logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Invention: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 14
Wystartowała świąteczna kampania marki Milka

Każdy z nas spotyka na swojej drodze „Mikołajów dnia codziennego”. W okresie Świąt Milka szczególnie namawia nas do nagradzania i docenienia gestów dobroci innych osób. Do niesienia dobra i dzielenia się pomocą zainspirować będą nas mogły historie nadesłane przez widzów programu „Miłe Wieści”, emitowanego na antenie TVN od 20 listopada przez sześć kolejnych sobót. Program prowadzony przez Marcina Prokopa jest jednym z elementów kampanii świątecznej Milka, marki należącej do Mondelez Polska. Kampania, wdrażana we współpracy z Mindshare Polska, jest drugą odsłoną działań realizowanych wiosną 2021 r. i wyróżnionych główną nagrodą w kategorii Content marketing w tegorocznym konkursie Kreatura 2021.

08.12.2021 | przeczytano: 755 razy
Milka z programem „Miłe Wieści” w TVN

9 kwietnia br. rozpoczęła się emisja programu „Miłe wieści”, przygotowanego we współpracy z marką Milka (Mondelez Polska). Audycję można oglądać na antenach stacji TVN, TVN7 oraz TTV. W jej ramach prowadzący – Marcin Prokop i jego pomocnicy pokazują pozytywne wydarzenia, które przywracają wiarę w czułość, bezinteresowność drugiego człowieka. Za koordynację realizacji projektu oraz planowanie i zakup mediów odpowiada Mindshare Polska.

21.04.2021 | przeczytano: 645 razy
Jak skutecznie przykuć uwagę konsumentów?

Branded content ma potencjał wpływania nie tylko na świadomość konsumentów, ale też na ich decyzje zakupowe. Przy tym niekoniecznie trzeba być obecnym w telewizji i kanałach digitalowych. W pewnych sytuacjach mniej oczywiste, ale bardziej prestiżowe działania mogą okazać się skuteczniejsze – wynika z badania przeprowadzonego przez Mindshare.

10.02.2020 | przeczytano: 923 razy
Konkursy konsumenckie online wciąż efektywne

Niemal 4 na 5 pełnoletnich internautów w Polsce deklaruje, że zdarza im się brać udział w konkursach internetowych, a częstotliwość uczestniczenia w nich utrzymuje się od 2015 na zbliżonym poziomie – wynika z analiz Mindshare Polska na podstawie badania Mindreader. Kto zatem bierze udział w konkursach i jak Polska plasuje się na tle innych krajów Europy?

03.06.2019 | przeczytano: 748 razy

AXE, nowoczesna marka skierowana do młodych mężczyzn, rozpoczyna kampanię marketingową z udziałem drużyny AGO Esports. Całościowa strategia komunikacji oraz koncepcja wsparcia mediowego powstały w Mindshare, w ramach współpracy zespołu klienckiego obsługującego Unilevera oraz działu specjalistycznego Invention, odpowiadającego za działania wykorzystujące najnowsze trendy, technologie i kanały komunikacji.

05.03.2018 | przeczytano: 426 razy
Mindshare i FOX Networks wspierają polskie rysie nizinne

Właśnie wystartowała druga edycja akcji #PiątkaDlaRysia realizowanej przez FOX Networks Group Poland, nadawcy kanału Nat Geo Wild. Aktywacja, której beneficjentem jest WWF Polska, towarzyszy kampanii mediowej promującej „Miesiąc z wielkimi kotami” – coroczne wydarzenie stacji. 

17.01.2018 | przeczytano: 519 razy

3 października na kanale FOX debiutuje serial „The Gifted: Naznaczeni”. Premierze nowej produkcji FOX towarzyszy kampania medialna realizowana przez Mindshare Polska w internecie, telewizji i OOH. Działaniom mediowym towarzyszą organizowane we współpracy z nc+ akcje eventowe odbywające się w galeriach handlowych w pięciu polskich miastach.

03.10.2017 | przeczytano: 572 razy

FAST (Future Adaptive Specialist Teams) to nowoutworzony, specjalistyczny pion skupiający ekspertów w dziedzinie mediów adaptatywnych (tzw. real-time media). Wyodrębniona w ramach struktury domu mediowego Mindshare Polska komórka jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, planowanie mediów digital oraz realizację projektów specjalnych z wykorzystaniem kanałów SEM, Paid Social, Display oraz Video w modelu Programmatic, działań z zakresu Performance Marketingu oraz reklamy natywnej. Zarządzanie pionem FAST powierzono Radosławowi Kopczyńskiemu, który z początkiem stycznia br. dołączył do zespołu Mindshare Polska, obejmując stanowisko Dyrektora FAST.

19.05.2017 | przeczytano: 575 razy
TV Light Viewers pod lupą - wideo to nie reklamowe remedium

Zjawisko TV Light Viewing dotyczy dzisiaj ok. 20% użytkowników internetu. Osoby rzadko spędzające czas przed szklanym ekranem lub w ogóle nieoglądające telewizji stanowią niejednorodną grupę odbiorców, która różni się m.in. sposobem konsumpcji poszczególnych mediów. Zjawisko TV Light Viewing oraz jego wpływ na planowanie komunikacji prezentuje Mindshare Polska w swoim najnowszym badaniu.

03.06.2016 | przeczytano: 761 razy
Havas Media z nowym Digital Business Development Directorem

Bartosz Sikora obejmie od 1 lipca 2016 r. stanowisko Digital Business Development Directora w agencji mediowej Havas Media Group, zastępując Roberta Bernaciaka.

19.04.2016 | przeczytano: 837 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 14)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764