku wielkoformatowego takich marek jak Mutoh, Summa, Neolt oraz EFI. Wydarzenie adresowane jest zarówno do doświadczonych właścicieli parku maszynowego, jak i zaczynających dopiero przygodę w branży drukarskiej.

18.11.2020 | przeczytano: 535 razy
1 2 3
Strona 1/22 (artykułów: 219)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764