logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Euroexpo: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 4
Kompleksowa oferta lutowych targów reklamy – Promo Show

Przyszłoroczne targi PROMO SHOW odbędą się w dobrze znanym branży centrum wystawienniczym EXPO XXI w samym sercu Warszawy. Czołowi dostawcy artykułów promocyjnych zaprezentują pełną ofertę na nadchodzący rok, a uzupełnieniem oferty reklamowej będzie obecność dostawców mediów i maszyn. Dla zwiedzających przygotowanych jest także szereg pokazów i warsztatów.

05.01.2023 | przeczytano: 801 razy
Międzynarodowa promocja Promo Show 2023

Francja, Niemcy, Holandia, Litwa, Łotwa i Estonia. To kraje, od których rozpoczęta została międzynarodowa promocja targów PROMO SHOW. Wystawcy przyszłorocznej edycji rozdawali zaproszenia na lutowe wydarzenie oraz informowali o zachodzących zmianach na rynku targów reklamy w Polsce. Bezpośrednie spotkania z top agencjami dobrze rokują na frekwencje przyszłorocznego wydarzenia, które odbędzie się w EXPO XXI Warszawa. W gronie wystawców znaleźli się wszyscy najwięksi dostawcy i producenci artykułów promocyjnych w Polsce.

28.09.2022 | przeczytano: 804 razy
Targi Promo Show

Targi Promo Show cieszą się uznaniem zagranicznych organizatorów i mediów branżowych. Partnerem medialnym jest m.in. IPPAG, międzynarodowe stowarzyszenie wiodących na rynku firm zajmujących się artykułami promocyjnym. Nawiązana została także współpraca medialna z Euroexpo z Rumunii, organizatorem targów Print&Sign, Textile Technology Show and Corporate Gifts Show, które odbędą się w Bukareszcie. Targom patronuje także niemieckie wydawnictwo Eppi, organizator targów HAPTICA w Bonn.

24.08.2022 | przeczytano: 757 razy

– Partnerstwo z zagranicznymi mediami i organizatorami imprez branżowych jest dla nas kluczowe, bo nasze wydarzenia mają charakter międzynarodowy. Impreza jest kierowana zarówno dla wystawców i zwiedzających z zagranicy. Łącząc siły z branżowymi mediami z całego świata wspieramy wzajemnie nasze biznesy przekazując informacje na większą skalę do potencjalnych odbiorców – mówi Katarzyna Lipska Konieczko z OOH magazine.

25.07.2022 | przeczytano: 896 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 4)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764