logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

GL Optic: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 6
Zakłady Artystyczne ART z partnerami na targach 4 Print Week

Zakłady Artystyczne ART wraz ze swoimi partnerami - GL Optic i firmą OKI - zaprezentowały swoją ofertę podczas niedawno zakończonych w Poznaniu targów 4 Print Week. Wystawa dla firmy zakończyła się sukcesem, a najnowsze prezentowane tam rozwiązanie GL Optic - GL Spectrolux (precyzyjny i szybki – jak podkreśla jego producent - miernik światła) został nagrodzony podczas tego wydarzenia Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Impreza była także okazją do promocji nowej marki Zakładów Artystycznych ART – ART Led. Pod tym szyldem firma oferuje nowe lampy LED, które dedykowane są rynkom poligraficznemu oraz medycznemu; mogą także znaleźć zastosowane w oświetleniach pomieszczeń, biur, hal produkcyjnych i innych.  

16.10.2018 | przeczytano: 513 razy
Zakłady Artystyczne Art ze Złotym Medalem MTP

Tegoroczna Poligrafia dla Zakładów Artystycznych ART, od wielu lat wystawiających się na tej imprezie, miała wyjątkowy charakter. Firma obchodząca swoje 20-lecie działalności otrzymała z tej okazji specjalne wyróżnienie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dodatkowo jedno z rozwiązań, znajdujących się w jej ofercie, zdobyło Złoty Medal MTP – prestiżową nagrodę, jaką przyznaje się najbardziej innowacyjnym  produktom prezentowanym na targach.

30.05.2013 | przeczytano: 2101 razy

Obchodzące 20-lecie działalności Zakłady Artystyczne ART już w ubiegłym roku - podczas obecności na targach drupa - rozpoczęły obchody swojego jubileuszu. Zakończy je udział i prezentacja oferty na tegorocznych targach Poligrafia 2013 w Poznaniu, które odbywać się będą w dniach 21-24 maja.

24.04.2013 | przeczytano: 1062 razy
Pomorski Dzień Drukarza - relacja

Pomorski Dzień Drukarza, jaki od wielu już lat odbywa się wiosną w Gdańsku, po raz kolejny przyciągnął wielu uczestników zarówno części oficjalnej jak również biesiadnej. W pierwszej części imprezy (przed południem) wzięli udział przedstawiciele drukarń z Pomorza, sponsorzy i patroni imprezy oraz młodzież z Pomorskich Szkół Rzemiosł, dla której tradycyjnie już przygotowano chrzest drukarski. W wieczornej części imprezy drukarze oraz zaproszeni gości bawili się do białego rana

12.06.2012 | przeczytano: 1674 razy

GL Optic – to nowa na rynku marka, pod którą firma Just-Normlicht - lider w produkcji znormalizowanych technologii oświetleniowych dla grafiki i przemysłu fotograficznego - dostarcza od niedawna kompletną linię produktów, przeznaczonych do precyzyjnego, spektralnego pomiaru światła. Ich projektantem jest polski fizyk Jan Lalek, właściciel firmy Lafot z Puszczykowa pod Poznaniem. Innowacyjne produkty GL Optic produkowane są obecnie w całości w Polsce dostarczane na rynki Europy (przede wszystkim Niemiec) i Stanów Zjednoczonych, choć ich sprzedaż w innych rejonach świata sukcesywnie rośnie.

05.04.2012 | przeczytano: 2888 razy

Obchodząca w tym roku swoje dwudziestolecie działalności firma Zakłady Artystyczne ART będzie obecna na stoiskach swoich partnerów podczas targów drupa 2012 - najważniejszej tegorocznej imprezy dla branży poligraficznej. Podczas odbywających się od 3 do 16 maja w Düsseldorfie targów jej przedstawicieli będzie można spotkać na stoiskach firm: Just-Normlicht, na którym swój sektor będzie mieć również GL Optic (hala 8B, stoisko A01); Duplo International (hala 13, stoisko B53), Xerox (hala 8B).

22.03.2012 | przeczytano: 1025 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 6)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764