logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

GPD Foodpackaging: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 3
Manroland Goss na konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”

Sukcesem, jak podkreśla Jarosław Kotfis - Business Director, odpowiedzialny za działalność firmy manroland Goss w naszym kraju - zakończył się dla niej udział w niedawnej konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”. Podczas wydarzenia, zorganizowanego przez wydawnictwo Polski Drukarz (wydawcę magazynu branżowego „Świat Druku”), firma zaprezentowała bazującą na technice zwojowego druku offsetowego maszynę Varioman c:line. Rozwiązanie jest przeznaczone do produkcji opakowań tekturowych i papierowych. Prezentacja, której autorami byli Frank Kreisel, Vice President Sales Europe i Jarosław Kotfis, spotkała się z dużym zainteresowaniem gości, którzy dotarli do Mrągowa.

28.10.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 747 razy
Firma Manroland Goss na konferencji dedykowanej tekturze falistej

Październikowa konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” to kolejne tegoroczne wydarzenie branżowe, podczas którego firma manroland Goss będzie promować swoje rozwiązania z serii Varioman. Seria obejmuje trzy warianty, z których Varioman c:line jest przeznaczony do produkcji opakowań na bazie papieru – w technice offsetu zwojowego. Właśnie na tej części oferty niemieckiego producenta skoncentrują się podczas prezentacji (zatytułowanej „Offset rolowy – zmiana zasad gry”) jej przedstawiciele – Frank Kreisel, Vice President Sales Europe i Jarosław Kotfis – Business Director, odpowiedzialny za działalność manroland Goss w naszym kraju. Wydarzenie, organizowane przez wydawnictwo Polski Drukarz (wydawcę magazynu branżowego „Świat Druku”), odbywać się będzie w dniach 5-6 października br. w Mrągowie.

21.09.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 467 razy
Pionierskie wdrożenie zwojowej maszyny offsetowej Varioman c:line firmy Manroland Goss

Kończący się rok jest dla firmy manroland Goss okresem aktywnej promocji jej innowacyjnego rozwiązania, bazującego na technice zwojowego druku offsetowego – Varioman. Oferowane w trzech wersjach, skierowanych do różnych segmentów rynkowych, zyskuje na popularności i jest wdrażane w kolejnych drukarniach, przede wszystkim specjalizujących się w produkcji opakowań. Pionierem w zakresie użytkowania maszyny Varioman c:line, przeznaczonej do drukowania i wykańczania opakowań kartonowych, jest niemiecka firma GPD Foodpackaging, wchodząca w skład grupy medialnej Giesdorf. Dostarczone tu w 1. połowie br. rozwiązanie zakontraktowano z myślą o nisko- i średnionakładowej produkcji opakowań na produkty spożywcze, np. pizzę mrożoną.

09.12.2022 | Świat poligrafii | przeczytano: 1084 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 3)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764