logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Havas: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 885
Powstała agencja Marketing Hackers

Marketing Hackers to nowa agencja strategii digital otworzona przez Marcina Michalskiego, byłego członka zarządu i współtwórcy sukcesu Cube Group. Wśród kluczowych pracowników firmy znalazły się m.in. Martyna Lińska, która we wrześniu odeszła z Havas Media oraz Ewa Bender i Kinga Strzelecka.

26.09.2023 | przeczytano: 166 razy
Joanna Bosakirska: z Media Direction OMD do Veovee

Do Veovee, warszawskiej agencji digitalowej, dołączyła Joanna Bosakirska. Jako Chief Business Officer stanęła na czele działu client service i będzie odpowiedzialna m.in. za jego rozwój. Zespół agencji zasili również Milena Wieleńska oraz Karol Giżowski. Oboje objęli stanowiska Account Managerów.

20.09.2023 | przeczytano: 286 razy
Orange z nową kampanią „Internetowe nie wystarczy” od Havas Warsaw

Wystartowała kampania „Internetowe nie wystarczy”, która zachęca do zakupu Planu Firmowego XL z prawdziwie nieograniczonym Internetem dla firm.

14.09.2023 | przeczytano: 278 razy
Wystartowała kampania marketingowa nowego sezonu Belfra

W najbliższy piątek, 8 września trzeci sezon kultowego BELFRA będzie mieć premierę w serwisie streamingowym CANAL+ online i w CANAL+ Premium. Pierwsza odsłona, która miała premierę w 2016 r., postawiła wszystkim kolejnym produkcjom kryminalnym w Polsce poprzeczkę bardzo wysoko, zbierając najwyższe noty od krytyków i widzów. Najnowszy sezon wprowadza kampania obejmująca standardowe i niestandardowe działania komunikacyjne, m.in. OOH, digital, social media i influencerów. Za planowanie mediów odpowiada Havas Media.

12.09.2023 | przeczytano: 254 razy
Havas Media Network poszerza ofertę o innowacje digital w biznesie i sztuczną inteligencję

Od września Arek Urban objął stanowisko lidera innowacji digital i nowych technologii, w nowopowstałej jednostce Havas Digital Innovation należącej do Havas Media Network.

04.09.2023 | przeczytano: 291 razy
Do Proxi.cloud dołączył Jacek Pierściński

Jacek Pierściński dołącza do zespołu firmy technologicznej Proxi.cloud, lidera w dziedzinie data driven marketingu w Polsce. Obejmie funkcję Programmatic Experta. Będzie odpowiadał za realizację kampanii reklamowych prowadzonych dla kluczowych klientów oraz usprawnienie i automatyzację wszelkich procesów działu reklamowego. Do tego wesprze rozwój portfolio produktów reklamowych. W ocenie zarządu spółki, Pierściński posiada wszechstronne i wieloletnie doświadczenie, a także szeroką wiedzę związaną z całym ekosystemem reklamowym, co z pewnością pozytywnie wpłynie na bieżącą działalność Proxi.cloud.

01.09.2023 | przeczytano: 199 razy
Dealz startuje z pierwszą ogólnopolską, wielokanałową kampanią reklamową

Sieć Dealz, należąca do Pepco Group, rozpoczęła swoją pierwszą ogólnopolską kampanię wizerunkową pod hasłem „Radość nie do ukrycia”, która otwiera zupełnie nowy etap budowania tożsamości marki. Działania promocyjne będą prowadzone przez 9 tygodni w telewizji, VOD, radiu, Internecie i social mediach, a każda z prezentowanych kreacji będzie nawiązywała do najważniejszych korzyści z wizyty w sklepach Dealz.

28.08.2023 | przeczytano: 384 razy

Orange Polska wystartował z kampanią launchującą nową ofertę internetu dla firm - “Odkryj bezkres firmowego internetu”.  Za strategię mediową oraz planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Value Media we współpracy z agencją e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One).

22.08.2023 | przeczytano: 419 razy
Znamy Jury konkursu Złote Spinacze 2023

Przewodniczącą Jury 21. edycji Złotych Spinaczy została Marta Jóźwiak, Dyrektorka ds. Komunikacji w Europie Środkowo-Wschodniej, Google. Przewodniczącymi poszczególnych grup jurorskich są: Aleksandra Chalimoniuk (OTCF), Anita Ryng (IKEA Retail), Alicja Wysocka-Świtała (Clue PR), Maciej Lasoń (Unilever), Arkadiusz Mierzwa (Jeronimo Martins Polska) oraz Grzegorz Szczepański (Hill+Knowlton Strategies Poland).

21.08.2023 | przeczytano: 418 razy
Meaningful Brands 2023 - Witamy w świecie „ekonom-ja”

Meaningful Brands to flagowe badanie Havas, w którym agencja od 15 lat sprawdza jak marki wpływają na nasze życie pod względem produktowych funkcjonalności, dobrobytu konsumenta i kontrybucji do społeczeństwa. Najnowsza fala badania pokazuje narodziny konsumenta „ekonom-JA, który w obliczu globalnego kryzysu ekonomicznego oczekuje od marek bezpośredniej, indywidualnej pomocy.

05.07.2023 | przeczytano: 450 razy
1 2 3
Strona 1/89 (artykułów: 885)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764