logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Intermarché: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 43
Chów klatkowy w kampanii do klientów Intermarché

Stowarzyszenie Otwarte Klatki chce przekonać Intermarché do wycofania tzw. jaj "trójek" z produktów gotowych marki własnej. Aktywiści podkreślają, że próby nawiązania dialogu w sprawie takiej polityki okazały się nieskuteczne, a społeczeństwo oczekuje od firm transparentności w tym zakresie. Zapowiadają działania informacyjne kierowane do klientów Intermarché i protesty pod sklepami sieci.

08.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 415 razy
Intermarché przeprowadza rebranding przysklepowych stacji paliw

Intermarché przeprowadzi rebranding przysklepowych stacji paliw. Będą jeszcze bardziej nowoczesne i spójne z kolorystyką sieci. Dodatkowo, Intermarché zaoferuje atrakcyjne dofinansowania dla przedsiębiorców zainteresowanych przeprowadzeniem zmiany wizerunku własnej stacji paliw.

31.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 980 razy
Inflacja wpływa na częstotliwość zakupów online polskich konsumentów

Według wyników tegorocznej edycji badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Muszkieterów, zarządzającej sieciami Intermarché i Bricomarché, rosnąca inflacja wpływa na częstotliwość zakupów internetowych. Ponad 30 proc. respondentów robiących zakupy online deklaruje, że rzadziej kupuje produkty spożywcze w takiej formie. Podobnie jest w przypadku zakupu artykułów remontowo-wykończeniowych – ponad 45 proc. ankietowanych przyznaje, że z powodu inflacji nabywa je przez Internet z mniejszą częstotliwością. Z raportu Jak kupuje polski konsument? Trendy e-commerce w zakupach z kategorii spożywczej oraz „dom i ogród” płyną również ciekawe wnioski na temat oddziaływania wojny w Ukrainie na konsumentów.

24.10.2022 | Z rynku | przeczytano: 660 razy
Kampania Masterchef z okazji 25-lecia Intermarché

Sieć sklepów Intermarché, zrzeszająca blisko 200 niezależnych polskich przedsiębiorców, wraz z marką MasterChef, odpowiedzialną za jeden z najbardziej znanych programów kulinarnych w naszym kraju, w nadchodzącym miesiącu organizuje unikalną akcję promocyjną, w ramach której do odebrania będą profesjonalne noże. To pierwsza tego typu współpraca, dzięki której w Intermarché będzie można zdobyć produkty niedostępne w żadnym innym supermarkecie w Polsce. W ten sposób należący do Grupy Muszkieterów szyld rozpoczyna obchody 25-lecia działalności w Polsce i docenia lojalność swoich klientów, dając im możliwość zebrania kolekcji wyjątkowych produktów.

31.08.2022 | Z rynku | przeczytano: 876 razy
Intermarché kontynuuje remodeling swoich sklepów

Grupa Muszkieterów konsekwentnie się rozwija, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania swoich klientów oraz franczyzobiorców. Dlatego sieć Intermarché postawiła na remodeling supermarketów w koncepcie Power, którego filarem są kategorie świeże. Sklepy zyskały zupełnie nowy wizerunek i zapewniają klientom jeszcze lepsze doświadczenia zakupowe. W nowej odsłonie funkcjonuje już 20 placówek i trwają kolejne modernizacje. Docelowo Intermarché chce, by w perspektywie 4 lat 80 proc. całego portfela sklepów działało w nowym koncepcie.

10.08.2022 | Z rynku | przeczytano: 1157 razy
Stacje paliw Intermarché w nowym koncepcie

Muszkieterowie nie zwalniają tempa i potwierdzają swoją pozycję lidera rynku przymarketowych stacji benzynowych, uruchamiając trzecią od początku roku, i drugą w nowym koncepcie wizualnym, stację paliw. Obiekt w Lipnie dostępny będzie dla zmotoryzowanych klientów od 6 lipca br. Jest to pierwszy punkt sfinansowany ze środków Funduszu Stacji Paliw, utworzonego w ubiegłym roku z inicjatywy przedsiębiorców zrzeszonych w Grupie Muszkieterów.

12.07.2022 | Z rynku | przeczytano: 563 razy
Intermarché z nową strategią rozwoju marek własnych

Intermarché stale udoskonala swoją ofertę produktów, odpowiadając tym samym na potrzeby klientów. Sieć wdraża nową strategię rozwoju marek własnych,  której  celem  jest  stworzenie  czytelnego  systemu  skoncentrowanego na kluczowym obszarze, jakim są kategorie świeże. Nowy, spójny i konsekwentny branding pod parasolem Intermarché obejmuje produkty z takich grup, jak owoce i warzywa, wędliny, ryby, jaja, nabiał czy dania gotowe. Zmiany uwzględniają rozbudowę, modernizację gamy, a także rebranding istniejących produktów.

21.06.2022 | Z rynku | przeczytano: 1141 razy

W poniedziałek, 14 marca 2022 r. na antenie aż 168 stacji radiowych w Polsce - ogólnopolskich, ponadregionalnych i lokalnych pojawiły się dwa specjalne Bloki Charytatywne. Dzięki nim radiowcom z porozumienia I Love Radio udało się zebrać aż 300 tys. zł, które trafią do Polskiej Misji Medycznej. Do inicjatywy włączyły się rozgłośnie Grupy Radiowej Agory - Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio.

17.03.2022 | Świat mediów | przeczytano: 569 razy
Unique One: loteria dla Nestlé w sklepach Intermarché

Firma Nestlé Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE przygotowanie loterii pod hasłem „SMSy ślij do Nestlé, bo nagrody ma najlepsze!”, która realizowana jest w sieci sklepów Intermarché. To kolejna akcja przygotowana przez agencję dla firmy Nestlé Polska.

09.11.2021 | Z rynku | przeczytano: 768 razy
Druga edycja kampanii Intermarché – „Nie marnuj. Żywność traktuj z szacunkiem”

W Polsce wzrasta świadomość na temat niemarnowania żywności. Coraz więcej mówi się o idei zero waste i podejmowaniu świadomych decyzji zakupowych, jednak działania edukacyjne w tym zakresie wciąż są potrzebne. Dlatego właśnie Intermarché organizuje drugą edycję kampanii mającej na celu zwiększanie świadomości Polaków odnośnie problemu marnowania żywności i jego zapobieganiu. Akcja będzie trwała od 11 do 24 października br. i skierowana będzie nie tylko do klientów sieci, ale również właścicieli i pracowników sklepów Intermarché oraz centrali Grupy Muszkieterów.

18.10.2021 | Z rynku | przeczytano: 649 razy
1 2 3
Strona 1/5 (artykułów: 43)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764