logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

GPD Agency: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 27
Kreatura 2022: Przyznano 24 nagrody główne i 2 nagrody specjalne

Za nami gala wręczenia nagród 26. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji Kreatura. Redakcja miesięcznika “Media Marketing Polska” wręczyła statuetki za najbardziej oryginalne i nieszablonowe projekty marketingowe w 2022 r. Rozdano 24 nagrody główne, a także 40 wyróżnień i dwie nagrody specjalne. Konkursowemu jury przewodniczyła Kinga Grzelewska, managing partner and creative director MullenLowe Warsaw. Do tegorocznej edycji zgłoszono 163 prace.

18.12.2022 | przeczytano: 478 razy
Pociąg do Lajkonika – kampania Lajkonik Junior

Wysoka jakość, delikatny smak i atrakcyjne, różnorodne kształty. Paluszki, Safari, w Podróży, Wesołe Literki i Buźki, czyli produkty Lajkonik Junior wyróżniają się na sklepowych półkach i są chętnie wybierane przez konsumentów. To przekąski, które idealnie sprawdzą się m.in. podczas wakacyjnych podróży. Do tego właśnie nawiązuje najnowsza, pierwsza od 2010 r., kampania reklamowa marki, która wystartowała na początku sierpnia i potrwa do końca miesiąca. Spoty zobaczyć można w telewizji i Internecie.

11.08.2022 | przeczytano: 397 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Pakiety medyczne dla firm w nowej kampanii Enel-med

Największa polska sieć placówek medycznych enel-med wprowadziła na rynek nową ofertę pakietów medycznych skierowaną do firm. Wprowadzeniu usługi towarzyszy kampania promocyjna #pasujemydosiebie realizowana w OOH, prasie codziennej i branżowej oraz w ramach kampanii online poprzez dedykowany landing page pakietymedyczne.enel.pl

25.07.2022 | przeczytano: 586 razy

Polska firma z Poznania została wyróżniona w niezależnym plebiscycie Roślinnie Jemy w kategorii „Najlepsza roślinna strategia marketingowa 2021 rok”, zyskując tytuł „znakomitej roślinnej strategii marketingowej”. W ramach tej kategorii jury nagrodziło 3 marki. Pierwsze miejsce zajęły ex aequo dwie duże sieci handlowe - Lidl i Biedronka, i to do nich powędrowała nagroda główna, a z nią tytuł „najlepszej roślinnej strategii marketingowej” minionego roku.

24.02.2022 | przeczytano: 622 razy
Rusza kampania reklamowa Onedaymore „Najlepsze, że bez mięsa!”

Podczas gdy światowi przywódcy obradowali na szczycie klimatycznym COP26 nad globalnymi działaniami na rzecz rozwiązania jednego z najpoważniejszych problemów, jakim jest kryzys klimatyczny, polska marka OneDayMore finalizowała proces uruchomienia produkcji roślinnej w nowej, nowoczesnej fabryce.  22 listopada rusza kampania reklamowa, w ramach której producent zachęca do ograniczenia spożycia mięsa na rzecz, w 100% roślinnych,  zamienników na bazie grochu.

22.11.2021 | przeczytano: 776 razy
Kampania „Wszyscy lubią Łaciate”

„Wszyscy lubią Łaciate” to nowa kampania ulubionego mleka Polaków, która wystartowała 25 października. Prawdziwy smak i życie w zgodzie z naturą – to wartości, które stoją za Łaciatym od lat. Marka prezentuje nową ideę kreatywną za pomocą działań digital, kampanii TV oraz aktywności na YouTube.

27.10.2021 | przeczytano: 542 razy
Crunchips z kampanią wspierającą relaunch marki

Marka Crunchips, należąca do firmy Lorenz, wystartowała z kampanią wizerunkową „Crunchokazje”, w której możemy zobaczyć nowe opakowania chipsów ze zmienionym logo. Pozycjonowanie oraz główne hasło marki „Jest Crunchips, jest impreza!” pozostaje bez zmian.

19.10.2021 | przeczytano: 764 razy
Trwa letnia kampania #Sniadaniechallenge z Kingą Paruzel

Według szacunków instytutu Badawczego ARC wynika, że aż 54 proc. Polaków poświęca na śniadanie zaledwie 5-10 minut, a w rankingu najchętniej wybieranych produktów „na dzień dobry” od lat królują kanapki. A gdyby tak zamienić nudną kanapkę z serem na pożywne i pyszne musli, owsiankę lub granolę? Do tego zachęca Kinga Paruzel, w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-świadomościowej #SniadanieChallenge marki OneDayMore.

09.07.2021 | przeczytano: 611 razy
Kinga Paruzel ambasadorką marki Onedaymore

Kulinarna pasjonatka zdrowej kuchni, autorka książek o tematyce żywieniowej, finalistka I polskiej edycji MasterChef i blogerka kulinarno-lifestylowa Kinga Paruzel została ambasadorką marki OneDayMore. O decyzji dotyczącej nawiązania współpracy zdecydowała wzajemna pasja do zdrowego, zrównoważonego stylu życia, umiłowanie diety roślinnej i chęć tworzenia rzeczy dobrych dla ludzi i dla świata.

14.06.2021 | przeczytano: 440 razy
Awanse w dziale kreacji VMLY&R

Joanna Sroka oraz Sławomir Bełch objęli nowe role w agencji. Na stanowiskach creative group head koordynują pracę części zespołów kreatywnych VMLY&R.

02.11.2020 | przeczytano: 542 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 27)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764