logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kanał Sportowy: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 25

Agencja Arskom przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.

02.05.2023 | przeczytano: 272 razy
Tyskie i Kanał Sportowy stworzyły nowe piwo

Sport Lager – limitowane piwo uwarzone wspólnie przez markę Tyskie i Kanał Sportowy trafiło do sieci sklepów Żabka. Jest to pierwsza kolaboracja w kategorii piwnej, która promuje ideę „Jesteśmy na TY”.

26.04.2023 | przeczytano: 491 razy
Canal+ wzmacnia zespół digital sport odpowiedzialny za tworzenie treści video

Do CANAL+ Polska dołączyli dziennikarze Konrad Mazur, Filip Kapica oraz Mateusz Rokuszewski. Będą odpowiadać za rozwijanie i tworzenie digitalowych treści sportowych do serwisu CANAL+ online, mediów społecznościowych oraz serwisu YouTube.

09.02.2023 | przeczytano: 461 razy
XTB gra z Kanałem Sportowym

Piłka nożna, boks czy mieszane sztuki walki - każdej z tych dyscyplin sportowych towarzyszą wielkie emocje. Punktów stycznych pomiędzy światem sportu, a inwestycjami jest wiele. Część z nich w nadchodzących miesiącach poznać będzie można na antenie Kanału Sportowego, który rozpoczął współpracę z XTB, polską platformą inwestycyjną o zasięgu światowym.

30.01.2023 | przeczytano: 502 razy

Biuro Reklamy TVP i Kanał Sportowy rozpoczynają współpracę w obszarze sprzedaży reklam przy treściach wideo na nowo otwartej platformie www.kanalsportowy.pl oraz w aplikacji mobilnej i Smart TV.

04.11.2022 | przeczytano: 330 razy (komentarzy: 8)

Multiporównywarka rankomat.pl to nowy partner największego kanału dotyczącego sportu na polskim YouTube. Wielomilionowa społeczność Kanału Sportowego skorzysta na atrakcjach przygotowanych przez markę. – Nigdy nie chcemy być pustym logotypem na ekranie, tylko dawać fanom wartość. Tak będzie też tym razem – podkreśla Dawid Pożoga, CMO w rankomat.pl.

17.10.2022 | przeczytano: 295 razy

Po 2,5 roku od startu Kanał Sportowy, jedno z największych mediów o tematyce sportowej w polskim internecie, rusza z własną platformą VOD. Na stronie www.kanalsportowy.pl widzowie będą mogli oglądać programy na żywo, materiały archiwalne, a także docelowo cieszyć się ekskluzywnymi treściami. Dostęp do serwisu jest bezpłatny.

10.10.2022 | przeczytano: 466 razy
Nowe studio Kanału Sportowego w Nowym Stylu, który podbija sportowy świat

Wszyscy zastanawiają się, jak Polacy wypadną na mistrzostwach świata w Katarze, ale my już wiemy, że pokażemy styl. A konkretnie Nowy Styl, bo właśnie ta firma z Krosna wyposażyła w krzesełka, aż sześć aren, na których będą odbywać się mundialowe zmagania. Niedawno rozpoczęła również współpracę z Kanałem Sportowym.

27.09.2022 | przeczytano: 531 razy (komentarzy: 2)
Kanał Sportowy nadaje w Biedronce

Wygodna kanapa, koszulka sportowa i kufel złotego trunku to zwykle dobry przepis na dzień meczowy. W trakcie jesiennej aury warto jednak do ręki wziąć kubek z ciepłym napojem, który rozgrzeje nas nawet, jeśli mecz nie przynosi dużych emocji. Od czwartku, 22 września, w Biedronce dostępne będą kubki z wytłoczeniem, kubki zmieniające kolor oraz kubki termiczne Kanału Sportowego.

23.09.2022 | przeczytano: 732 razy (komentarzy: 6)
Rudzki i Widuliński na czele wydawnictwa Kanału Sportowego

Podbijający serca kibiców „Kwartalnik Sportowy” czy wznowienia książek Pawła Zarzecznego i Janusza Atlasa to dopiero początek rynkowej ofensywy wydawnictwa Kanału Sportowego. Prowadzony przez agencję Arskom projekt dynamicznie się rozwija, a nad jego powodzeniem będzie czuwać trzech ekspertów z doświadczeniem w branży. Do zespołu właśnie dołączył jako dyrektor kreatywny Przemysław Rudzki, były redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”, który w ostatnich latach zarządzał redakcją newonce.sport.

08.09.2022 | przeczytano: 518 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 25)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764