logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grafpress: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 5
Maszyna semirotacyjna Lemorau Smart-L w drukarni Grafpress

Od kilku lat drukarnia GRAFPRESS specjalizuje się w druku etykiet cyfrowych. Aby sprostać stale rosnącym potrzebom klientów nieustannie podąża za najnowszymi technologiami, aby zapewnić najwyższą jakość w krótkim czasie i przystępnej cenie. Jej doświadczenie i kierunek działań obrany jest na druk cyfrowy etykiet w niskich i średnich nakładach.

10.07.2023 | przeczytano: 682 razy
Drukarnia etykiet Grafpress rozbudowuje park maszynowy

GRAFPRESS to cyfrowa drukarnia z Olkusza, która w ostatnich latach mocno postawiła na rozwój i produkcję etykiet. Specjalizuje się przede wszystkim w druku cyfrowym etykiet w małym i średnim nakładzie. Aby sprostać stale rosnącym potrzebom klientów firma nieustannie się rozwija inwestując w nowoczesne technologie, co w rezultacie przekłada się na wysoką jakość, wzrost jej efektywności przy zachowaniu konkurencyjnej oferty.

03.07.2023 | przeczytano: 637 razy
Trzecia maszyna do wycinania etykiet w drukarni Grafpress

GRAFMASZ wdrożył w lipcu br. kolejne urządzenie do wykańczania etykiet- VD3350. Instalacja miała miejsce w drukarni GRAFPRESS w Olkuszu w województwie małopolskim, która zakupiła już 3 ploter tego typu.  Drukarnia funkcjonuje na rynku od wielu lat, posiada własny bardzo dobrze wyposażony park maszynowy, w skład którego wchodzą m.in. maszyny drukujące cyfrowo, laminatory, krajarki, linia do broszur. W ostatnich latach GRAFPRESS mocno stawia na produkcję etykiet czego początkiem był zakup cyfrowej maszyny drukującej. Grafmasz wdrożył uprzednio w roku 2020 oraz 2021 dwa plotery VD320III, które szybko okazały się być niewystarczające dla rosnących zleceń drukarni.

24.08.2022 | przeczytano: 1131 razy
Accurio Label 190 w drukarni Grafpress

Drukarnia Grafpress z Olkusza jakiś czas temu zdecydowała się na zakup maszyny Konica Minolta Accurio Label 190. Jest ona przeznaczona do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli. To już czwarte urządzenie tego producenta w tej olkuskiej drukarni, co jest dowodem owocnej współpracy między firmami. Ostatnia inwestycja otworzyła jednak przed drukarnią zupełnie nowe możliwości.

17.12.2019 | przeczytano: 1151 razy
Labels Open Day w firmie Konica Minolta

Blisko setka osób reprezentujących branżę poligraficzną, głównie segment etykietowy, wzięła udział w spotkaniu Labels Open Day. Wydarzenie, zorganizowane przez Konica Minolta wraz z partnerami technologicznymi firmy (Avery Dennison i Grafisk Maskinfabrik), odbyło się 14 lutego br. w jej warszawskim centrum demonstracyjnym. Stało się ono okazją do dyskusji o rozwoju rynku etykietowego i działających na nim podmiotów oraz omówienia zagadnień, determinujących zachowania konsumentów, także w kontekście zmian zachodzących we współczesnym świecie. Podczas spotkania firma Konica Minolta przedstawiła swoją filozofię działania dla tego segmentu rynkowego. Bazuje ona na bliskiej i kompleksowej współpracy z klientami oraz oferowaniu im nie tylko zaawansowanych rozwiązań, uwzględniających potrzeby i oczekiwania końcowego odbiorcy, ale także na oferowaniu wiedzy i doradztwie. Ważnym akcentem Labels Open Day było podpisanie kontraktu na nową maszynę do cyfrowej produkcji etykiet – Accurio Label 190 z drukarnią Grafpress z Olkusza.

05.03.2019 | przeczytano: 1527 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 5)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764