logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grupa Polsat Plus: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 23
Grupa Polsat Plus podsumowuje I kwartał 2022 roku

W pierwszym kwartale br. Grupa Polsat Plus zwiększyła bazę klientów usług multiplay do blisko 2,5 mln, kanał Polsat był liderem oglądalności w grupie komercyjnej wśród kanałów głównych, a liczba użytkowników portali Grupy wzrosła do ponad 21 mln. Grupa intensyfikuje działania nakierowane na szybkie uruchomienie kolejnych źródeł produkcji czystej energii – m.in. ze słońca i wiatru – oraz kontynuuje przygotowania do rozpoczęcia produkcji zielonego wodoru – zeroemisyjnego paliwa przyszłości.

13.05.2022 | przeczytano: 303 razy

Operator Polsat Box w ramach usługi telewizji internetowej z dekoderem oraz serwis Polsat Box Go wprowadzili 8 nowych kanałów w języku ukraińskim, wzbogacając tym samym ofertę reprezentowaną dotychczas przez kanał Ukraina 24. Przez 3 miesiące będzie można je oglądać bez dodatkowych opłat. Wśród udostępnionych kanałów znajdują się popularne pozycje rozrywkowe, z filmami i serialami oraz sportowe m.in.  Ukraina 1, Film UA Drama, Star Family oraz X-Sport.

22.04.2022 | przeczytano: 457 razy
Nowe twarze Polsat Games

W marcu br. roku FRENZY zorganizowało casting, którego celem było wyłonienie nowych twarzy dla kanału Polsat Games oraz produkcji realizowanych przez firmę. Do udziału zgłosiło się kilkadziesiąt osób, spośród których wybrano dwie – Ksenię Chlebicką i Agatę Pachole. Ksenia Chlebicka ma już bogate doświadczenie telewizyjne. Brała udział m.in. w pierwszej edycji Top Model, a obecnie jest prezenterką pogody m.in. na kanale Wydarzenia24. Agata Pachole to młoda pasjonatka gamingu i esportu, która zasiliła szeregi redakcji Polsat Games, a z czasem będzie angażowana do coraz ambitniejszych projektów telewizyjnych.

21.04.2022 | przeczytano: 395 razy
Aleksandra Ślusarska liderką performance marketing w Havas Media Group

W kwietniu do Havas Media Group dołączyła Aleksandra Ślusarska obejmując stanowisko Head of Ecselis. To kolejny krok w kierunku wzmocnienia kompleksowych kompetencji digital grupy.

01.04.2022 | przeczytano: 223 razy
Grupa Polsat Plus podsumowuje 2021 rok

Grupa Polsat Plus świadczy łącznie ponad 20 mln usług, a w zasięgu najlepszej i najszybszej sieci 5G Plusa jest już ponad 19 mln osób w całej Polsce. Konsekwentnie rozbudowuje segment Telekomunikacji i Kontentu oraz inwestuje w produkcję czystej, zielonej energii – pochodzącej m.in. ze słońca, wiatru czy biomasy – i przygotowuje się do rozpoczęcia produkcji zielonego wodoru. W ramach strategii multiplay do takich usług jak Internet, telefon czy telewizja dołączy prąd, jako kolejna usługa, która jest niezbędna każdemu na co dzień.

25.03.2022 | przeczytano: 431 razy

Abonenci telewizji satelitarnej Polsat Box mogą od dziś oglądać bez dodatkowych opłat kolejny ukraiński kanał informacyjny Freedom.

18.03.2022 | przeczytano: 262 razy

Działania Grupy Polsat Plus w ramach wsparcia i solidarności z obywatelami Ukrainy w obliczu wojny:

11.03.2022 | przeczytano: 374 razy
Firmy członkowskie IAB Polska na pomoc Ukrainie - lista inicjatyw

Oczy i myśli wszystkich z nas skierowane są teraz na wschód. W astronomicznym tempie pojawiają się działania pomocowe płynące od firm członkowskich IAB Polska. Ich mnogość i różnorodność zrobiła na nas takie wrażenie, że postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu i stworzyć listę inicjatyw, która będzie na bieżąco aktualizowana. Są to zbiórki, udogodnienia dla obywateli Ukrainy, kampanie informacyjne itd. z których każdy może skorzystać.

05.03.2022 | przeczytano: 657 razy

Do pomocy najmłodszym ofiarom wojny włączają się spółki z Grupy Zygmunta Solorza

05.03.2022 | przeczytano: 465 razy
W Polsat Box możesz mieć wszystko – nowa kampania reklamowa

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box informująca o promocyjnej ofercie operatora, w której Pakiet M Sport z mnóstwem sportu i kanałami dla całej rodziny kosztuje 60 złotych miesięcznie, a dekoder polsat box 4K lite jest dostępny od 1 zł. Ponadto przy wyborze tej oferty abonament w Plusie można kupić z dodatkowymi rabatami – już od 25 złotych miesięcznie. Główną rolę w spocie gra ceniony przez widzów Jacek Braciak, który pokazuje córce, że wybierając ofertę Polsat Box, można mieć wszystko.

07.01.2022 | przeczytano: 440 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 23)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764