logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IAA: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 191

To dla nas zaszczyt i przyjemność powitać Catalina Dobrego, dyrektora współzarządzającego i kreatywnego McCann Worldgroup Romania, a także regionalnego dyrektor kreatywnego McCann w regionie CEE, w gronie członków Galerii Sław Festiwalu Golden Drum, składającą się ze staranie wyselekcjonowanej grupy wizjonerów i marzycieli, którzy z pasją i odwagą pracowali na rzecz rozwoju branży kreatywnej i jej wpływu na inne sektory.

26.05.2023 | przeczytano: 78 razy
Polsat, TVN i TVP razem w IAA Power Hour

Po raz pierwszy w historii polskiego rynku reklamy, szefowie biur reklamy Polsatu, TVN i TVP zasiedli przy okrągłym stole i rozmawiali o perspektywach reklamy telewizyjnej. Wyjątkowe wydanie IAA POWER HOUR zostało zrealizowane przez IAA Polska w ramach obchodów 30 lat rynku reklamy i wolnych mediów w Polsce oraz trzech dekad istnienia Stowarzyszenia.

22.05.2023 | przeczytano: 342 razy
Kampania #Unifyukraine doceniona w międzynarodowym konkursie IAA

#UnifyUkraine to kampania społeczna, która powstała by zwiększyć świadomość Amerykanów na temat rosyjskiej agresji na Ukrainę. Wyróżniono ją złotą statuetką w międzynarodowym konkursie MUSE Awards 2022 spośród ponad 6000 projektów reklamowych. Nagrodę dla organizatora kampanii – Banku Gospodarstwa Krajowego - przyznało największe stowarzyszenie marketingowe na świecie - International Awards Associate (IAA).

24.03.2023 | przeczytano: 519 razy

Dziś (15 marca) rusza druga fala globalnego badania pracowników reklamy i marketingu Global Census DEI (Diversity, Equity & Inclusion). Wyniki pozwolą sprawdzić postęp w zakresie różnorodności, równości i integracji w branży. Z inicjatywy Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR Polska uczestniczy w badaniu po raz pierwszy i jest jednym z 34 rynków, na którym jest ono realizowane do połowy kwietnia.

15.03.2023 | przeczytano: 467 razy
3 drzewa na 30-lecie IAA Polska - SAR prezentuje #Środowiskodlaśrodowiska

- 30-lecie istnienia IAA Polska to wydarzenie istotne dla całego środowiska reklamowego. Pragniemy to podkreślić, wręczając Stowarzyszeniu szczególny prezent – plakat autorstwa Oli Jasionowskiej, będący zwiastunem naszych działań na rzecz przyrody, oraz realne 3 drzewa do posadzenia w Parku Praskim. – mówi Anna Zimecka, project director SAR, pomysłodawczyni akcji.

13.03.2023 | przeczytano: 330 razy
Communication Unlimited na 30-lecie IAA Polska

Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited rozszerza współpracę z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Reklamy (IAA). Okazją jest 30-lecie IAA Polska.

13.03.2023 | przeczytano: 364 razy
30 lat IAA Polska

Niemal 250 top managerów świętowało trzy dekady rynku reklamy i wolnych mediów w Polsce oraz 30 lat IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy. Na galę, która odbyła się 9 marca w Studiu ATM, licznie przybyli również przedstawiciele władz globalnych i europejskich IAA. Zgromadzeni mieli okazję spojrzeć wstecz na najważniejsze branżowe wydarzenia minionych dekad, ale także, dzięki inspirującym wystąpieniom ekspertów, przygotować się na wyzwania bliższej i dalszej przyszłości, na przykład poznając praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji.

10.03.2023 | przeczytano: 378 razy

Własność intelektualna w firmach, jak ją zidentyfikować i ochronić - to tematy kolejnego odcinka IAA POWER PODCAST. Zofia Sanejko  rozmawiała z Małgorzatą Gradek – Lewandowską, radczynią prawną i rzeczniczką patentową z kancelarii LGL.

16.02.2023 | przeczytano: 276 razy

Kolejne organizacje poszerzają szeregi IAA Polska. W realizację inicjatyw Stowarzyszenia w ramach kurii reklamodawców włącza się właśnie Polkomtel, a w ramach kurii professional services – kancelarie: Osborne Clarke oraz Lewandowski Gradek Lewandowska. Coraz ważniejszym polem aktywności IAA Polska jest obrona branży przed szkodliwymi zmianami w prawie. W tym kontekście wsparcie kancelarii prawnych, które właśnie przystępują do Stowarzyszenia, może okazać się szczególnie cenne.

01.02.2023 | przeczytano: 206 razy

IAA Polska jest organizacją zrzeszającą prawie wszystkich nadawców telewizyjnych obecnych w Polsce, zarówno publicznych jak i prywatnych, ale też większość podmiotów, dla których reklama telewizyjna jest istotnym elementem modelu biznesowego, czyli reklamodawców i pracujące na ich zlecenie agencje.

09.01.2023 | przeczytano: 266 razy
1 2 3
Strona 1/20 (artykułów: 191)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764