logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grafisk Maskinfabrik: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 7
Coraz bogatsza oferta Digiprint dla producentów etykiet

Digiprint, polski dystrybutor cyfrowych rozwiązań dla poligrafii, nie zwalnia tempa i poszerza portfolio produktów o rozwiązania topowych światowych producentów.

06.10.2022 | przeczytano: 278 razy
Firma Graw dystrybutorem Grafisk Maskinfabrik na rynku Polskim

GRAW jest jednym z dystrybutorów specjalizujących się w branży fleksograficznej. Od 26 lat oferuje rozwiązania, maszyny oraz materialy ekploatacyjne uznanych, światowych dostawców. Firma współpracuje rownież z wieloma drukarniami offsetowymi i rotograwiurowymi, dzięki czemu doskonale zna polski rynek poligraficzny i jego potrzeby.

29.03.2021 | przeczytano: 439 razy
Hybrydowa wersja maszyny Accuriolabel z opcją kolorów specjalnych

Etykiety z elementami śniegu i bieli to popularny motyw w okresie świąteczno-zimowym. Nowy moduł fleksograficzny, dedykowany maszynom z serii AccurioLabel, wprowadzony niedawno do oferty Konica Minolta, ma umożliwić realizowanie prac inline z kolorem białym lub innymi barwami dodatkowymi. To opcja znacząco zwiększająca możliwości cyfrowych maszyn etykietowych tego producenta. Może ona posłużyć np. do produkcji materiałów reklamowych czy marketingowych, uwzględniających np. zimowe i świąteczne akcenty.

23.12.2020 | przeczytano: 1177 razy
Premiera maszyny Konica Minolta AccurioLabel 230 na Labelexpo Europe

Podczas targów Labelexpo Europe, odbywających się w Brukseli w dniach 24-27 września br., Konica Minolta zaprezentuje po raz pierwszy maszynę drukującą AccurioLabel 230. Najnowsze rozwiązanie firmy, skierowane na rynek produkcji etykiet i opakowań, będzie można zobaczyć na jej stoisku (nr C1/C19 w pawilonie 8). Obecność na najważniejszej europejskiej imprezie wystawienniczej, dedykowanej branży druku wąskowstęgowego, potwierdza coraz większe zaangażowanie Konica Minolta w tym segmencie produkcji.

08.08.2019 | przeczytano: 870 razy
Labels Open Day w firmie Konica Minolta

Blisko setka osób reprezentujących branżę poligraficzną, głównie segment etykietowy, wzięła udział w spotkaniu Labels Open Day. Wydarzenie, zorganizowane przez Konica Minolta wraz z partnerami technologicznymi firmy (Avery Dennison i Grafisk Maskinfabrik), odbyło się 14 lutego br. w jej warszawskim centrum demonstracyjnym. Stało się ono okazją do dyskusji o rozwoju rynku etykietowego i działających na nim podmiotów oraz omówienia zagadnień, determinujących zachowania konsumentów, także w kontekście zmian zachodzących we współczesnym świecie. Podczas spotkania firma Konica Minolta przedstawiła swoją filozofię działania dla tego segmentu rynkowego. Bazuje ona na bliskiej i kompleksowej współpracy z klientami oraz oferowaniu im nie tylko zaawansowanych rozwiązań, uwzględniających potrzeby i oczekiwania końcowego odbiorcy, ale także na oferowaniu wiedzy i doradztwie. Ważnym akcentem Labels Open Day było podpisanie kontraktu na nową maszynę do cyfrowej produkcji etykiet – Accurio Label 190 z drukarnią Grafpress z Olkusza.

05.03.2019 | przeczytano: 1138 razy
Konica Minolta Accurio Label 190 już w Polsce

Firma Konica Minolta wprowadza na polski rynek nową maszynę do cyfrowego druku etykiet Accurio Label 190, która umożliwia drukowanie na większości materiałów samoprzylepnych z szybkością nawet 19 m/min i w skali 24 tys. metrów na miesiąc. 

31.07.2018 | przeczytano: 1118 razy

Konica Minolta podczas targów na Labelexpo poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowego urządzenia do druku etykiet, potwierdzając swój przyspieszony wzrost na rynku druku przemysłowego. Firma ugruntowała swoją rosnącą pozycję na rynku, przekraczając założone cele biznesowe. Równolegle Konica Minolta ogłosiła partnerstwo strategiczne w Europie z firmą Grafisk Maskinfabrik (GM).

27.10.2017 | przeczytano: 863 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 7)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764