logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grupa Santander Bank: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 33
Jon Rahm nowym globalnym ambasadorem Grupy Santander

Grupa Santander poinformowała o nawiązaniu współpracy i partnerstwa z Jonem Rahmem, jednym z najlepszych golfistów świata. Urodzony w Hiszpanii Rahm to gwiazda sportu najwyższego formatu. Obecnie mieszka w USA i jest znany na całym świecie, zwłaszcza w Europie i obu Amerykach – regionach, które należą do kluczowych rynków Grupy Santander. Rahm ogłosi podpisanie umowy na dzisiejszej konferencji prasowej podczas zawodów British Open trwających właśnie w Royal Liverpool Golf Club w Wielkiej Brytanii.

18.07.2023 | przeczytano: 390 razy
Santander Bank Polska zachęca firmy do zielonej transformacji

Santander Bank Polska ruszył z nową kampanią „Zielone pojęcie”, która zachęca przedsiębiorców do korzystania z zielonego finansowania. W kampanii i promującym ją spocie wystąpił nowy ambasador marki Piotr Adamczyk.

06.07.2023 | przeczytano: 754 razy (komentarzy: 4)
Konto Firmowe z pakietem usług online w kampanii Santander Bank Polska

Santander Bank Polska i Marcin Dorociński w nowym spocie promują konto firmowe. Mali i średni przedsiębiorcy mogą rozwijać swój biznes dzięki szerokiemu pakietowi usług online, które ułatwiają prowadzenie firmy.

11.10.2022 | przeczytano: 493 razy
Marcin Dorociński zachęca do udziału w loterii „Moc Wygrywania”

Santander Bank Polska ruszył z nową kampanią z udziałem ambasadora marki Marcina Dorocińskiego. Nowy spot promuje loterię dla klientów banku, w której łączna pula nagród to aż 1,5 mln zł.

04.10.2022 | przeczytano: 548 razy
Bankowość dla nastolatków w nowej kampanii Santander Bank Polska

Rusza kolejna odsłona kampanii Santander Bank Polska z Marcinem Dorocińskim w roli głównej. Nowy spot skierowany jest do nastolatków oraz ich rodziców. Reklama zachęca do wspierania niezależności młodych ludzi i pomagania w wejściu w dorosłość.

20.06.2022 | przeczytano: 391 razy
Santander wkracza jako sponsor do świata esportu

Grupa Santander ogłosiła zawarcie wieloletniej umowy, na mocy której zostanie głównym sponsorem League of Legends European Championship (LEC) i Ligi Latinoamérica (LLA). Podczas wydarzenia zorganizowanego w Madrycie, najbardziej znani streamerzy, artyści i gracze LoL uczestniczyli w ogłoszeniu zaangażowania się Grupy Santander w sponsoring eSportu.

17.06.2022 | przeczytano: 702 razy (komentarzy: 1)
Marcin Dorociński promuje lokatę mobilną

Santander Bank Polska rusza z kolejnym spotem w kampanii, w której Marcin Dorociński prezentuje funkcje aplikacji Santander mobile. Najnowsza reklama promuje lokatę mobilną, którą można w prosty sposób założyć poprzez aplikację banku. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby pieniądze nabrały mocy.

31.05.2022 | przeczytano: 455 razy
Branża opakowań pod presją rosnących cen surowców

Polski sektor produkcji opakowań, w najbliższym czasie będzie musiał się zmierzyć z kilkoma wyzwaniami. Rosnące ceny energii i surowców oraz ich mniejsza dostępność spowodowana wojną na Ukrainie przekładają się na jeszcze wyższe koszty i dużą presję cenową. Według prognoz analityków Santander Bank Polska, przedstawionych w raporcie „Branża opakowań w 2022 r. Kondycja, perspektywy i wpływ wojny”, polski sektor opakowań w tym roku będzie wart około 60 mld PLN, mimo wzrostu spodziewane jest spowolnienie jego dynamiki.

27.05.2022 | przeczytano: 1424 razy
Marcin Dorociński promuje komunikację bez barier w aplikacji Santander mobile

W nowej kampanii Santander Bank Polska przypomina, że aplikacja mobilna odpowiada na różne potrzeby klientów, m.in. umożliwia zdalne połączenie wideo w polskim języku migowym. Działanie tej funkcji prezentuje spot, w którym obok Marcina Dorocińskiego występuje para niesłyszących bohaterów.

05.04.2022 | przeczytano: 497 razy

Analitycy Santander Bank Polska przyjrzeli się wydatkom klientów w Black Friday. W przypadku zakupów, za które płatność realizowana jest kartami płatniczymi Santander Bank Polska, co roku wzrosty obserwowane są w Black Friday oraz następującą po nim sobotę. W dniach 27 i 28.11.2021 wartość wydatków jest o 7% wyższa niż w poprzedzający piątek i sobotę – efekt Black Friday jest zauważalny. Co ciekawe, szczególnie wysoki jest on w grupie użytkowników kart Santander Bank Polska w wieku od 13 do 18 lat – oni wydali o 13,4% więcej niż tydzień wcześniej.

03.12.2021 | przeczytano: 492 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 33)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764