logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grand Press Photo: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 58
Kampania „Jestem artystą!”

Wychodzą na scenę. Mrok rozjaśnia światło reflektorów. Na twarzach widzów widać zaciekawienie, ale i obawę. Czy osoby występujące dadzą radę? Oni wiedzą, co robią. Nie chcą być traktowani jako ciekawostka. Nie potrzebują litości. Prezentują profesjonalną sztukę na najwyższym poziomie. Kampania społeczna na rzecz inkluzywności w sztuce „Jestem artystą!” ma na celu zwrócenie uwagi na artystów i artystki z niepełnosprawnością. Jednak to nie ich niepełnosprawność ma być na pierwszym planie. Tylko ich twórcze dokonania. Organizatorem kampanii jest British Council.

21.11.2022 | przeczytano: 156 razy

Wybuch wojny w Ukrainie diametralnie zmienił otaczającą nas rzeczywistość. Nic nie jest już takie, jak jeszcze kilka miesięcy temu, bo atak na naszego sąsiada wpłynął na każdego z nas, bez względu na to, kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Projekt reportersko-fotograficzny „SMS: Świat skończył się dzisiaj” to próba zrozumienia tego, co dzieje się wokół poprzez rozmowę. Projekt obejmuje reportaże autorstwa Anny Alboth oraz zdjęcia Karola Grygoruka, a cały materiał jest prezentowany w wyjątkowej oprawie graficznej na dedykowanej stronie internetowej.

01.08.2022 | przeczytano: 452 razy
Marcin Talarek nowym Associate Creative Director w agencji Gong

Marcin Talarek objął stanowisko Associate Creative Directora w agencji kreatywnej GONG (Group One). W nowej roli będzie odpowiedzialny za kierowanie pracami zespołów kreatywnych agencji.

07.07.2022 | przeczytano: 745 razy
Fotoreporterzy „Gazety Wyborczej” nagrodzeni w konkursie Grand Press Photo 2022

Jędrzej Nowicki – fotograf współpracujący z „Gazetą Wyborczą” oraz Tomasz Pietrzyk – fotoreporter z redakcji „Wyborczej Wrocław” znaleźli się w gronie autorów zdjęć nagrodzonych w kategorii Wydarzenie (Current Events) w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Reporterskiej – Grand Press Photo 2022. Ogłoszenie wyników miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbyła się wczoraj – 2 czerwca br. w Warszawie.

03.06.2022 | przeczytano: 288 razy
Creative Power – kolejna edycja konkursu Antalis

Firma Antalis organizuje konkurs obejmujący 34 kraje na najpiękniejszy projekt wydrukowany na papierze Antalis. Dzięki temu agencje komunikacji, użytkownicy końcowi, projektanci graficzni czy agencje kreatywne i nie tylko, mają szansę na pokazanie swoich inspirujących pomysłów.

01.04.2022 | przeczytano: 536 razy
Wystawa Grand Press Photo 2021 w Blue City

272 najlepsze zdjęcia prasowe z tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo będzie można oglądać od 13 do 23 marca w Blue City, który jest partnerem wystawy miejskiej w Warszawie.

10.03.2022 | przeczytano: 407 razy
Jędrzej Nowicki, fotograf współpracujący z Wyborczą z prestiżową nagrodą

Jędrzej Nowicki, współpracownik "Wyborczej" został laureatem Międzynarodowej Nagrody Luisa Valtueni za fotografię humanitarną. Nagrodzona seria zdjęć "Blizny", poświęcona protestom na Białorusi, doczekuje się właśnie prezentacji w kolejnych państwach.

26.11.2021 | przeczytano: 512 razy

1 grudnia 2021 r. oficjalnie zmienią się nazwa oraz identyfikacja wizualna agencji fotograficznej „Gazety Wyborczej” – obecną nazwę Agencja Gazeta zastąpi Agencja Wyborcza.pl. Zmiany te są już widoczne od dziś – nowa nazwa pojawiła się w opisach zdjęć na łamach papierowego wydania „Wyborczej”, na Wyborcza.pl oraz na stronie Agencji.  

18.10.2021 | przeczytano: 599 razy

W czwartek, 3 grudnia br. o godz. 20:00 podczas finału konkursu organizowanego przez „Gazetę Wyborczą" poznamy kolejnego laureata Nagrody im. Krzysztofa Millera za najlepszy materiał fotograficzny roku oraz w kategorii „Wolność, solidarność, tolerancja". Podczas uroczystości pokazane zostaną najlepsze zdjęcia, a prezentacji towarzyszyć będą rozmowy z finalistami konkursu. Wydarzenie w tym roku odbędzie się online - w serwisie Wyborcza.pl oraz na facebookowym profilu „Gazety Wyborczej".

30.11.2020 | przeczytano: 851 razy
Gazeta Wyborcza rozpoczyna 3. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera

Od 7 września do 21 października br. profesjonaliści i amatorzy fotografii mogą zgłaszać swoje prace do Konkursu im. Krzysztofa Millera na najlepszy materiał fotograficzny 2020 r. Nagroda ustanowiona przez „Gazetę Wyborczą” już po raz trzeci ma docenić odwagę patrzenia i promować zdjęcia o wyjątkowych wartościach dziennikarskich. Laureata konkursu poznamy na przełomie listopada i grudnia podczas uroczystej gali, a prace wszystkich nagrodzonych opublikują „Gazeta Wyborcza” i Wyborcza.pl.  

07.09.2020 | przeczytano: 876 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 58)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764