logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ICE: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 430
Foodcare i raper Jacuś z „Brokatową sukienką” z kampanii Frugo Energy – Befrr

FoodCare uruchamia II turę kampanii FRUGO Energy w telewizji i digitalu. Zapowiada premierę pełnometrażowego utworu oraz teledysku rapera Jacusia pt. Brokatowa Sukienka, który powstał w odpowiedzi na prośby młodego pokolenia.

12.09.2023 | przeczytano: 307 razy
Sony zapowiada nowe panele Crystal LED Verona

Nowe panele Crystal LED VERONA, oferują głęboką czerń i właściwości antyodblaskowe pozwalając łączyć świat realny z wirtualnym w naturalny sposób i są przy tym łatwiejsze w instalacji.

08.09.2023 | przeczytano: 297 razy
Agencja Chapter 1 dla Miasta Poznania

Poznańska agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 przygotowała dla Miasta Poznania kampanię, której celem jest zachęcanie mieszkańców Poznania by zostawali rodzicami zastępczymi oraz budowanie świadomości na temat tego co oznacza bycie rodzicem zastępczym i czym różni się od adopcji. Kampania prowadzona będzie pod hasłem „Pomóż dzieciom przejść trudną drogę. Zostań rodzicem zastępczym”. Startuje dziś, jej główna fala potrwa miesiąc (m.in. lokalna TV, nośniki DOOH, komunikacja miejska, emisja spotu wideo w internecie), zaś dodatkowe działania zaplanowane są do końca roku.  

31.08.2023 | przeczytano: 298 razy
Park Inn Kraków by Radisson z nowym wnętrzemZobacz fotorelację

Iliard z kolejnym projektem dla sieci hotelowej Radisson. Tym razem w ręce architektów z Iliard Architecture & Interior Design trafił hotel Park Inn by Radisson Kraków – jeden z najpopularniejszych biznesowych i turystycznych hoteli w stolicy Małopolski.

11.08.2023 | przeczytano: 457 razy

Według danych UNICEF, od początku wojny w Ukrainie ponad 12 milionów uchodźców z tego kraju przekroczyło polską granicę*. By wesprzeć zdrowie psychiczne tych, którzy musieli tego dokonać, i nie tylko, największa na świecie platforma subskrypcji audio rozpoczyna współpracę z UNICEF i startuje z nową sekcją na Spotify, Our Minds Matter.

30.06.2023 | przeczytano: 206 razy
Khatalog. Sen o ukraińskiej chacie

W najbliższy piątek 19 maja o 19.00 Galeria Traffic Design zaprasza na wystawę Khatalog ukraińskiej grupy projektowej MNPL Workshop, w ramach której wnętrze galerii Traffic Design zamieni się w oniryczną impresję ukraińskiej chaty.

22.05.2023 | przeczytano: 420 razy
Świat AR z aplikacją Meetar

Meetlify, polska firma technologiczna specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla branży eventowej (MICE), opracowała czuły i inteligentny system do komunikacji B2B w rozszerzonej rzeczywistości (AR). Unikalna aplikacja MeetAR wykrywa fizyczną bliskość innych osób, podpowiada temat pierwszej rozmowy i precyzyjnie nawiguje otoczenie biznesowe. To pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które jest już gotowe do komercjalizacji. Projekt powstał w ramach funduszy unijnych, we współpracy z Instytutem Informatyki Teoretycznej i Stosowanej Polskiej Akademii Nauk (PAN). Pierwsza odsłona tej technologii odbędzie się 20 maja br. podczas “Nocy muzeów” w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich we Wrocławiu.

19.05.2023 | przeczytano: 445 razy

21 kwietnia do oferty serwisu streamingowego CANAL+ online włączono ogólnodostępne kanały TVN oraz TV Puls. Kanały są dostępne dla wszystkich subskrybentów CANAL+ online bez względu na posiadany pakiet. Tym samym CANAL+ online oferuje dostęp do wszystkich kanałów objętych zasadą „must carry,must offer”: TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TVN, TV4 i TV Puls.

02.05.2023 | przeczytano: 386 razy
Wyjątkowa widokówka wrocławskiego lotniska

Wrocławski rysownik znany ze swojej charakterystycznej kreski tym razem stworzył wyjątkową grafikę dla lotniska we Wrocławiu. Pocztówka z ilustracją Andrzeja Tylkowskiego powstała z okazji obchodów Roku Mikołaja Kopernika, patrona Portu Lotniczego Wrocław.

12.04.2023 | przeczytano: 338 razy

Wyprodukowali „Casablankę”, „Bullita” i „Chłopców z ferajny”, wprowadzili do kin pierwszy film dźwiękowy, za który otrzymali Oscara, a pochodzili z Krasnosielca – wsi położonej w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim. Bracia Warner! Dokładnie 100 lat temu założyli wytwórnię filmową, która obecnie jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie.

07.04.2023 | przeczytano: 305 razy
1 2 3
Strona 1/43 (artykułów: 430)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764