logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Electrolux: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 68
Electrolux partnerem głównym 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Po raz drugi Electrolux i Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni łączą siły, by pokazywać, że poprzez drobne zmiany zachowań można dbać o naturę. W tej edycji Festiwalu Electrolux jako główny partner imprezy będzie promować ideę cyrkularności w produkcjach filmowych. Przy gdyńskim Teatrze Muzycznym powstanie strefa marki, w której zobaczymy ekspozycję strojów z najsłynniejszych polskich filmów, występujących w różnych produkcjach na przestrzeni lat. Ponadto, dzięki inicjatywie Electrolux po raz pierwszy w historii Festiwalu zostanie wręczona nagroda „Klimatyczny film” dla najbardziej ekologicznej produkcji filmowej.

15.09.2022 | przeczytano: 155 razy
Nowe osoby i awanse w zespole Adrino

Małgorzata Wojciechowska, Magdalena Mrówczyńska i Michał Kaliński dołączyli do zespołu adrino, firmy technologicznej z kompetencjami agencji digital. Michał Karmiński i Mariusz Stelągowski awansowali. Zespół adrino liczy obecnie już 63 osoby.

12.07.2022 | przeczytano: 389 razy
Electrolux namawia do gotowania bez marnowania

Electrolux startuje z nową kampanią „Niezmarnowane poniedziałki”. To kolejna odsłona działań realizowanych pod hasłem „Szwedzki sposób na gotowanie bez marnowania”, poprzez które marka zachęca konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów. Na kampanię składa się cykl 6 filmów z udziałem Jagny Niedzielskiej i Marcina Kuca, w której popularni kucharze prezentują przepisy i dzielą się licznymi radami w duchu idei less waste. Premierowe odcinki publikowane są w poniedziałki w kanale YouTube. Pierwszy zobaczymy już 27 czerwca. Kampanię wspierają działania w digitalu.

27.06.2022 | przeczytano: 404 razy
Magdalena Zatorska dołącza do Spark Foundry jako Communications Managerka

Magdalena Zatorska po kilku latach przerwy wraca w szeregi Publicis Groupe i obejmie stanowisko Communications Managerki w agencji mediowej Spark Foundry.

24.06.2022 | przeczytano: 211 razy
Wszystkie dzieciaki są Równie Dobre: II odsłona kampanii Electrolux

Po raz piąty Electrolux jest brązowym sponsorem dziecięcego turnieju piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej. Tegoroczne partnerstwo z Turniejem – największymi rozgrywkami dziecięcymi w Europie – jest jednocześnie drugą odsłoną kampanii „Równie Dobre” pod hasłem „Wszystkie dzieciaki są równie dobre”, promującej równościowe wychowanie dzieci. W ten sposób marka realizuje jedną ze swoich kluczowych wartości – wyrównywanie szans. W ramach działań Electrolux w trakcie finału ogólnopolskiego w dniach 12-13 czerwca przeprowadzi turniej piłkarskich trików o „Równie Dobry Puchar Electrolux”. Aktywacja będzie wspierana emisją spotu w kanałach digital i w kinach.

09.06.2022 | przeczytano: 315 razy
Spacecamp dla Mastercard

Agencja Spacecamp zajmuje się obsługą digitalową polskiego oddziału Mastercard — globalnej firmy technologicznej działającej w obszarze płatności.

23.05.2022 | przeczytano: 468 razy
Murale w nowej odsłonie kampanii Electrolux #gotowaniebezmarnowania od Liquidthread

W ramach kampanii marki Electrolux #gotowaniebezmarnowania promującej ideę less waste oraz zdrowe odżywianie, agencja LiquidThread należąca do Publicis Groupe, przygotowała projekty murali, które powstaną w czterech miastach Polski. W realizację kampanii zaangażowane są też: agencja kreatywna Cut the Mustard oraz Zenith (Publicis Groupe), który odpowiada za strategię, planowanie oraz zakup mediów.  

13.04.2022 | przeczytano: 296 razy
Awanse w dziale client engagement VMLY&R

Agnieszka Winnik-Jaworska, dotychczas account supervisor, od lutego 2022 roku awansowała na stanowisko business director. Marta Gaś-Dmowska, Bartosz Mazurek i Michał Brzeczkowski - dotychczas na stanowiskach group account managers - również awansowali obejmując role: business supervisors. Tym samym cała czwórka dołącza do grona opiekunów grup biznesowych w VMLY&R obok: Magdaleny Brejnak-Kowalskiej, Aldony Boreckiej, Aleksandry Monczak i Michała Kasperczyka.

16.02.2022 | przeczytano: 412 razy
Dział Client Service Value Media powiększa się o 4 nowe osoby

Do agencji mediowej Value Media należącej do Group One dołączają cztery nowe osoby: Daria Walczak-Małecka w roli Communication Managera oraz Magdalena Kos, Anna Demidowicz i Magdalena Bryk w roli Senior Communication Plannerów.

21.12.2021 | przeczytano: 673 razy
Electrolux z kampanią „Szwedzki sposób na gotowanie bez marnowania”.

Electrolux wystartował z kampanią pod hasłem „Szwedzki sposób na gotowanie bez marnowania”. W związku z działaniami, marka chce zachęcać swoich konsumentów do bardziej świadomego życia, które będzie dzięki temu lepsze, wprowadzania drobnych zmian wokół siebie i stosowania się do zasad zrównoważonych praktyk kulinarnych oraz niemarnowania żywności. W ramach kampanii, która potrwa od 11.10 do 21.12 zaplanowano działania PR, w Social Mediach, współpracę z influencerami oraz ekspertem, video podcasty, a także wsparcie w prasie tradycyjnej, online i radio.   

01.12.2021 | przeczytano: 625 razy
1 2 3
Strona 1/7 (artykułów: 68)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764