logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Emipak: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 3
Mark Andy, PC Print i Emipak partnerami spotkania Polskiej Izby Fleksografów

Polska Izba Fleksografów wraz z partnerami – firmami Mark Andy, Emipak (przedstawicielem BST w naszym kraju) i PC Print – zorganizowała szkolenie dedykowane specjalistom z branży fleksograficznej, zaangażowanym w techniczne aspekty produkcji. Wydarzenie odbywało się w dniach 26 i 27 października br. w Warszawie w dwóch odsłonach. Pierwszego dnia miało ono charakter teoretyczny, drugiego – w warszawskim Centrum Technologicznym Mark Andy – typowo warsztatowy. Wzięli w nim udział operatorzy maszyn i drukarze, technologowie, ale także menedżerowie produkcji, pracownicy przygotowalni i przedstawiciele działów handlowych. Mogli oni tu z jednej strony uzyskać czysto teoretyczne informacje, ale szczególnie ciekawą propozycją organizatorów były warsztaty, podczas których przygotowywano i drukowano wspólnie z uczestnikami prace na maszynach fleksograficznych i hybrydowych Mark Andy (uwzględniających różne technologie drukowania i uszlachetniania). Goście otrzymali więc przy tej okazji sporą dawkę wiedzy praktycznej, potrzebnej w ich codziennej pracy. Wartością dodaną wydarzenia – jak podkreślali jego uczestnicy – była również możliwość wymiany doświadczeń i aspekt integracyjny – m.in. podczas wspólnej kolacji wieńczącej pierwszy dzień spotkania.

18.11.2022 | przeczytano: 364 razy
Sun Chemical i partnerzy o rozwiązywaniu problemów w druku fleksograficznym podczas webinarium firmy Wolff Poligrafia

7 kwietnia odbyło się webinarium zatytułowane „Problemy w druku fleksograficznym – rozwiązania”. Zorganizowała je firma Wolff Poligrafia, a wzięło w nim udział ponad 170 osób. Jednym z partnerów tego wydarzenia – obok firm 3M Poland i Emipak – był Sun Chemical. Robert Jałbrzykowski, Sales Manager w polskim oddziale tej firmy opowiedział o problemach związanych z farbami, jakie mogą się zdarzyć w druku fleksograficznym i o tym, jak można je rozwiązać.

12.04.2022 | przeczytano: 323 razy

„Problemy w druku fleksograficznym – rozwiązania” to tytuł webinarium, jakie organizuje 7 kwietnia br. (w godzinach 11.00 – 13.30) firma Wolff Poligrafia. Jednym z partnerów tego wydarzenia jest Sun Chemical, a prelegentem z jej strony będzie Robert Jabłrzykowski, Sales Manager w jej polskim oddziale. Webinarium jest bezpłatne, odbywać się będzie w aplikacji Teams.

24.03.2022 | przeczytano: 328 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 3)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764