logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kazar: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 9

PLNY LALA, jedna z najpopularniejszych marek streetwearowych w Polsce, dołączyła do grona klientów SalesTube, agencji one stop shop for e-commerce należącej do Group One. SalesTube będzie odpowiadał za e-commerce marki na lokalnym rynku.

19.08.2019 | przeczytano: 117 razy

Dom mediowy Value Media, zdobywa budżet reklamowy iSpot, największego polskiego dystrybutora produktów Apple. Współpraca, nawiązana w drodze przetargu, ma charakter długofalowy i obejmuje działania w kanałach cyfrowych. Value Media odpowiada za strategię mediową, planowanie i zakup mediów. Doradztwem, analityką oraz optymalizacją procesu sprzedaży zajmie się SalesTube. Działaniami na kanałach społecznościowych – Labcon. Wszystkie spółki należą do największej, niezależnej grupy komunikacyjnej Group One.

20.11.2018 | przeczytano: 214 razy
LG i Kazar w modowej odsłonie kampanii „Dopracuj swój wizerunek”

Marka LG i Kazar rozpoczęły najnowszą odsłonę współpracy „Dopracuj swój wizerunek”. Jednym z działań promocyjnych nowych stylizacji Kazar, których marka LG jest partnerem technologicznym, będzie otwarty konkurs z LG G7 ThinQ w roli głównej.  

10.10.2018 | przeczytano: 342 razy
Kazar nowym klientem Value Media i Salestube

Do grona klientów Value Media i SalesTube, spółek należących do Group One, dołącza polska marka z kategorii fashion – Kazar. Value Media będzie odpowiedzialne za kompleksową strategię budowania marki. Skalowaniem biznesu marki Kazar w e-commerce zajmie się SalesTube.

29.08.2018 | przeczytano: 477 razy
Deloitte Digital buduje dział Digital Media

Granica między marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta zaciera się. Firmy coraz częściej decydują się na komunikację w kanałach digital. Na znaczeniu zyskuje marketing automation, który pozwala usprawnić proces sprzedażowy i łączyć wszystkie działania marketingowe. W obliczu tych zmian, Deloitte Digital integruje obszary Social Media, Performance Marketing oraz analityki internetowej, budując dział Digital Media. Za rozwój działu odpowiadać będzie Krzysztof Przybysławski, który dołączył do agencji na stanowisko Digital Media Director. Agencja wprowadza również nowe platformy technologiczne, takie jak Adobe Marketing Cloud.

31.08.2017 | przeczytano: 475 razy
Katarzyna Bąkowska: z Mediacom do Result Media

Do zespołu agencji marketingu internetowego Result Media dołączyła Katarzyna Bąkowska, która objęła stanowisko Account Executive, wzmacniając tym samym dział Client Service.

24.05.2017 | przeczytano: 1965 razy
Papert Pictures dla Deni Cler Milano

Kolejna współpraca agencji kreatywno-produkcyjnej Papert Pictures oraz marki Deni Cler Milano, to sesja zdjęciowa kolekcji na sezon Wiosna-Lato 2017. Całość sfotografował reprezentowany przez Papert Pictures Thanassis Krikiss, pochodzący z Grecji fotograf.

10.05.2017 | przeczytano: 371 razy
Plagiat, inspiracja czy opracowanie?

Pracując dla fotografów, projektantów i innych artystów często spotykam się z kopiowaniem, plagiatem i inspiracją (o ile można to tak nazwać) od innych twórców. Dostaję pytania – czy mogę zrobić tak lub tak, czy to będzie już za dużo albo, czy ten projektant splagiatował mój własny projekt?

24.03.2017 | przeczytano: 1739 razy (komentarzy: 1)
Ecommerce Trends 2015 startuje już 10 lutego 2015 w Warszawie

To już V odsłona Konferencji Ecommerce Trends, której cztery poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Z roku na rok Ecommerce Trends gości coraz więcej osób zainteresowanych szeroko pojętą tematyką ecommerce. Kolejna edycja już 10 -11 lutego 2015 w Warszawie, a jej głównym tematem będzie omnichannel. Podczas dwóch dni konferencji zaprezentowane zostaną nagrodzone w konkursie e-Commerce Awards 2014 projekty ecommerce i nowatorskie usługi dla tego segmentu. Prelegenci w swoich wystąpieniach poruszą tematy związane z mobile commerce, nowoczesnymi usługami logistycznymi, płatnościowymi i marketingowymi, handlem transgranicznym oraz przede wszystkim ze sprzedażą wielokanałową.

29.01.2015 | przeczytano: 823 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 9)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764