logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Havas Creative Group: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 33
Space Cat Industires rozwija zespół

Do agencji Space Cat Industries, specjalizującej się w komunikacji do Generacji Z, dołączają Justyna Zawadzka w roli Head of Influencer Marketing oraz Magdalena Marek-Terelak jako Creative Director. To kluczowe osoby, które wzmocnią kompetencje agencji znanej z działań short video na TikToku i rozszerzą je na inne platformy.

02.10.2023 | przeczytano: 443 razy
Havas z nową globalną identyfikacją wizualną

Aby podkreślić najwyższy poziom zintegrowania oferty oraz wspólną tożsamość wszystkich spółek, Havas kompleksowo zmienia identyfikację wizualną. Dzieje się tak po raz pierwszy od 20 lat. Nowa identyfikacja ułatwi interesariuszom poruszanie się po wszystkich wyspecjalizowanych podmiotach należących do grupy i podkreśli ich wspólną przynależność w ramach Havas i koncernu Vivendi.

03.07.2023 | przeczytano: 536 razy
Adrian Słojewski dołącza do Havas PR Warsaw jako Consulting Director

W kwietniu 2023 roku Adrian Słojewski dołączył do Havas PR Warsaw. W agencji objął stanowisko Consulting Directora. W nowej roli będzie odpowiadał za zarządzanie projektami dla klientów z sektora energetyki, przemysłu i finansów.

27.04.2023 | przeczytano: 519 razy
Katarzyna Fabjaniak obejmuje rolę Executive Director w Havas PR Warsaw

Katarzyna Fabjaniak z początkiem kwietnia 2023 roku awansowała na stanowisko Executive Director w Havas PR Warsaw. W nowej roli odpowiada za zarządzanie operacyjne, w tym rozwój klientów i zespołu agencji, a także rozbudowę portfolio klientów. Raportuje bezpośrednio do Tomasza Lisa, Managing Directora Havas PR Warsaw.

19.04.2023 | przeczytano: 619 razy
Havas Play debiutuje w Polsce i na rynkach światowych

Havas Play to nowa, międzynarodowa marka w specjalistycznym portfolio Havas Media Group, która dziś debiutuje na wybranych czterech światowych rynkach, w tym w Polsce. Jednostka integruje kompetencje agencji w obszarze social media, technologii, gier, muzyki, sportu i szeroko pojętej rozrywki oraz analityki danych. Havas Play wykorzystuje unikalne zasoby grupy Vivendi, gwarantując autorskie podejście do pomiaru danych w ramach doświadczeń związanych z marką.

21.03.2023 | przeczytano: 640 razy
Havas Creative Group startuje ze Zwierzozbiórką

Od wielu lat Polska boryka się z problemem porzuconych zwierząt, które znajdują wsparcie w lokalnych schroniskach. Jednak coraz częściej przepełnione przytułki nie są w stanie same zapewnić odpowiedniej opieki bezdomnym czworonogom. Dlatego Havas Creative Group wspólnie z Fundacją Viva! rozpoczyna inicjatywę pt. „Zwierzozbiórka”, w której pracownicy postanowili przekazać swoje talenty na licytacje. 15 marca wystartowało 9 aukcji, w których można licytować m.in. treningi, dzieła artystyczne, sesję zdjęciową, udział w podcaście, przewodnik, grę terenową, a nawet lekcję fizyki dla opornych! Havasowe talenty są do zdobycia na platformie Allegro. Cały zysk z licytacji zostanie przekazany na wsparcie Schroniska w Korabiewicach. Akcja pro-bono będzie trwała do 22 kwietnia.

15.03.2023 | przeczytano: 548 razy
Paweł Tamioła PR Managerem we Flywheel

Z początkiem stycznia 2023 roku Paweł Tamioła objął stanowisko PR Managera w agencji Flywheel. Będzie odpowiadał za bieżący kontakt z obecnymi klientami i przygotowywanie idei kreatywnych dla nowych klientów agencji w dziale entertainment.

05.01.2023 | przeczytano: 678 razy
Nina Wadowska PR Managerem Blue Media

Od początku grudnia stanowisko PR Managera w Blue Media pełni Nina Wadowska, która w ramach swoich obowiązków będzie odpowiadała za działania public relations firmy, w tym strategię komunikacji i współpracę z mediami oraz wsparcie działu komunikacji wewnętrznej. To nowe stanowisko w ramach struktur Blue Media.

21.12.2022 | przeczytano: 826 razy
Kampania Fundacji Zobacz…Jestem i Havas Village wspiera młodych w kryzysie

Agencja Havas Creative Group oraz Havas Media Group, podjęły współpracę z Fundacją Zobacz… JESTEM, w wyniku której powstała kampania wspierająca zbiórkę funduszy na rzecz Kryzysowego Oddziału Ratunkowego przy ul. Dobrej 5 w Warszawie. Miejsce ma stać się punktem wsparcia dla młodych osób cierpiących na depresję, czy tych potrzebujących najpilniejszej pomocy psychologicznej.

17.10.2022 | przeczytano: 355 razy
Raport Havas Gen 2020

Człowiek postpandemiczny szybciej przystosowuje się do nowej rzeczywistości, kieruje się intuicją i jest bardziej wrażliwy na otaczający go świat. Między innymi to wynika z raportu HAVAS GEN 2020, wydanego przez Havas Creative Group. Projekt stanowi podsumowanie kondycji człowieka postpandemicznego oraz jego potrzeb.

10.12.2021 | przeczytano: 591 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 33)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764