logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

KTR: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 394
K Mag świętuje 15 lat istnienia i zapowiada zmiany w redakcji

Jedno z najpopularniejszych w branży medium popkulturowe - K MAG - obchodzi 15 lat istnienia na polskim rynku. 15 lutego zespół redakcyjny świętował okrągłą rocznicę wspólnie z gwiazdami okładek i partnerami biznesowymi. To właśnie w tych wyjątkowych okolicznościach założyciel magazynu Mikołaj Komar ogłosił zmianę w redakcji. Od teraz stanowisko zastępczyni redaktora naczelnego magazynu będzie obejmowała Karolina Bordo, dotychczasowa sekretarzyni redakcji z wieloletnim doświadczeniem. Czym jeszcze zaskoczy najdłużej istniejące w Polsce niezależne medium? — To będzie najbardziej przełomowy rok w historii K MAG-a — zapowiada Mikołaj Komar.

21.02.2024 | przeczytano: 361 razy
Awanse w w Massivemusic Warsaw

MassiveMusic Warsaw, kreatywna agencja muzyczna awansowała Zofię Dutkowską i Krzysztofa Sulentę na stanowiska senior music creative. Daje im nie tylko samodzielność w prowadzeniu projektów, lecz także powierza nadzór nad pozostałymi członkami i odpowiedzialność za rozwój biznesu.

15.02.2024 | przeczytano: 375 razy
Agata Krawczyk i Bartosz Jeglejewski w zespole McCann Poland

McCANN wzmacnia swój pion strategiczno-kreatywny. Pierwszego marca do zespołu agencji dołączają Agata Krawczyk na stanowisko Strategic Director oraz Bartosz Jeglejewski na stanowisko Creative Director.

14.02.2024 | przeczytano: 388 razy
FCB&theMilkman z nowymi dyrektorkami kreatywnymi

Maria Gościniak i Marta Marciniak-Płomińska przeszły z agencji Przestrzeń do FCB&theMilkman. Zajmą stanowiska dyrektorek kreatywnych.

11.02.2024 | przeczytano: 370 razy
Paula Sołtysiak dołącza do Cut The Mustard

Paula Sołtysiak dołącza do agencji Cut The Mustard i obejmuje stanowisko Chief Strategy & Communication Officer. Wspólnie z Karoliną Witecką i Michałem Oleksów będzie pracować nad rozwojem nowych usług agencji, m.in. w obszarze strategii i innowacji w komunikacji.

07.02.2024 | przeczytano: 353 razy
Kolejne wzmocnienie zespołu Salestube

Do zespołu Paid Social spółki Salestube (Group One) na stanowisko Head of Paid Social dołączyła Diana Sano. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna między innymi za rozbudowę oferty produktowej w obszarze Paid Social, wdrażanie strategii Paid Social na rynku lokalnym i zagranicznym, a także za koordynację i rozwój kompetencji prawie 30-osobowego zespołu Paid Social. Dołączenie Diany do zespołu Salestube jest kolejnym silnym wzmocnieniem kompetencji spółki MarTech & e-commerce connected na rynku międzynarodowym, do której w ostatnim czasie dołączyli także Krzysztof Rosiński w roli CTO & Managing Partner oraz Katarzyna Jakubów - Tyka w roli Head of SEO.  

31.01.2024 | przeczytano: 395 razy
Awanse w Feeders Agency

Feeders Agency, jedna z wiodących agencji kreatywnych w Polsce, ogłasza kluczowe awanse w swoim dziale kreacji, które mają na celu dalszy rozwój i wzrost agencji w roku 2024. Adam Sierociński awansuje na stanowisko Creative Directora, a Paweł Szlęk na Deputy Creative Directora.

31.01.2024 | przeczytano: 278 razy
Mullenlowe Warsaw wzmocniła zespół obsługi klienta

MullenLowe Warsaw powiększyła zespół w dziale client service o nowe osoby. Do agencji wróciła Agnieszka Krynicka, obejmując stanowisko account director. Zatrudniona Paulina Grys, wspiera koordynację projektów digital. 

18.01.2024 | przeczytano: 435 razy
Powerhouse VML - największa agencja kreatywna na świecie

Grupa WPP łączy kompetencje VMLY&R i Wunderman Thompson tworząc VML, największą agencję kreatywną na świecie i w Polsce.

11.01.2024 | przeczytano: 532 razy
Nowe osoby w Havas Creative Network

Havas Creative Network wzmacnia swoje kompetencje w zakresie digital marketingu oraz zintegrowanego procesu obsługi klienta. W grudniu 2023 roku jako Digital & Social Activation Director do Havas Warsaw dołączył Robert Olszewski a stanowisko Client Service Directora objęła Anna Myślińska.

10.01.2024 | przeczytano: 461 razy
1 2 3
Strona 1/40 (artykułów: 394)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764