logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Group One: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 381
Znamy skład Komitetu Organizacyjnego Effie Poland 2024

Komitet Effie Awards Poland 2024 to 15 przedstawicieli agencji członkowskich SAR i marketerów. Zaproszenie do Komitetu specjalistów zarówno ze strony agencyjnej, jak i klienta, daje całościowe spojrzenie na branżę komunikacji marketingowej w zakresie trendów i zmian, ale przede wszystkim oczekiwań i potrzeb konsumenta.

10.04.2024 | przeczytano: 358 razy
Awanse w dziale Social Media Labcon

Patrycja Majsik oraz Gabriela Łacińska awansowały w strukturach należącej do Group One agencji kreatywnej Labcon. Patrycja w swojej nowej roli obejmuje stanowisko Social Media Team Leaderki, natomiast Gabriela pełni funkcję Senior Social Media Managerki. Ich bogate doświadczenie w tworzeniu strategii i contentu w mediach społecznościowych to solidne fundamenty dla dalszego rozwoju najlepiej zintegrowanej oferty komunikacyjnej i kreatywnej Labcon.

02.04.2024 | przeczytano: 297 razy
Krzysztof Kosewski dołącza do zespołu TV Buying w Group One Media

Z początkiem marca do zespołu TV Buying Group One Media (spółki mediowe Group One) dołączył Krzysztof Kosewski w roli TV Experta. Dołączenie nowej osoby jest kolejnym etapem związanym ze strategią wzmacniania kompetencji telewizyjnych w ramach grupy oraz zbudowania silnego i eksperckiego zespołu TV Buying. W listopadzie ub. r. w roli Buying Intelligence Managera dołączył także Maksymilian Kreft.

25.03.2024 | przeczytano: 269 razy
Stada zmienia OMD na Mediaplus

Mediaplus wygrał przetarg na kompleksową obsługę mediową Stada w Polsce. Należąca do Group One agencja mediowa, która była partnerem w obszarze mediów Stada w latach 2020-2021 przed ich centralizacją w regionie EMEA, będzie ponownie odpowiadać za strategię, planowanie i zakup mediów 360 dla marek Klienta. Działania w obszarze digital prowadzone będą w modelu House of Communication we współpracy z Salestube.

21.03.2024 | przeczytano: 310 razy
Mediaplus i Salestube z wiosenną kampanią dla De`Longhi

Agencja mediowa Mediaplus (Group One), która odpowiada za strategię, planowanie i zakup mediów dla grupy De’Longhi na polskim rynku, z początkiem marca wystartowała z kampanią “Perfetto 2.0”, która jest kontynuacją platformy komunikacyjnej z udziałem ambasadora marki Brada Pitta. Działania reklamowe ekspresów do kawy marki De’Longhi prowadzone są w telewizji i digitalu. Kampania mediowa online realizowana jest przez agencję Mediaplus we współpracy z spółką Salestube (Group One).

19.03.2024 | przeczytano: 269 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Labcon wprowadza kompleksową ofertę Advocacy

Agencja kreatywna Labcon (Group One) wprowadza kompleksową ofertę Advocacy. Wykorzystując kompetencje specjalistyczne z zakresu Public Realations, Influencer Marketingu, mediów społecznościowych czy aktywacji niestandardowych. Agencja będzie prowadzić kampanie na pograniczu z mediami, angażując konsumentów i pomagając markom budować jednocześnie zasięg i spójność wizerunkową. Nowe podejście to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek oraz rosnącą potrzebę angażowania konsumentów w pozytywną dyskusję o marce w internecie. Za rozwój kompleksowej oferty odpowiedzialna będzie Monika Dobaj, Head of PR & Advocacy Labcon.

18.03.2024 | przeczytano: 287 razy
Salestube jako pierwsza w Europie z certyfikacją DOOHx.io

Należąca do Group One spółka Salestube otrzymała sponsorowaną przez globalną firmę Broadsign certyfikację DOOHx.io, stając się tym samym pierwszą organizacją w Europie, która może pochwalić się tym wyróżnieniem. Zdobyty certyfikat jest potwierdzeniem najwyższych kompetencji zespołu Salestube w zakresie planowania, zakupu, optymalizacji i pomiaru kampanii programmatic DOOH.

16.03.2024 | przeczytano: 216 razy
Dawtona z działaniami branded content w MasterChef Nastolatki

Marka Dawtona, polski lider wśród producentów warzyw rozpoczął współpracę z “MasterChef” skierowaną do nastoletnich kucharzy. Produkty marki są obecne w pięciu odcinkach nowego talent-show, którego emisja rozpoczęła się 3 marca br. Za działania branded content oraz zakup mediów odpowiada agencja mediowa Value Media (Group One).

15.03.2024 | przeczytano: 225 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Game Changer tworzy grę edukacyjną w Roblox dla Samsung

Agencja Gamingowa Game Changer stworzyła dla Samsung pierwszą konsultowaną z nauczycielami grę edukacyjną „Stacja Galaxy – bezpieczne miejsce w sieci” na platformie gamingowej Roblox. Jest to jeden elementów programu edukacyjnego marki, którego celem jest budowanie świadomości na temat bezpieczeństwa w świecie technologii oraz kształtowanie odpowiedzialnej postawy w cyfrowym świecie wśród dzieci i dorosłych.

12.03.2024 | przeczytano: 335 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Kolejne wzmocnienie zespołu strategii Value Media

Z początkiem marca do zespołu strategii Value Media (Group One) dołączyły dwie nowe osoby - Klaudia Brzeska w roli Business Integration Managera oraz Marta Kierszka jako Strategy Manager. Dołączenie Klaudii oraz Marty oznacza rozszerzenie kompetencji strategicznych, które stanowią kluczowy element budowania przewagi konkurencyjnej na rynku. Zespół strategii Value Media łączy wiedzę z zakresu marketingu, mediów, analityki, co pozwoli na jeszcze lepsze tworzenie kompleksowych strategii, obejmujących wszystkie aspekty komunikacji marketingowej.

11.03.2024 | przeczytano: 334 razy
1 2 3
Strona 1/39 (artykułów: 381)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764