logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

GetHero: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 59
Youtuber Rezigiusz w kampanii promującej nowe funkcjonalności aplikacji Inpost Mobile

InPost wprowadza nowe ułatwienia dla użytkowników Paczkomatów. Kampanię informacyjną przygotowała agencja GetHero, dla której to kolejna współpraca z InPost.

28.07.2021 | przeczytano: 115 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Polscy użytkownicy Tiktok pod lupą [INFOGRAFIKA]

Blisko 52% użytkowników TikToka wskazało aplikację jako miejsce do zabawy, odpoczynku i relaksu. W czym tkwi jej fenomen i jak zmieniła się społeczność tej platformy? Jaki procent stanowią starsi użytkownicy? Agencja GetHero wspólnie z Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SPWS zbadała polskich użytkowników TikToka, a wyniki badań zaprezentowano w trzeciej odsłonie raportu.

12.07.2021 | przeczytano: 296 razy
LTTM powiększa zespół – trzech managerów dołącza do działu sprzedaży

Grupa LTTM (LifeTube, TalentMedia, Gameset) rozwinęła swój zespół sprzedaży, kierowany przez Magdalenę Talmę, o trzech nowych Sales Managerów – Klaudię Szelest, Marcina Błajeta i Annę Motyl. Nowa część zespołu współodpowiada za pozyskiwanie nowych klientów bezpośrednich oraz agencyjnych i ofertowanie nowych usług dostępnych w grupie.

06.07.2021 | przeczytano: 340 razy
Wzmocnienie w zespole komunikacji Gamesetu

Agencja gaming marketingu Gameset (grupa LTTM) powiększyła swój zespół komunikacji. W czerwcu nowo utworzone stanowisko Communications Specialist objął tam Wojciech Grzegorzyca.

16.06.2021 | przeczytano: 354 razy

Kim są i jak zachowują się młodsi i starsi użytkownicy TikToka? Odpowiedzi na to oraz wiele innych pytań będzie można poznać już 26 maja podczas bezpłatnego webinarium, organizowanego w ramach GetHero Academy. Podczas wydarzenia online przedpremierowo zostaną zaprezentowane częściowe wyniki raportu TikTok 2021, opracowanego przez agencję  GetHero we współpracy z Uniwersytetem SPWS.

24.05.2021 | przeczytano: 261 razy

W kwietniu zakończył się pierwszy w historii turniej esportowy zorganizowany przez AliExpress z okazji 11. urodzin platformy. W zmaganiach Counter-Strike: Global Offensive wzięło udział 640 polskich zawodników, a wszystkie transmisje odnotowały łącznie ponad 400 tysięcy odsłon. Wszystkie treści związane z turniejem odnotowały kilka milionów wyświetleń. Projekt zrealizowała agencja GetHero we współpracy z GryOnline.

10.05.2021 | przeczytano: 225 razy

Specjalizująca się w influencer marketingu agencja GetHero przygotowała dla sieci sklepów Żabka kampanię zachęcającą do aktywności sportowej i kupna produktów wspomagających treningi. W akcję zaangażowali się m.in. znani sportowcy: Przemysław Saleta, Otylia Jędrzejczak i Robert Karaś.

06.05.2021 | przeczytano: 300 razy
Ruszył kolejny etap współpracy Ekipy z firmą Koral

Wprowadzenie lodów w rozmiarze XL, uruchomienie dodatkowej linii produkcyjnej, poszerzenie dystrybucji i przygotowanie obrandowanych ciężarówek, które ruszyły w Polskę - to działania towarzyszące drugiemu etapowi projektu tworzonego wspólnie przez Ekipę oraz firmę Koral. Za koordynację współpracy grupy znanych twórców internetowych z największym producentem lodów w Polsce odpowiada agencja influencer marketingowa GetHero.

26.04.2021 | przeczytano: 539 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Węc PR: awanse w agencji

Agencja WĘC PR poinformowała o dwóch awansach w strukturach firmy. Agata Stachnik i Wojciech Grzegorzyca to pracownicy, którzy uzyskali promocję na stanowiska wyższej rangi.  

09.04.2021 | przeczytano: 560 razy
Gethero startuje z kolejną edycją bezpłatnych webinarów

W połowie kwietnia agencja GetHero ruszy z kolejną edycją bezpłatnych webinarów w ramach autorskich projektów GetHero Academy i InfluTalk by GetHero. Tegoroczna edycja to jeszcze więcej eksperckiej wiedzy z zakresu influencer marketingu i mediów społecznościowych. Do specjalistów z branży ponownie dołączą wybrani twórcy internetowi. W bezpłatnych spotkaniach online mogą wziąć udział zarówno specjaliści chcący poszerzyć swoją wiedzę, jak i internauci zainteresowani tematyką influencer marketingu.

09.04.2021 | przeczytano: 198 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 59)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764