logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Forum Gdańsk: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 13
Śmiecioodpowiedzialne Forum Gdańsk

9 listopada, w godzinach 11:00 – 19:00, w Forum Gdańsk odbędzie się akcja „Śmiecioodpowiedzialni”. Poprzez angażujące działania edukacyjne oraz wystawy, uczestnicy będą mogli poznać zasady segregacji, w szczególności odpadów, które mogą wydawać się problematyczne. Osoby zainteresowane udziałem w akcji będą również mogły sprawdzić swoją wiedzę w zabawach i quizach z nagrodami, ćwicząc przy tym właściwe nawyki. Akcji towarzyszy zbiórka małych elektroodpadów. Za oddanie przedmiotu pierwsze sto osób otrzyma sadzonkę wrzosu oraz „ekobombę” ogrodnika do stworzenia własnej łąki kwietnej.

08.11.2023 | przeczytano: 389 razy
Kampania promująca segregację odpadów w galeriach NEPI Rockcastle

O segregacji odpadów mówi się od lat, ale wciąż jest to duży problem. Wątpliwości nie tylko budzi to, co i gdzie powinno być wyrzucone, lecz także to, co dzieje się ze śmieciami po ich odbiorze. Brakuje odpowiednich oznaczeń, wciąż pojawia się wiele błędów w komunikacji dotyczącej właściwej segregacji. Dlatego też 5 października, NEPI Rockcastle rozpoczyna cykl angażujących działań oraz pokazów edukacyjnych pod hasłem „Śmiecioodpowiedzialni” zorganizowanych we współpracy z lokalnymi zakładami i firmami odpowiedzialnymi za gospodarowanie odpadami. Akcja obejmuje 14 galerii handlowych w całej Polsce.

05.10.2023 | przeczytano: 355 razy
Upcykling w galeriach handlowych

Upcykling, czyli idea ponownego przetwarzania odpadów, z których powstają produkty o wyższej wartości, będzie motywem przewodnim jesiennej akcji w centrach NEPI Rockcastle. Już 15 września rusza cykl ekologicznych warsztatów, podczas których klienci wezmą udział w szyciu toreb shopperek z banerów reklamowych NEPI Rockcastle. Celem inicjatywy, która obejmie 14 galerii NEPI Rockcastle w całej Polsce jest edukacja i inspiracja klientów do proekologicznych zachowań.

22.09.2023 | przeczytano: 457 razy
Malarstwo 3D w Forum Gdańsk

Forum Gdańsk odkrywa przed nami niesamowitą sztukę 3D. Jak wiadomo, punkt widzenia często zależy od punktu patrzenia. Najłatwiej przekonać się o tym, przyglądając się malarstwu 3D. Na terenie Forum pojawiło się kilka punktów widokowych. Spędzając czas w Forum Gdańsk warto się zatrzymać, popatrzeć i odkryć wszystkie perspektywy sztuki 3D. Zwyczajny z pozoru obraz, widziany z odpowiedniego miejsca ukazuje swoją niezwykłą głębię – osoba patrząca może odnieść wrażenie, że widzi przepaść lub spogląda na ulicę ze szczytu wieżowca.

06.03.2019 | przeczytano: 5553 razy
Złote Spinacze 2018 rozdane: Lista nagród

Znamy zwycięzców XVI edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. W tym roku Jury nagrodziło projekty w 32 kategoriach konkursowych i przyznało: 20 Złotych, 34 Srebrnych oraz 28 Brązowych Spinaczy.

11.12.2018 | przeczytano: 1736 razy
Forum Gdańsk: tysiące ludzi podziwiało włączenie świątecznych dekoracji

„Przepiękne!” „bajeczne!” – takie opinie dominują po uroczystym włączeniu świątecznych dekoracji w Forum Gdańsk. Udział w wydarzeniu wzięło 2500 osób, a przez cały weekend Forum Gdańsk odwiedziło aż 150 tys. gości. Sieci społecznościowe oraz media pełne są informacji o wrażeniach na temat oszałamiających świątecznych iluminacji w Forum Gdańsk.  Tymczasem gdańskie schronisko Promyk otrzyma karmę o wartości 5 tys. zł.

27.11.2018 | przeczytano: 2089 razy
Witryny w gdańskim Empiku „ożyją”

„70 lat spotkań z kulturą” – tak Empik podsumowuje swój jubileusz. Grafika, która towarzyszy obchodom i ilustruje to hasło została odzwierciedlona w witrynach wybranych salonów. Okna wystawowe nawiązujące do wystroju czytelni i kawiarni w dawnych Klubach MPiK, pojawiły się na początku miesiąca w Empikach w wybranych galeriach handlowych i przy najczęściej uczęszczanych ulicach w Warszawie, Łodzi czy Krakowie.

02.11.2018 | przeczytano: 441 razy
Nowi mieszczanie w Forum Gdańsk

Nowi Mieszczanie to bohaterowie kampanii launchingowej FORUM Gdańsk. Kim są i dlaczego noszą kryzy?

29.05.2018 | przeczytano: 1964 razy
Stalowy lew ozdobi Forum Gdańsk

Prace nad instalacją artystyczną „Lew” dobiegają końca. Za kilkanaście dni rzeźba ozdobi północno-zachodni budynek kompleksu Forum Gdańsk. Lew jest kolejnym dziełem sztuki, wykonanym przez artystę z grupy Kolektyw Forum – Tomasza Górnickiego. Kuratelę artystyczną sprawuje Galeria Your Art Maison w Warszawie.

27.04.2018 | przeczytano: 1634 razy
Artyści z Kolektywu Forum tworzą prace na Forum Gdańsk

Ruszyły prace artystów na Forum Gdańsk. Pierwsze efekty można już zobaczyć na murze od strony ulicy 3 Maja, dzięki temu mur zamienia się w wyjątkowe dzieło.

16.04.2018 | przeczytano: 1362 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 13)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764