logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Freundschaft: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 36
Iker Casillas zaprasza do Uniwersum XTB

XTB ogłosił start kampanii marketingowej na 12 rynkach. Nowe spoty przenoszą widzów do Uniwersum XTB, czyli miejsca, gdzie każdy inwestor znajdzie dla siebie odpowiedni produkt.

18.09.2023 | przeczytano: 246 razy

Członkowie Rady Nadzorczej IAA Polska podczas pierwszego posiedzenia wyłonili ze swego składu nowego przewodniczącego. Jednogłośnie wybrany został Jacek Olechowski, Prezes Zarządu Mediacap. Pracami Sądu Dyscyplinarnego pokieruje Jerzy Straszewski, Prezes Zarządu PIKE. Przypominamy również, że decyzją Członków IAA Polska, Prezeską Zarządu ponownie została Agnieszka Sora, Regional Director NCE Consulting, GfK Poland.

07.09.2023 | przeczytano: 215 razy
Startują 2 nowe kampanie reklamowe Polsat Box i Plus

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box i Plusa z Jackiem Braciakiem, Wojciechem Mecwaldowskim i Filipem Orlińskim promująca najnowszą, wyjątkową ofertę łączoną operatorów.

04.09.2023 | przeczytano: 320 razy
Dm rozpoczyna współpracę z influencerami i promuje marki własne

“Niemiecka jakość w najlepszej cenie” - pod takim hasłem drogeria dm promuje marki własne w najnowszej kampanii i daje klientom możliwość skorzystania z 20% kuponu rabatowego na wszystkie marki dm przy zakupach z aplikacją “Mój dm”. Kupony można wykorzystać aż do końca września. By wzmocnić rozpoznawalność marek własnych i jak najszerzej dotrzeć do potencjalnych klientów dm po raz pierwszy w Polsce zdecydował się na rozpoczęcie współpracy z influencerami.

04.09.2023 | przeczytano: 253 razy
Nowe kampanie reklamowe Plusa na powrót do szkoły

Ruszyły nowe powakacyjne kampanie reklamowe Plusa. Operator przygotował spoty promujące najnowszą Mistrzowską Ofertę z dwoma abonamentami w cenie jednego i dwoma smartfonami w cenie jednego, smartfony nawet 600 zł taniej i ultraszybki światłowód.

28.08.2023 | przeczytano: 296 razy
Youtube Works: zwycięzcy konkursu zachęcają do zgłoszeń w najnowszym spocie

Trwają zgłoszenia do trzeciej polskiej edycji konkursu YouTube Works Awards, w którym jury oceni i wyróżni najbardziej kreatywne i efektywne kampanie wideo na polskim YouTube. Do zgłoszeń zachęcają zwycięzcy poprzedniej edycji w najnowszym spocie.

22.08.2023 | przeczytano: 393 razy

BBI Development S.A. przygotowuje nowe inwestycje i powiększa swój zespół. Dołączyła do niego Anna Tuzek, która będzie odpowiadała za marketing Spółki. Już wcześniej współpracowała z grupą przez pięć lat przy takich projektach jak Złota 44 czy Centrum Marszałkowska.

30.06.2023 | przeczytano: 322 razy
Zakupy pełne radości w urodzinowej kampanii drogerii Dm

Dokładnie 18 maja wystartowała kampania stawiająca na pozytywne doświadczenia zakupowe i pokazująca nową koncepcję komunikacji wizualnej marki. W ramach kampanii dm zachęca do wspólnego świętowania pierwszego roku obecności marki w Polsce i oferuje 10% rabat na całe zakupy dla użytkowników aplikacji “Mój dm”.

18.05.2023 | przeczytano: 466 razy
Ultraszybki internet 5G od Plusa

Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują gracze w internecie.

24.03.2023 | przeczytano: 637 razy
Iker Casillas globalnym ambasadorem XTB

Nowym ambasadorem XTB został Iker Casillas. Legendarny hiszpański bramkarz wystąpi w spotach reklamowych oraz reklamach digitalowych promujących polską platformę inwestycyjną, w tym dostępną na platformie darmową ofertę edukacyjną dla początkujących i zaawansowanych inwestorów. To kontynuacja strategii budowania międzynarodowej marki polskiego fintechu w oparciu o ikony sportu.

13.02.2023 | przeczytano: 483 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 36)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764