logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Httpool: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 55
Httpool by Aleph zmienia się w Aleph

Aleph Group Inc., holding zarządzający globalnym ekosystemem lokalnych ekspertów digitalowych i innowacyjnych rozwiązań marketingowych, uruchamia inicjatywę One Brand, której celem jest połączenie firm należących do holdingu – w tym działającej w Polsce Httpool by Aleph – pod wspólną nazwą Aleph.

25.10.2023 | przeczytano: 452 razy
Snap Inc we współpracy z Httpool by Aleph wprowadza First Story

Snapchat Inc i Httpool by Aleph – wyłączny partner reklamowy platformy Snapchat w Polsce – wprowadzają ważną nowość dla reklamodawców. First Story wprowadzane jest sukcesywnie na kolejnych rynkach, Polska jest 12. krajem, w którym ten format będzie obecny. Reklama w tym formacie wyróżnia się modelem sprzedaży flat fee (sprzedawana jest na doby), oraz gwarantowaną świetną ekspozycją w zakładce Friend’s Stories. Kampanie na rynkach gdzie First Story zadebiutowało nieco wcześniej pokazują, że z wykorzystaniem tego formatu bardzo rosną wskaźniki brand awareness, ad awareness i intencji zakupowych – nawet do kilkudziesięciu procent w porównaniu ze „standardowymi” kampaniami na Snapchacie. Jest to też świetne narzędzie do budowania wskaźników Attention.

13.09.2023 | przeczytano: 464 razy

Httpool by Aleph, ekosystem globalnych ekspertów digital, który łączy tysiące reklamodawców z miliardami konsumentów, ma przyjemność ogłosić, że został wybrany na przedstawiciela Microsoft Advertising w 23 krajach  obejmujących Europę Środkowo-Wschodnią (CEE) i kilka innych rynków europejskich*, aby prowadzić kampanie Microsoft Advertising wykorzystujące jego produkty związane z wyszukiwaniem, grupami docelowymi oraz zakupami.

22.08.2023 | przeczytano: 322 razy
Pinterest i Httpool by Aleph nawiązały międzynarodowe partnerstwo

Httpool by Aleph, wiodący globalny dostawca reklamy cyfrowej, działający w ponad 50 krajach (w tym Polsce), ogłosił dziś międzynarodową współpracę handlową z Pinterestem, platformą inspiracji wizualnych.

31.07.2023 | przeczytano: 353 razy
Httpool kampanię Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards

Httpool Polska wspiera markę Lech Kompanii Piwowarskiej w kampanii promującej Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards. Na Spotify uruchomiono profil brandowy festiwalu. Znajdują się tam playlisty muzyczne z muzyką hip-hopową i wywiady z artystami, którzy wystąpią na festiwalu.

27.06.2023 | przeczytano: 586 razy
AI obok AR w Snapchacie, platforma wprowadza też nowy layout reklam

Platforma Snapchat wprowadza kilka zmian istotnych z punktu widzenia zarówno użytkowników, jak i marketerów – informuje Httpool Polska, wyłączny partner reklamowy Snapchata na naszym rynku. Jedną z nowości jest nowy layout reklam, wprowadzany w ramach globalnej strategii Snapchata „High Intent Interaction”, której celem jest poprawa jakości interakcji w reklamach oraz optymalizacja produktów reklamowych pod kątem celów performance. Jednocześnie soczewki Snapchata trafiają na platformę Microsoft Teams; z kolei w samym Snapchacie pojawia się My AI, napędzany najnowszą wersją technologii GPT od OpenAI.

23.06.2023 | przeczytano: 431 razy

Httpool Polska uzyskał w kwietniu oficjalny status DIMAQ Employer (Pracodawca DIMAQ), którym mogą się „legitymować” firmy zatrudniające certyfikowanych profesjonalistów w dziedzinie digital marketingu. W Httpool Polska 13 osób posiada certyfikat DIMAQ Professional, a kilkoro kolejnych właśnie przygotowuje się do zdania tego egzaminu.

24.04.2023 | przeczytano: 343 razy
Mieszko Guć obejmuje stanowisko Brainly Client Partner w Httpool

Httpool tworzy nową funkcję w firmowych strukturach w Polsce: Brainly Client Partner, które to stanowisko obejmie od kwietnia Mieszko Guć. Dotychczas zajmował się on obsługą platformy TikTok. Raportować będzie do Adama Puchalskiego, Strategic Sales Lead.

13.04.2023 | przeczytano: 515 razy
Aleph Group startuje w Polsce z programem Digital Ad Expert

Aleph Group, do której należy Httpool, startuje z programem Digital Ad Expert również w Polsce. Jest to globalny bezpłatny program szkoleniowy i certyfikacyjny online wprowadzający w świat reklamy w mediach cyfrowych oraz skierowany do osób bez wcześniejszego doświadczenia w marketingu.

22.03.2023 | przeczytano: 567 razy
Anna Majchrzak rozpoczyna pracę w Httpool

Anna Majchrzak ma 15-letnie doświadczenie w branży marketingowej. Dołączyła do zespołu Httpool i Aleph Group (spółka-matka Httpool), obejmując w strukturach globalnych grupy stanowisko Data & Programmatic Director in Google. Httpool jest globalnym partnerem reklamowym czołowych platform social mediowych, takich jak m.in.: Twitter, TikTok, Facebook, Spotify, Snapchat, Warner Music, Reddit czy Brainly.

16.03.2023 | przeczytano: 651 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 55)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764