logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Instagram: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 1216
Oranżada Hellena z nową kampanią świąteczną

Marka Oranżada Hellena ponawia zakrojoną na szeroką skalę świąteczną kampanię reklamową. Mając na uwadze synergię działań sprzedażowo-wizerunkowych, równolegle będzie realizowała aktywności w telewizji, Internecie, prasie handlowej, działania public relations i w punktach sprzedaży. Tegoroczna akcja startuje 16 listopada i potrwa do 27 grudnia.

23.11.2020 | przeczytano: 135 razy
„Jednaplaneta. Jednożycie. Powietrze” - nowa odsłona projektu Gazety Wyborczej

Kryzys klimatyczny i środowiskowy ma różne oblicza, a jego integralną częścią jest walka z zanieczyszczeniem powietrza - właśnie ta kwestia będzie przedmiotem drugiej części projektu środowiskowego „Gazety Wyborczej". Artykuły w tej odsłonie cyklu „JednaPlaneta.JednoŻycie" będą ukazywać od 20 listopada br. do marca 2021 r. na łamach dziennika oraz w serwisie Wyborcza.pl.

20.11.2020 | przeczytano: 162 razy
Newonce.radio zmieniło nazwę na Neueinmal.radio

Jedna z internetowych stacji radiowych, newonce.radio, działa dziś pod szyldem neueinmal.radio, lecz nie jest to zmiana na stałe, a element współpracy z Goethe-Institut. Poza modyfikacją nazwy i logo, partnerstwo objęło także dedykowane wydanie audycji Bolesny Poranek, w której poruszano liczne tematy związane z Niemcami i ich językiem. To wszystko w ramach kolejnej odsłony kampanii edukacyjnej Język Twojej Pasji realizowanej m.in. przez Goethe-Institut i Ambasadę Niemiec.

19.11.2020 | przeczytano: 185 razy
Mural z bohaterem pochłonie smog na Śląsku

Z inicjatywy TAURONA na jednej ze ścian w Zabrzu powstanie mural z Wojciechem Korfantym, jednym z ojców polskiej niepodległości. Malowidło zostanie przygotowane przy użyciu specjalnej farby, która pochłania zanieczyszczenia z powietrza. To pierwszy tego typu mural na Śląsku.

17.11.2020 | przeczytano: 178 razy
Vive Profit z kampanią #wyszukany

Marka VIVE Profit wróciła z kolejną akcją edukacyjno-promocyjną #wyszukany, która ma na celu uświadomić społeczeństwo, że zakupy w stylu #slow mogą pozytywnie wpływać na ochronę środowiska. Firma chce zachęcić do większej uważności oraz dokładności w sklepach. Celem jest zmiana nawyków zakupowych i pokazanie, że bycie #zerowaste to dobry sposób na ratowanie naszej planety, aby przyszłe pokolenia mogły cieszyć się nią w taki sam sposób, jak my. Kampania akcentuje fakt, że wybór sklepów z niepowtarzalną odzieżą VIVE Profit pozwala dawać drugie życie ubraniom.

10.11.2020 | przeczytano: 346 razy

Adam “Naruciak” Zimmermann i Norbert “DisStream” Gierczak wraz z czternastoma innymi polskimi influencerami wezmą udział w najnowszej kampanii AliExpress w Polsce. Z okazji przypadającego na 11 listopada Dnia Singla polscy twórcy internetowi będą promowali m.in. nowe funkcjonalności aplikacji mobilnej. Za koordynację działań promocyjnych dla chińskiego serwisu sprzedażowego odpowiada agencja GetHero.

10.11.2020 | przeczytano: 243 razy
Nieagencja z kampanią programu „Ochotnicy warszawscy”

W październiku br. ruszyła kampania promująca projekt Miasta St. Warszawy – „Ochotnicy warszawscy”, której celem jest zachęcenie młodych ludzi do zaangażowania się w wolontariat. Nieagencja odpowiada za stworzenie jej idei kreatywnej oraz kompleksową realizację prowadzonych działań.

09.11.2020 | przeczytano: 404 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

TikTok dalej inwestuje w s-commerce, ogłaszając nowe, globalne partnerstwo z platformą handlu online Shopify. Celem współpracy jest ułatwienie sprzedawcom korzystających z Shopify dotarcia do młodszych odbiorców TikToka. Docelowo partnerstwo rozszerzy się o inne funkcje.

09.11.2020 | przeczytano: 172 razy
Play rozpoczyna współpracę z CD Projekt Red

Play i CD PROJEKT RED łączą siły. Nadchodzącej premierze gry Cyberpunk 2077 będą towarzyszyć liczne atrakcje przygotowane przez Play z myślą o fanach gry i nie tylko. Pierwszą z nich jest konkurs, a w nim do wygrania… własny mural na jednej z warszawskich kamienic.

09.11.2020 | przeczytano: 294 razy
Młody przedsiębiorca z województwa lubelskiego w kampanii Cash Lajf Balans

Cash Lajf Balans to kampania edukacyjna, której zadaniem jest wzmocnienie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży z regionu Polski Wschodniej oraz pokazanie jak zrealizować marzenie o własnej firmie. Jednym z bohaterów kampanii przygotowanej przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, jest młody przedsiębiorca z województwa lubelskiego, współtwórca firmy Plantalux, produkującej z sukcesem lampy ledowe, przyspieszające wzrost roślin.

04.11.2020 | przeczytano: 273 razy
1 2 3
Strona 1/122 (artykułów: 1216)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764