logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Enel-med: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 4
Pojedynek influencerów, czyli 5. edycja konferencji #Linkedinlocalvirtual

Współzawodnictwo rodzi zazwyczaj wiele emocji. Dotyczy to zarówno sportów indywidualnych, jak i drużynowych, dyscyplin wymagających sprawnej kondycji fizycznej, jak i jasnego umysłu. Łącząc rywalizację z polemiką, otrzyma się unikatowy pojedynek, który poza niezapomnianymi przeżyciami niesie za sobą również bogactwo wiedzy i doświadczenia. Podczas piątej edycji #LinkedInLocalVirtual będzie miała miejsce „walka” influencerów, a zamiast pięści narzędziami staną się… argumenty. Konferencja #LLV, która jest spotkaniem praktyków największej biznesowej sieci świata, odbędzie się w dniach 12-14 października. Główne tematy, wokół których będą się poruszać prelegenci to m.in. skuteczna sprzedaż w kanałach online, automatyzacja marketingu oraz projektowanie programów employer brandingowych. Spotkanie online jest w pełni bezpłatne, a rejestracja na nie nadal możliwa.

27.09.2022 | Świat mediów | przeczytano: 527 razy
Pakiety medyczne dla firm w nowej kampanii Enel-med

Największa polska sieć placówek medycznych enel-med wprowadziła na rynek nową ofertę pakietów medycznych skierowaną do firm. Wprowadzeniu usługi towarzyszy kampania promocyjna #pasujemydosiebie realizowana w OOH, prasie codziennej i branżowej oraz w ramach kampanii online poprzez dedykowany landing page pakietymedyczne.enel.pl

25.07.2022 | Z rynku | przeczytano: 1169 razy
Lotna wygrywa przetarg na kampanię jesienną Enel-med stomatologia

Wystartowała jesienna kampania sprzedażowa enel-med stomatologia, promująca usługi implantologii i protetyki. Za koncepcję kreatywną i opracowanie kampanii odpowiada agencja kreatywna Lotna.

14.10.2021 | Z rynku | przeczytano: 719 razy
Coś nie gra w Twoim uśmiechu? Kampania reklamowa Enel-med

Marka enel-med stomatologia ruszyła z ogólnopolską kampanią reklamową usług implantologicznych i protetycznych. Za koncepcję i opracowanie kampanii odpowiada Lotna.

24.02.2020 | Z rynku | przeczytano: 1837 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
1
Strona 1/1 (artykułów: 4)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764