logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Initiative: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 323
Google: zwalczanie dezinformacji w sieci a ochrona integralności wyborów

W tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego głosować będzie nawet 400 milionów obywateli i obywatelek. W tak istotnym czasie, kiedy dostęp do wiarygodnych informacji jest jedną z kluczowych kwestii, Google i YouTube – wraz z Europejskim Instytutem Uniwersyteckim i Fundacją Calouste Gulbenkiana, z którymi wspieramy Europejski Fundusz Mediów i Informacji – organizują wydarzenie „Fighting Misinformation Online: Elections 2024”. Inicjatywa poświęcona zwalczaniu dezinformacji w internecie w kontekście wyborów gromadzi ekspertów związanych ze społeczeństwem obywatelskim, instytucjami państwowymi, środowiskami akademickimi i organizacjami branżowymi.

26.03.2024 | przeczytano: 209 razy
Stora Enso obniża emisję CO2 związaną z transportem

Stora Enso poinformowała, że jeden z jej klientów – firma Lesjofors - podjęła stosowne działania związane z obniżeniem emisji dwutlenku węgla, wchodzących w tzw. zakres 3 (Scope 3). Obecnie - zamawiane przez nią, gotowe produkty dostarczane przez Stora Enso - są transportowane w samochodach elektrycznych, co – jak podaje firma – ma zredukować emisję CO2 związaną z ich przewożeniem nawet o 95%. Ta konwersja w obszarze logistyki była możliwa dzięki lokalnej inicjatywie kierownictwa zakładów Stora Enso w Jönköping (Szwecja), gdzie realizowana jest produkcja m.in. z myślą o Lesjöfors. Do projektu zaangażowana została firma Einride, specjalizująca się we flocie samochodowej, bazującej na energii elektrycznej.

25.03.2024 | przeczytano: 445 razy
Oranżada Hellena sponsorem „Love Island. Wyspa miłości”

Oranżada Hellena wchodząca w skład portfolio firmy Colian, została oficjalnym sponsorem 9. edycji interaktywnego reality show randkowego – „Love Island. Wyspa Miłości”. Oprócz wyraźnego brandingu w postaci scenografii i specjalnych zadań dla uczestników, przygotowano także unikalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla użytkowników aplikacji mobilnej Love Island. Premiera programu odbyła się 4 marca br. na antenie telewizyjnej Czwórki.

24.03.2024 | przeczytano: 316 razy
Grzeszki na wagę złota w loterii marki Grześki

Marka Grześki zachęca w aktywacji do celebrowania swoich „grzeszków”: pasji, zajawek, „bzików”, czyli wszystkich rzeczy i cech, które sprawiają, że każdy z nas jest wyjątkowy i może patrzeć na świat z większym dystansem. W loterii można zdobyć prawdziwe złoto. Udział w loterii możliwy jest do 27.03.2024 r. i towarzyszyć jej będzie szeroka kampania wspierająca.

01.02.2024 | przeczytano: 464 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Daniel Franc dyrektorem w IPG Mediabrands

IPG Mediabrands wzmacnia strukturę odpowiedzialną za rozwój biznesu.

17.01.2024 | przeczytano: 551 razy

Agencja mediowa Initiative (IPG Mediabrands) wygrała przetarg na kompleksową obsługę mediową marki Velvet.

21.12.2023 | przeczytano: 473 razy
Kolejna odsłona kampanii „Polskie słodycze na polskie święta”

Wystartowała świąteczna kampania reklamowa Colian, realizowana pod hasłem „Polskie słodycze na polskie święta”, która potrwa od 13 listopada br. do Bożego Narodzenia w kluczowych stacjach telewizyjnych i na platformie VOD. W tym roku do sezonowej oferty firmy dołączył nowy produkt – Mikołaj Grześki, wypełniony chrupiącym nadzieniem oraz oblany mleczną czekoladą.

19.11.2023 | przeczytano: 500 razy
Marka Grześki partnerem słuchowiska „Hejt nie jest OK”

Marka Grześki została partnerem startegicznym społecznego słuchowiska o języku przemocy „Hejt nie jest OK” autorstwa Ewy Abart. Antyhejtowy manifest audio, skierowany do rodziców oraz ich dzieci, to ważny głos w dyskusji o skali przemocy w szkołach. Celem twórców słuchowiska jest uwrażliwienie środowiska szkolnego na zjawisko i dostarczenie młodym ludziom narzędzi pozwalających na radzenie sobie z doświadczeniem bullyingu.

19.11.2023 | przeczytano: 421 razy
Telewizyjna kampania sponsorska Mikołaj Grześki

Do 24 grudnia br. przed wybranymi blokami programowymi, w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, potrwa kampania sponsorska wspierająca komunikacyjnie świąteczny produkt Colian – Mikołaj Grześki. To kolejny, po spocie reklamowym „Polskie słodycze na polskie święta”, element nawiązujący do oferty sezonowej firmy.

19.11.2023 | przeczytano: 615 razy

2 listopada Iwona Siejka dołączyła do zespołu e-Commerce „Rzeczpospolitej” (Gremi Media), gdzie na stanowisku Subscription Growth Managera będzie odpowiadała za pozyskiwanie nowych subskrybentów cyfrowych „Rzeczpospolitej” oraz rozwój oferty.

07.11.2023 | przeczytano: 343 razy
1 2 3
Strona 1/33 (artykułów: 323)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764