logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Epson: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 776

Nagroda stanowi dowód uznania działań Epson na rzecz zrównoważonego rozwoju i odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na efektywne, zdalne rozwiązania biznesowe.

27.12.2021 | przeczytano: 190 razy

XV edycja konferencji z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą” już za nami. 7 grudnia br. miłośnicy Color Managementu spotkali się na platformie Click Meeting. Tematyka związana z poprawnym odwzorowaniem barw – równie trudna, co absorbująca – przyciągnęła 100 uczestników, którzy z zainteresowaniem wysłuchali wystąpień ekspertów, a następnie w części warsztatowej śledzili sposoby praktycznego zastosowania przekazanej przez nich dawki wiedzy. 83% osób oceniło wydarzenie „doskonale”, a pozostała część „dobrze”.

17.12.2021 | przeczytano: 158 razy
Laserowe projektory Epson tworzą magiczny świat obrazów i listów Vincenta Van Gogha

Znana na całym świecie, legendarna wystawa multimedialna - VAN GOGH Multi-Sensory Exhibition zachwyca polską publiczność. Jakość wrażeń wizualnych gwarantuje technologia Epson 3LCD.

08.12.2021 | przeczytano: 247 razy
Epson zobowiązuje się do prowadzenia prac badawczo-rozwojowych na rzecz naszej planety

Sześć miesięcy po przeznaczeniu 100 mld jenów na innowacje w obszarze zrównoważonych technologii, Epson zobowiązuje się do tego, by jej inwestycje badawczo-rozwojowe koncentrowały się na opracowaniu nowych materiałów i rozwiązań, mających na celu minimalizację wpływu na środowisko naturalne. Aby osiągnąć ten cel i zwiększyć konkurencyjność, firma od nowa przygotowuje metody opracowywania pomysłów i ich wprowadzania na rynek, wykorzystując do tego innowacje oraz fundusze kapitału podwyższonego ryzyka.

03.12.2021 | przeczytano: 144 razy
Akonda Tex na Fast Textile

Po raz pierwszy na targach Fast Textile swoją ofertę zaprezentuje firma Akonda Tex, będąca autoryzowanym dystrybutorem drukarek d-t-g Aeoon i Polyprint, drukarek rolowych do druku pigmentowego GoTx oraz specjalistycznych systemów do przygotowania i wykańczania tekstyliów pod pigmentowy druk cyfrowy - Pikto Digital.

29.11.2021 | przeczytano: 307 razy

W rankingu prowadzonym przez francuską organizację EcoVadis, po raz drugi z rzędu firma Epson zdobyła platynową ocenę w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Status platynowy, który ustanowiono w 2020 roku, oznacza, że Epson należy do 1% najlepszych firm w branży. Przez trzy wcześniejsze lata Epson otrzymywał status złoty.

23.11.2021 | przeczytano: 158 razy
Nowe rozwiązania Epson w ofercie Alstor

Od wielu lat Alstor współpracuje z Epson w zakresie sprzedaży duplikatorów nośników optycznych stosowanych w placówkach medycznych. Obecnie dystrybutor zdecydował się na wprowadzenie do swojej oferty skanerów dokumentowych, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych tego producenta, rozszerzając swoją ofertę dla integracji.

13.11.2021 | przeczytano: 356 razy
Firma Epson przedstawia drukarkę paragonów POS dla gastronomii i handlu detalicznego

Nowa drukarka POS TM-T88VII wykorzystuje rozwiązania, które sprawdziły się w poprzednich modelach, a do tego cechuje się ulepszeniami przyczyniającymi się do ochrony środowiska, między innymi dzięki niskiemu poborowi mocy, niższym poziomom hałasu oraz niewielkim marginesom wydruku, które umożliwiają oszczędzanie papieru. W tym modelu można również stosować bardziej ekologiczny, niezawierający fenolu, papier termiczny.

08.11.2021 | przeczytano: 255 razy
By kolory się zgadzały: XV Akademia Zarządzania Barwą

Już 24 listopada br. wszystkich, którym na sercu leży prawidłowe odwzorowanie barw w druku, Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator konferencji i szkoleń w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na XV konferencję i warsztaty z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”.

04.11.2021 | przeczytano: 614 razy

Firma Epson ogłosiła partnerstwo z Usainem Boltem, najszybszym człowiekiem świata - sprinter będzie twarzą ważnej kampanii budowania świadomości na temat drukarek atramentowych bez kartridżów z serii EcoTank.

14.10.2021 | przeczytano: 145 razy
1 2 3
Strona 1/78 (artykułów: 776)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764