logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Group One: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 163

Agencja mediowa Value Media, należąca do grupy komunikacyjnej Group One, wygrała przetarg na obsługę mediową marki Amica. Value Media będzie odpowiedzialna za strategię, planowanie i zakup mediów online i TV dla marki Amica. Zespołem dedykowanym do obsługi klienta kieruje Michał Kwit, Communications Director & Clients Operations.

02.12.2020 | przeczytano: 120 razy
Value Media i Salestube z kampanią nowej linii premium marki Remington

Wystartowała kampania promocyjna nowej linii urządzeń do stylizacji i pielęgnacji włosów marki Remington - Hydraluxe Pro. Za planowanie i zakup mediów online i offline odpowiadają spółki Group One: agencja mediowa Value Media i one stop shop dla e-commerce, SalesTube.

26.11.2020 | przeczytano: 280 razy
„Szok” by Blik – nowa piosenka Igo inspirowana tytułami przelewów na telefon

20 października wieczorem miała miejsce premiera najnowszej piosenki Igora Walaszka - Igo, która stworzona została we współpracy z użytkownikami BLIKA. Tekst piosenki wykorzystuje słowa z tytułów przelewów na telefon BLIK.

22.10.2020 | przeczytano: 265 razy
Serviceplan Health i Good Story z kampanią społeczną „Wrażliwi na słowa. Wrażliwi na ludzi”

Wystartowała kampania społeczna „Wrażliwi na słowa. Wrażliwi na ludzi” dotycząca języka niedyskryminującego osób z zaburzeniami psychicznymi, realizowana przez firmę Janssen. Za kreację kampanii odpowiada Serviceplan Health (Group One), natomiast agencja Good Story prowadzi działania komunikacyjne w obszarze PR i social media.

16.10.2020 | przeczytano: 388 razy
Salestube przejmuje działania promocyjne marki Screenity

SalesTube przejmuje działania promocyjne w online dla Screenity, marki z portfolio Europa Ubezpieczenia. Screenity to aplikacja, w której użytkownik może ubezpieczyć ekran swojego telefonu całkowicie zdalnie.

08.10.2020 | przeczytano: 375 razy
Serviceplan Health wygrywa przetarg Bausch Health

Serviceplan Health (Group One) wygrał przetarg na realizację kampanii promującej nowy produkt marki 4Flex z portfolio Bausch Health Polska. Kampania startuje 5 października br.

02.10.2020 | przeczytano: 296 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Najciekawsze tytuły przelewów na telefon w kampanii Blika

Operator BLIKA wystartował z nową kampanią, która ma budować świadomość użytkowników bankowości mobilnej i zachęcać ich do korzystania z przelewów na numer telefonu BLIK. Bohaterem nowej kampanii BLIKA zatytułowanej „Przelej słowa do piosenki” jest wokalista, muzyk, autor tekstów Igor Walaszek (znany z projektów muzycznych takich jak: Bass Astral x Igo, Clock Machine czy Męskie Granie), który napisze piosenkę z wykorzystaniem słów nadesłanych przez użytkowników BLIKA, które wpisują oni w tytuły przelewów na telefon.

23.09.2020 | przeczytano: 414 razy
Mediaplus z obsługą Stada

Mediaplus, dom mediowy wchodzący w skład Group One (największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce) i Serviceplan Group (największej grupy mediowej w Europie) wygrał przetarg na obsługę mediową marek STADA. Spółka będzie odpowiedzialna za strategię, planowanie i zakup mediów online oraz offline.

01.09.2020 | przeczytano: 477 razy
Value Media wygrywa przetarg mediowy marki Remington

Value Media, dom mediowy należący do największej polskiej niezależnej grupy komunikacyjnej Group One, wygrał przetarg mediowy na obsługę marki Remington. Value Media będzie odpowiedzialne za strategię, planowanie i zakup mediów TV i w TV hybrydowej, a także działania digitalowe: paid social, SEM i programmatic, realizowane przy udziale agencji SalesTube.

27.08.2020 | przeczytano: 243 razy
Marka Mini rusza z kampanią modelu Countryman

Marka MINI, należąca do BMW Group, rozpoczęła komunikację najnowszej wersji modelu MINI Countryman, zarówno w wersji benzynowej, jak i hybrydy plug-in. Kampania realizowana jest pod głównym hasłem „Frajda bez kompromisów”.  Różne warianty tego hasła pojawiają się w kolejnych spotach, w zależności od eksponowanej akurat cechy czy funkcjonalności samochodu.

20.08.2020 | przeczytano: 483 razy
1 2 3
Strona 1/17 (artykułów: 163)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764