logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Httpool: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 46
Ludmiła Lib przechodzi z Mindshare do Httpool

Ludmiła Lib dołączyła do zespołu Httpool, obejmując stanowisko SMB Lead Researcher w globalnych strukturach tej firmy. Ostatnio pracowała w Mindshare Polska, jako Research Manager. Httpool jest największym na świecie globalnym partnerem reklamowym czołowych platform social mediowych, takich jak m.in.: Twitter, TikTok, Facebook, Spotify, Snapchat, Warner Music, Reddit czy Brainly.

08.02.2023 | przeczytano: 66 razy
Httpool wraz z agencją mediową Starcom przygotowali dla marki Heineken muzyczną akcję na Spotify do kampanii „Teraz Możesz”

Marka Heineken rozpoczęła ambientowo-kontentową kampanię, której częścią jest platforma muzyczna Spotify i działania na siłowniach sieci CityFit. Za cały koncept, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Starcom, zaś za działania w serwisie Spotify – Httpool Polska. Są one elementem szerszej kampanii prowadzonej pod hasłem „Teraz Możesz”, wspierającej piwo Heineken® 0.0, która obejmie m.in. także telewizję i digital. Cała kampania potrwa do marca.

30.01.2023 | przeczytano: 261 razy
Barbara Kraszka objęła stanowisko Regional Finance Supervisor w Httpool

Barbara Kraszka dołączyła do zespołu Httpool Polska, obejmując stanowisko Regional Finance Supervisor. Będzie raportować do Viktorii Boiarchuk, Finance Managerki.

21.11.2022 | przeczytano: 185 razy
Tomasz Kucharczyk objął stanowisko Senior Regional Marketing Managera w Httpool

Tomasz Kucharczyk dołączył do zespołu Httpool, obejmując stanowisko Senior Regional Marketing Managera, odpowiedzialnego za Polskę i kraje bałtyckie: Litwę, Łotwę i Estonię.

29.08.2022 | przeczytano: 376 razy
Nowa Twitter Sales Lead w Httpool Polska

Justyna Bednarek-Roszkowska obejmie stanowisko Twitter Sales Lead w Httpool Polska. Przechodzi na nie z analogicznego stanowiska, na którym obsługiwała platformę LinkedIn.

09.08.2022 | przeczytano: 228 razy
Aleph i Reddit będą wspólnie obsługiwać reklamodawców

Aleph Group, Inc, globalny dostawca reklamy digital w krajach rozwijających się (“emerging countries”), ogłosił właśnie globalne partnerstwo sprzedażowe z platformą Reddit. Celem partnerstwa jest zapewnienie jak najefektywniejszych rozwiązań partnerom reklamowym w Europie i Azji Środkowej, w obliczu szybkiego rozwoju Reddit na całym świecie.

08.08.2022 | przeczytano: 460 razy

Aleph Group, Inc, globalny dostawca reklamy digital w krajach rozwijających się (“emerging countries”), ogłosił właśnie globalne partnerstwo sprzedażowe z platformą Reddit. Celem partnerstwa jest zapewnienie jak najefektywniejszych rozwiązań partnerom reklamowym w Europie i Azji Środkowej, w obliczu szybkiego rozwoju Reddit na całym świecie.

03.08.2022 | przeczytano: 569 razy
Snapchat wprowadza w Polsce nowe możliwości dla reklamodawców

Snapchat Inc i Httpool – wyłączny partner reklamowy platformy Snapchat w Polsce – wprowadzają trzy nowości dla marketerów. Są to: „First Lens” – zupełnie nowy model emisji kampanii reklamowych z wykorzystaniem soczewek; „Catalog-Powered AR Shopping Lenses” – nowa funkcja, dzięki której reklamodawcy mogą w prosty sposób tworzyć soczewki „shoppingowe”, w oparciu o swój katalog produktów; oraz „Profile Engagement Custom Audiences” – dodatkowe możliwości targetowania kampanii, w oparciu o dane zbierane podczas interakcji użytkowników z profilem publicznym marketera na platformie Snapchat.

06.07.2022 | przeczytano: 311 razy
Httpool przygotował dla marki Rockstar muzyczną kampanię na Spotify

Marka napojów energetycznych Rockstar Energy Drink (PepsiCo), rozpoczęła ambientową kampanię, której częścią jest platforma muzyczna Spotify. Kampania potrwa do września. Za działania w serwisie Spotify odpowiada Httpool.

21.06.2022 | przeczytano: 421 razy
Mieszko Guć dołącza do Httpool Polska i obejmuje stanowisko Tiktok Client Partner

Mieszko Guć rozpoczyna pracę w Httpool Polska, wzmacniając zespół TikToka. Obejmuje stanowisko TikTok Client Partner, raportować będzie do Adama Puchalskiego, Strategic Sales Lead.

16.05.2022 | przeczytano: 347 razy
1 2 3
Strona 1/5 (artykułów: 46)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764