logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Iga Świątek: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 54
Olimpijskie emocje i kampania Visa

Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, w swojej kampanii marketingowej realizowanej w Europie Środkowo-Wschodniej wraz z przedstawicielami Team Visa na Paryż zaprasza konsumentów z tego regionu, by poczuli emocje związane z Igrzyskami Olimpijskimi i Paralimpijskimi Paryż 2024.

30.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 442 razy
Hanna Dworak awansowała w agencji Enyo

Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako Senior Project Manager zarządza 8-osobowym zespołem. W Enyo pracuje od roku, do tej pory na stanowisku Project Manager. Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek.

16.04.2024 | Personalia | przeczytano: 493 razy (komentarzy: 16)
Iga Świątek ambasadorką marki Lancôme

Iga Świątek oraz marka Lancôme ogłosiły współpracę, w ramach której Iga, tenisistka numer jeden na świecie dołącza do grona ambasadorek Lancôme jako pierwsza ambasadorka marki w Polsce. Iga i Lancôme to doskonały duet. Jako idolka i głos młodego pokolenia, Iga reprezentuje wartości Lancôme, które dzieli z francuską marką beauty. Celebrowanie naturalnego piękna, które wypływa prosto z wnętrza oraz samorealizacja i niezależność to ponadczasowe idee ważne dla marki Lancôme. Ogłoszona dzisiaj współpraca to spotkanie prawdziwych liderów: światowej gwiazdy kobiecego tenisa i kobiecej marki numer jeden na rynku kosmetyków selektywnych w Polsce 1 . To przełomowa decyzja również dlatego, że Iga jest pierwszą sportowczynią wśród ambasadorek Lancôme na świecie.

15.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 561 razy
Iga Świątek w kampanii elektrycznego Porsche Macan

Po ogłoszonej w czerwcu 2023 współpracy Porsche Polska i liderki światowego rankingu WTA, przyszedł czas na pierwszą kampanię marketingową marki z udziałem Igi Świątek. Pod hasłem „Bądź zmianą, pozostań sobą” polska tenisistka promuje nową, elektryczną odsłonę bestsellerowego dla Porsche modelu Macan.

19.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 492 razy
Najbardziej opiniotwórcze media 2023 roku - podsumowanie

W ubiegłym roku polskie media najczęściej powoływały się na informacje podawane przez Rzeczpospolitą. W 2023 roku dziennik zacytowano łącznie 33,9 tys. razy – podaje Instytut Monitorowania Mediów (IMM), który publikuje cykliczny raport „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się TVN24, który inne tytuły cytowały 33 tys. razy. Wirtualna Polska zajęła trzecie miejsce na podium, a jej treści zostały dalej przekazane przez inne redakcje 32,5 tys. razy.

04.02.2024 | Świat mediów | przeczytano: 1205 razy
TVN24 wciąż liderem najbardziej opiniotwórczych mediów

Stacja TVN24 już po raz trzeci z rzędu zajmuje czołową pozycję w rankingu Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce. Z danych Instytutu Monitorowania Mediów wynika, że w grudniu 2023 roku inne redakcje powoływały się na nią przeszło 4,2 tys. razy. Na drugim miejscu – dzięki awansowi aż o cztery pozycje i liczbie 3,6 tys. cytowań – znajduje się Onet. Trzecia pozycja należy do Gazety Wyborczej z wynikiem ponad 3,4 tys. odwołań.

04.02.2024 | Świat mediów | przeczytano: 669 razy
Niesamowita Świątek: rekordy Flashscore w 2023 roku

Ponad 8,5 mld użytkowników w Polsce odwiedziło w 2023 roku portal oraz aplikację Flashscore. A to tylko jedna z wielu imponujących statystyk. Kto okazał się najczęściej wyszukiwanym sportowcem? Jakie wydarzenie przyciągnęło największą liczbę odbiorców?

25.01.2024 | Świat mediów | przeczytano: 424 razy
Google: Rok w wyszukiwarce – zestawienie haseł zyskujących popularność

Tematy polityczne, w szczególności hasła związane z wyborami parlamentarnymi, zdominowały tegoroczne zestawienie Rok w wyszukiwarce. Polki i Polacy wyszukiwali również informacje o konflikcie izraelsko-palestyńskim. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się filmy Oppenheimer i Barbie, z których ostatecznie to ten pierwszy zajął pierwsze miejsce na liście filmowej, a podium zamknęła Zielona granica Agnieszki Holland. Nie zabrakło również pytań o popularnego burgera, bambika i… o to, co robi marszałek sejmu.

11.12.2023 | Świat mediów | przeczytano: 405 razy
Visa szkoli paraolimpijczyków w influencer marketingu

Visa, Światowy Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, przedstawia 117 zawodniczek i zawodników, którzy znaleźli się w gronie Team Visa na Paryż 2024. Sportowcy, którzy zapewnili, lub mają nadzieję zapewnić sobie udział w przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich, stanowią najliczniejszą i najbardziej zróżnicowaną grupę w historii programu, reprezentującą ponad 60 krajów i 40 dyscyplin sportowych, w tym breaking, który debiutuje na Igrzyskach.

23.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 687 razy
PZU rusza z kampanią ubezpieczeń na życie

„Masz wpływ na swoje życie” – pod takim hasłem największy polski ubezpieczyciel wystartował z nową kampanią ubezpieczeń na życie i zdrowie. Szeroka i elastyczna oferta ma zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu w ramach jednej polisy nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Kampania skierowana jest zarówno do klientów grupowych, którzy ochroną ubezpieczeniową mogą objąć pracowników i ich bliskich, jak klientów indywidualnych i ich rodzin. Masz wpływ na swoje życie – ubezpiecz je w PZU.

31.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 662 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 54)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764