logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grafmasz: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 59
Grafmasz na Festiwalu Marketingu i Druku

Grafmasz zaprezentuje swoją ofertę po raz pierwszy na Festiwalu Druku i Marketingu w dniach 15-16.09 w warszawskiej Hali Expo (ul. Prądzyńskiego). Stoisko firmy znajduje się w Hali 1, H12. Zaprezentowane zostaną przede wszystkim cieszące się w ostatnim czasie dużą popularnością plotery do wycinania arkuszowego oraz z roli na rolę.

14.09.2021 | przeczytano: 156 razy
Poznańska drukarnia Madimo inwestuje w ploter Sinajet 0906 MT

Firma Grafmasz zainstalowała kolejny ploter tnąco-bigujący Sinajet 0906 MT. Tym razem na zakup urządzenia zdecydowała się poznańska drukarnia Madimo, która wykonuje zarówno druk cyfrowy jak i offsetowy. - Jednym z elementów rozwoju drukarni jest sukcesywne poszerzanie własnego parku maszynowego oraz mocne angażowanie się firmy w zamówienie nietypowe, wymagające wiedzy i doświadczenia pracowników różnego szczebla - wspomina w rozmowie właściciel Madimo - Pan Marek Nawrocki.

23.08.2021 | przeczytano: 481 razy
Ploter tnący Sinajet 1513 DG w Studio DTP z Grodziska

STUDIO DTP z Grodziska w woj. łódzkim , to firma  która od 20 lat produkuje od A do Z księgi i karty kolorów tkanin oraz krótkie serie ekskluzywnych segregatorów i pudełek.

20.07.2021 | przeczytano: 815 razy
Drukarnia Akapit z maszyną do montażu okładek –  Samed Darix Evo Light

Drukarnia Akapit mająca swoja siedzibę w Lublinie to prężnie rozwijająca się firma z ugruntowaną pozycją na rynku poligraficznym. Stawiając na jakość, kładzie duży nacisk na dobór odpowiednich urządzeń, które będą w stanie sprostać najbardziej wymagającym zamówieniom. Drukarnia Akapit świadczy usługi poligraficzne dla wydawnictw, firm poligraficznych, firm produkcyjnych, agencji reklamowych i banków stale inwestując w nowe urządzenia a co za tym idzie powiększając nieustannie zakres oferowanych usług.

07.07.2021 | przeczytano: 443 razy
Drukarnia Big-Print inwestuje w nowy ploter Sinajet od Grafmasz

Drukarnia BIG-PRINT z siedzibą w Biłgoraju w woj. lubelskim zajmująca się szeroko pojętą reklamą zewnętrzną i wewnętrzną oraz drukiem cyfrowym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jak również chcąc podnieść poziom świadczonych usług drukarnia zdecydowała się na zakup plotera tnąco-bigującego Sinajet 0906MT od polskiego dystrybutora, firmy GRAFMASZ.

16.06.2021 | przeczytano: 433 razy
Mazak z nową krajarką MOHR 80 ECO

Grafmasz dostarczył kolejną krajarkę niemieckiego producenta Mohr na polski rynek. Tym razem nabywcą została firma MAZAK z siedzibą w Rzeszowie w woj. podkarpackim.  Mazak rozpoczął działalność w 1993 roku , głównie zajmując się produkcją artykułów szkolno-biurowych takich jak papiery kolorowe, kartony kolorowe, kostki biurowe kolorowe i białe itp. Kilka lat od rozpoczęcia działalności firma FPHU Mazak stała się również dystrybutorem art. szkolnych i biurowych. W obecnej chwili jest oficjalnym partnerem firm tj. ASTRA oraz MAJEWSKI. Mazak obecnie zaopatruje jedne z największych hurtowni papierniczych na podkarpaciu.

14.06.2021 | przeczytano: 351 razy
Ploter Sinajet w drukarni Compus

COMPUS to drukarnia zlokalizowana w Starachowicach w woj. świętokrzyskim, działająca na rynku poligraficznym już od ponad 30 lat. Firma zajmuje się drukiem materiałów reklamowych, książek niskonakładowych, poligrafii dla przemysły (instrukcje, naklejki, tabliczki znamionowe) Badając rynek i obserwując aktualną sytuację drukarnia zdecydowała się zainwestować w ploter tnąco-bigujący firmy Sinajet, której wyłącznym  przedstawicielem w Polsce jest firma GRAFMASZ.

25.05.2021 | przeczytano: 489 razy
Grafmasz dostarcza ploter Sinajet do drukarni Reklama AZ

Reklama AZ to firma, która powstała w 1990 r. w Łasku w województwie łódzkim. Czas ten wykorzystała na rozbudowę firmy nie tylko pod względem lokalowym (posiada dwa obiekty produkcyjne o powierzchni około 600 m2), ale również na ciągłe inwestycje w park maszynowy. Szeroki zakres usług realizują dzięki doświadczeniu swoich pracowników, a prace które są zlecane cechują się wysoką jakością i wytrzymałością, wykorzystując przy tym tylko sprawdzone i wysokiej jakości materiały. Jedną z ostatnich maszyn, w które firma zdecydowała się zainwestować jest „Ploter tnąco-bigujący SINAJET DF0906MT” zakupiony w firmie GRAFMASZ.

18.05.2021 | przeczytano: 504 razy
Ploter i sztanctygiel w drukarni Polistar z Łodzi

Drukarnia Polistar z Łodzi rozbudowała swój park maszynowy o dwa urządzenia zakupione w firmie Grafmasz. Są to maszyny ściśle powiązane z działalnością firmy, które pozwolą na przyspieszenie realizacji zlecanych prac oraz zwiększenie możliwości przyjmowania jeszcze bardzie różnorodnych prac. Mowa o sztanctyglu ML750 i automatycznym ploterze I-Mark.

14.12.2020 | przeczytano: 684 razy
Esdruk z półutomatem do opraw w spiralę Renz Mobi500

Esdruk to drukarnia oferująca kompleksową obsługę poligraficzną. Nieustannie rozbudowuje i unowocześnia swój park maszynowy tak, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się trendom i zapotrzebowaniu rynku. Ponad 10 lat na rynku, doświadczona kadra i profesjonalne zaplecze techniczne pozwala w krótkim czasie i w konkurencyjnej cenie zrealizować praktycznie każde zlecenie.

04.12.2020 | przeczytano: 600 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 59)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764